BVVeldhoven Toernooi

17de BVVeldhoven Toernooi

NBF- erkenning 2019/C744 - Klasse 2

Van 6 t/m 10 November 2019

Wedstrijdreglement "BVVeldhoven" HANDICAP TOERNOOI

Icon Download het toernooiboekje (893,7 KB)

 Er wordt gespeeld op 10 AMF kunststof banen.
Het toernooi heeft een NBF erkenning,
nummer 2018/C664 - Klasse 2
Event:5 games single handicap (2 spelers per baan).
Europees systeem.
Handicap:80% can 220, maximaal 56.
Het gemiddelde van een bowlingpaspoort is bepalend, anders een
gemiddelde verklaring van Uw Vereniging over tenminste 21 games.
( artikel 307 )
Finale:20 Spelers over 5 games.
Ex-eaquo:Volgens art. 218 lid 1 (hoogste scratch gaat voor).
Is echter de handicap ook gelijk dan spelen we een 9de en 10de frame
volgens artikel 218 lid 3c van het sportreglement.

 

Inschrijfgeld:Baanhuur€ 15,50 
 Prijzen€ 9,- 
 Organisatiekosten€ 7,50 
 Extra prijs€ 1,00 
  € 33,00
___________
 
 Sponsoring- € 0,50
___________
 
 Totaal€ 32,50 

 

 

Deelname is toegestaan voor alle leden van de NBF en WTBA.
Voor buitenlandse deelnemers zijn, conform art. 309 van het NBF
Sportreglement, in eerste instantie de gemiddeldelijsten op de NBF website
bepalend voor de handicapberekening.
Re-entry is niet toegestaan.
In spelers ruimte mag niet worden gegeten, gerookt en/of gedronken.
Het rookverbod geld ook voor de zogenoemde E-sigaretten.
Alle deelnemers dienen tenminste een half uur voor aanvang van de
serie aanwezig te zijn.
Het spelen in bowlingkledij is verplicht. Ook tijdens de finale.
Alle inschrijvingen welke op 20 Oktober 2019 binnen zijn, worden
schriftelijk bevestigd.
Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het
inschrijfgeld te voldoen.
In alle gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist de
wedstrijdleiding.
Bij de indeling zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden met de
reisafstand. Binnen een straal van 40km dient men zich in de eerste
series te laten inschrijven.

 

Inschrijving:

Bowling Vereniging Veldhoven
Lamberg 24 - 5508 BX  Veldhoven
E-mail: wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl

 

Event: 5 Games Single (2 spelers per baan).

Serie Indeling:  
Woensdag 06 November 2019  
 1) 19:30-21:30 uur  
   
Zaterdag 09 November 2019 Zondag 10 November 2019
 Reserve A 10:00-12:00 uur  3) 10:00-12:00 uur
 2) 12:00-14:00 uur  4) 12:00-14:00 uur
   5) 14:00-16:00 uur
   6) 16:00-18:00 uur

 

Finale:Zondag 10 November 2019
 5 games single 1 speler per baan
Aanvang:18:30 uur spelen de nummers 11 t/m 20
 19:30 uur spelen de nummers 1 t/m 10

 

Prijsuitreiking: ongeveer 21:00 uur

Prijzen:    
 1ste prijs:€ 250,00 
 2de prijs:€ 200,00 
 3de prijs:€ 125,00 
 4de prijs:€ 75,00 
 5de prijs:€ 50,00 
 6de prijs:€ 40,00 
 7de t/m 12de prijs:€ 30,00 
 13de t/m 14de prijs:€ 25,00 
 15de t/m 20de prijs:€ 10,00 

 

Extra Prijzen:Per serie wordt een extra prijs gegeven voor de
hoogste game (inclusief handicap)

 

Kosten deelname:€ 32,50 per persoon

 

InlichtingenRamon Hoeks, Tel. +31-(0)6 81 27 46 88
Email:wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl

 


Sorry,...
De inschrijving is gesloten, de resterende series zijn volledig gevuld.

