BVVeldhoven Dubbel hcp Voorjaarsbrunch toernooi!

Brunchtoornooi 2022

Top 5 van het brunchtoornooi 2022 poseren voor de bowlingbaan in Veldhoven met hun gewonnen cadeaubonnen

 

Op zondag 24 april is er in de Flying Bowling het jaarlijkse brunchtoernooi van BVVeldhoven gehouden. Zo’n dertig deelnemers deden in dubbels een gooi naar de overwinning. In de voorronde speelde men drie games. De top 10 zou zich plaatsen voor de Knock-out fase van het toernooi.

Na de voorrondes was dit de top vijf:

  1. - 1407 - Peer Bressers & Chelsea van de Laar
  2. - 1309 - Pieter Kalter & Harry Biesta
  3. - 1306 - Bart Merkx & Ramon Hoeks
  4. - 1304 - Brenda van de Laar & Peer van de Laar
  5. - 1294 - Hans Keeris & Flip Hanrath

 

Eerste finaleronde

Na de brunch ging de top 10 de rechtstreekse confrontatie met elkaar aan. De als eerst geplaatste dubbel mocht het opnemen tegen de als tiende geplaatste dubbel, de als tweede geplaatste tegen de nummer negen en zo verder.

 

Uit de top 5 wisten alleen de als tweede geplaatste dubbel van Pieter Kalter en Harry Biesta en de als derde geplaatste dubbel van Bart Merkx en Ramon Hoeks hun knock-out duel te winnen. De andere spelers uit de top vijf werden overklast. Elly & Dick Biesta wisten de koploper Peer en Chelsea uit te schakelen. Brenda en Peer moesten hun meerdere erkennen in Ingrid en Jac de Proost. En Hans en Flip vonden hun Waterloo in Hanny Bressers en Evelyne van den Brand.

 

Tweede finaleronde

De vijf overgebleven dubbels speelden in een trapsgewijze finale tegen elkaar. Als eerste mochten Elly & Dick Biesta aantreden tegen Hanny Bressers & Evelyne van den Brand. Na een spannende strijd wonnen Hanny en Evelyne op één pin met 419 om 418 pins.

 

Daardoor mochten Hanny en Evelyne door en het opnemen tegen de als derde geplaatste dubbel van Ingrid & Jac de Proost. Dit zou eveneens een spannende wedstrijd worden. Uiteindelijk trokken Ingrid en Jac aan het langste eind met 414 om 412 pins.

 

Door deze overwinning mochten ook Ingrid en Jac nog een rondje verder en zouden zij de strijd aangaan met Bart Merkx en Ramon Hoeks die als tweede geplaatst waren. Na een moeizame wedstrijd waren het Bart en Ramon die de hoogste score hadden. Met 390 pins wonnen de heren deze wedstrijd en mochten ze het op gaan nemen tegen de als eerste geplaatste dubbel van Pieter Kalter en Harry Biesta.

 

Het toernooi kreeg een passend slot doordat beide dubbels 400+ op de teller wisten te zetten. Ramon & Bart wisten in de laatste frame de wedstrijd definitief naar hen toe te trekken en wisten met een score van 479 om 454 het Brunchtoernooi op hun naam te zetten.

 

De top 5 ging naar huis met een cadeaubon en kunnen zo nog even nagenieten van de mooie overwinning.

5e Plaats cadeaubon BVVeldhoven

4e Plaats cadeabon Wimpies Pro Shop

3e Plaats lunchkaart The Post

2e Plaats cadeaubon Coppelmans

1e Plaats Dinerbon D’N BURGEMISTER

 

Tijdens het toernooi zijn er heel wat 200+ games gegooid, wij denken dan ook dat een paasei voor iedere strike een extra motivatiebron was voor velen. Pieter Kalter gooide de hoogste game tijdens het toernooi met 268 pins. In totaal zijn er 260 paaseieren uitgedeeld.

 

De wedstrijdleiding bedankt alle deelnemers voor hun sportieve strijd en de gezelligheid tijdens het toernooi en de brunch.

Voorronde

 NaamPas Gem.HCPGame 1Game 2Game 3TotaalTot.+HCPGemiddeldDubbelScore
1Chelsea van de Laar18924162190245597669199,001407
 Peer Bressers19718212255217684738228,001407
2Pieter Kalter19817175215206596647198,671309
 Harry Biesta19520162236204602662200,671309
3Bart Merkx16147190139166495636165,001306
 Ramon Hoeks19420183205222610670203,331306
4Brenda van de Laar16742179180146505631168,331304
 Peer van de Laar17337194156212562673187,331304
5Hans Keeris18032213158202573669191,001294
 Flip Hanrath16048194161126481625160,331294
6Evelyne van den Brand16444176147218541673180,331267
 Hanny Bressers14756149123154426594142,001267
7Ingrid de Proost16643157176163496625165,331256
 Jac de Proost14256155136172463631154,331256
8Linda van de Sande15849155144112411558137,001207
 Jan Kokx18825188208178574649191,331207
9Martin de Louw16444128145177450582150,001190
 Richard Vloet17536212141147500608166,671190
10Elly Biesta15750191138139468618156,001183
 Dick Biesta16444133175125433565144,331183
11Jos Jacobs1335616313289384552128,001166
 John van Stekelenborg17932181199138518614172,671166
12Hans Konings13556124139131394562131,331121
 Ricky van Leeuwaarden14256149118124391559130,331121
13Daniel Vagg13056152167132451619150,331078
 Grace Vagg12356108968729145997,001078
14Vico Weenink1055694112152358526119,331056
 Jordy Smolders10556126114122362530120,671056

 

Finale ronde 1 (Knock-Out)

^NaamPas Gem.HCPGame 1Dubbel scoreGame 2Dubbel scorePunten
6Evelyne van den Brand164441694111604232
 Hanny Bressers147561424111634232
5Hans Keeris180321794021693950
 Flip Hanrath160481434021463950
8Linda van de Sande158491564201423830
 Jan Kokx188251904201673830
3Bart Merkx161471584211754652
 Ramon Hoeks194201964212234652
10Elly Biesta157501624201544682
 Dick Biesta164441644202204682
1Chelsea van de Laar189241744092384610
 Peer Bressers197181934091814610
9Martin de Louw164441584041683860
 Richard Vloet175361664041383860
2Pieter Kalter198172284252684982
 Harry Biesta195201604251934982
7Ingrid de Proost166432114731814532
 Jac de Proost142561634731734532
4Brenda van de Laar167421734261834070
 Peer van de Laar173371744261454070

 

Plaatingslijst Stepladder Finale

 NaamDubbel Score
1Pieter Kalter2232
 Harry Biesta2232
2Bart Merkx2192
 Ramon Hoeks2192
3Ingrid de Proost2182
 Jac de Proost2182
4Evelyne van den Brand2101
 Hanny Bressers2101
5Elly Biesta2071
 Dick Biesta2071

 

Stepladder Finale

Ronde 1
NaamHCPScoreDubbel score
Dick Biesta44169418
Elly Biesta50155418
Hanny Bressers56149419
Evelyne van den Brand44170419

 

Ronde 2
NaamHCPScoreDubbel score
Ingrid de Proost43148414
Jac de Proost56167414
Hanny Bressers56153412
Evelyne van den Brand44159412

 

Ronde 3
NaamHCPScoreDubbel score
Bart Merkx47148392
Ramon Hoeks20177392
Ingrid de Proost43119380
Jac de Proost56162380

 

Ronde 4
NaamHCPScoreDubbel score
Pieter Kalter17203454
Harry Biesta20214454
Bart Merkx47188479
Ramon Hoeks20224479

Informatie brunch toernooi

Op Zondag 24 april spelen we een nieuw toernooi. Dit is een Dubbel Handicap toernooi waarbij je samen met iemand anders een dubbel vormt. Jouw score en de score van je dubbelpartner tellen we bij elkaar op.

Speelwijze voorronde:

De voorronde bestaat uit 3 games. Iedere speler krijgt handicap op basis van 80% van 220. (Uitgaande van het NBF pasgemiddelde) met een maximum van 56. We spelen in de voorronde Europees systeem

Finaleronde 1:
De beste 10 dubbels (hoogste pinfall inclusief handicap) plaatsen zich voor de 1e finaleronde (Knock-out ronde) Amerikaans systeem. In deze ronde zal de dubbel die zich als eerste heeft geplaatst het opnemen tegen de dubbel die zich als 10e heeft geplaatst. De dubbel die zich als tweede heeft geplaatst neemt het op tegen de dubbel die zich als 9e heeft geplaatst enzovoort.

Dit is een rechtstreekse Knock-out wedstrijd die gaat over best of 3 games. Je krijgt per gewonnen game (als dubbel) 1 punt. Als de stand na twee games gelijk is zal er een 3e en beslissende game gespeeld worden. Bij een gelijke stand gaat het punt naar de dubbel met de hoogste scratch score.

Finaleronde 2:
De 5 dubbels die de 1e finaleronde hebben gewonnen gaan door naar de 2e finaleronde (Stepladder final) Amerikaans systeem. Hierbij zal de dubbel die het hoogste gemiddelde heeft gegooid over de voorronde en de 1e finaleronde zich als eerste plaatsen, De dubbel met het op een na hoogste gemiddelde plaatst zich als tweede en zo verder. Eerst nemen de als 4e en als 5e geplaatste dubbel het tegen elkaar op. We spelen 1 game waarna de dubbel met de hoogste score het gaat opnemen tegen de als 3e geplaatste dubbel. De winnaar van deze wedstrijd gaat het opnemen tegen de als 2e geplaatste dubbel. De dubbel die deze wedstrijd wint mag de hoofdfinale spelen tegen de dubbel die als 1e geplaatst is.


In alle gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist de wedstrijdleiding.


Wie mag deelnemen aan dit toernooi?

Alle leden van BVVeldhoven.

Lunchbuffet

Tijdens het toernooi is er een lunch geregeld. Neemt u tijdens het toernooi toeschouwers mee die ook gebruik willen maken van de lunch geef dit dan bij de inschrijving even aan zodat we bij de bowling vooraf kunnen aangeven voor hoeveel personen er een lunch geregeld moet worden.

Iedere deelnemer krijgt:

  • Soep
  • Broodjes met beleg
  • Broodje met kroket of frikandel
  • Jus d'orange, Melk, Koffie of thee

Prijzen?

Voor de 5 beste dubbels zal er na afloop van het toernooi een prijsje zijn.

Extra prijs: Voor iedere strike die je tijdens de voorronde gooit krijg je een paasei! Deze worden na afloop uitgedeeld.

Kosten?

€ 27,50 per persoon

Baanhuur p.p.    € 12,-

Kosten Lunch     € 11,50

Prijzengeld         € 4,-

_____________________+

Totaal                € 27,50 p.p

Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het inschrijfgeld van €27,50 te voldoen. Deelnemers worden geacht een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.

Wanneer?

Zaterdag 23 april*
Reserve serie                            12:00 – 13:00 uur
Zondag 24 april                               

Serie 1:                                     10:00 – 11:00 uur
Serie 2:                                     11:00 – 12:00 uur 

Lunch & baanonderhoud         12:00 – 13:00 uur

De finalerondes starten na de lunch & oliepauze.


Inschrijven via het prikbord in de bowling (vanaf dinsdag 5 april) of door te mailen naar wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl (vanaf 2 april)

 

Inschrijvingen 2022 

Inschrijven kan vanaf 2 april door een mail te sturen naar wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl of vanaf dinsdag 05 april via het prikbord in de Flying Bowling

Laatst bijgewerkt 21 april 2022 23.30 uur

Serie 1: zondag 24 april 10:00 tot 11:00 uur

Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het inschrijfgeld van €27,50 te voldoen. Deelnemers worden geacht een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.

 

1

Daniel Vagg

1

Grace Vagg

2

Bart Merkx

2

Ramon Hoeks

3

Linda v/d Sande

3

Jan Kokx

4

Ingrid de Proost

4

Jac de Proost

5

Vico Weenink

5

Jordy Smolders

6

 

6

 

7

 

7

 

8

 

8

 

9

 

9

 

10

 

10

 

Serie 2: zondag 24 april 11:00 tot 12:00 uur

Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het inschrijfgeld van €27,50 te voldoen. Deelnemers worden geacht een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.

 

1

Pieter Kalter

1

Harry Biesta

2

Elly Biesta

2

Dick Biesta

3

Martin de Louw

3

Richard Vloet

4

Brenda van de Laar

4

Peer van de Laar

5

Jos Jacobs

5

John van Stekelenborg

6

Hans Konings

6

Ricky van Leeuwaarden

7

Evelyne van den Brand

7

Hanny Bressers

8

Chelsea van de Laar

8

Peer Bressers

9

Risjard Jansen

9

Flip Hanrath

10

 

10

 

Reserve serie: zaterdag 23 april 12:00 tot 13:00 uur

Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het inschrijfgeld van €27,50 te voldoen. Deelnemers worden geacht een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.

 

1

 

1

 

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

8

 

8

 

9

 

9

 

10

 

10