U kunt alleen in de maanden September ,Oktober en November inschrijven voor het BVVeldhoven Toernooi.
Ook is alleen in deze periode het overzicht van de serie indeling zichtbaar.

Inschrijfformulier 2019 (06 t/m 10 November)

U kunt ook inschrijven via MijnNBF.
 

Wat is 5 × 5?

 

 

Sorry,... U kunt alleen in de maanden September ,Oktober en November inschrijven voor het BVVeldhoven Toernooi.
Ook is alleen in deze periode het overzicht van de serie indeling zichtbaar zodra inschrijvingen verwerkt zijn.

 

Namen in het rood zijn gereserveerd en nog niet bevestigd

 

Woensdag 06 November
Serie 1 : 19:30-21:30
101Hans Konings
102Juul Kwisthout
103Pieter Kalter
104Harry Biesta
105Richard Vloet
106Wilco Maas
107Bo Strijbos
108René Isbouts
109Linda v/d Sande
110Jan Kokx
111 
112 
113 
114 
115 
116 
117 
118 
119 
120 

 

Zaterdag 09 November
Reserve Serie A : 10:00-12:00
801 
802 
803 
804 
805 
806 
807 
808 
809 
810 
811 
812 
813 
814 
815 
816 
817 
818 
819 
820 

 

Zaterdag 09 November
Reserve Serie B : --:-- --:--
201 
202 
203 
204 
205 
206 
207 
208 
209 
210 
211 
212 
213 
214 
215 
216 
217 
218 
219 
220 

 

Zaterdag 09 November
Serie 2 : 12:00-14:00
301Erwin Graumans
302 
303Hanny Bressers
304Evelyne v/d Brand
305 
306 
307 
308 
309 
310 
311 
312 
313 
314 
315 
316 
317 
318 
319 
320 

 

Zondag 10 November
Serie 3 : 10:00-12:00
401 
402 
403 
404 
405 
406 
407 
408 
409 
410 
411 
412 
413 
414 
415 
416 
417 
418 
419 
420 

 

Zondag 10 November
Serie 4 : 12:00-14:00
501Jacob Barth
502Corrie Barth
503 
504 
505 
506 
507 
508 
509 
510 
511 
512 
513 
514 
515 
516 
517 
518 
519 
520 

 

Zondag 10 November
Serie 5 : 14:00-16:00
601Guus Cramer
602Jan de Bruin
603Lordjena Abear
604Jan de Boer
605 
606 
607 
608 
609 
610 
611 
612Pierre Boot
613Geert Molmans
614Geert Molmans
615Geert Molmans
616Geert Molmans
617 
618 
619Ralf Hubbers
620Jan Nouris

 

Zondag 10 November
Serie 6 : 16:00-18:00
701Ivan Vanhoof
702Yarne Vanhoof
703Inge Marneffe
704Walter Kassinger
705Volker Kassinger
706Walter Kindschuh
707Irma Gijsbers
708Vince Yamashita
709Luc Verjans
710 
711 
712 
713 
714Theo Hopmans
715 
716 
717Francis Veulemans
718Francis Veulemans
719 
720 

 

 

Voor naamTussen voegselAchter naamPas GemHcp.Totaal +HcpAantal gamesFinale 1Finale 2Finale 3Finale 4Finale 5plTotaal
Jan Nouris197101259523920321524521312424
Francis Veulemans178251134516025624419218322294
S Nijsingh181231181519024218116821332290
Yarne Vanhoof186191167519521223221215542268
Maurice Michiels184201152520519119520122252266
Vince Yamashita195121149520024621119219762255
Pieter Kalter190161116518318222521723372236
M Beute193131148523120416719720282214
Guidov/dSangen172301143520914416320118892198
Danielle Vis1683312125152161200145151102186
Patrick Tribulet1812311375143177159222221112174
Elaine Wannet198911005190204200176234122149
Richard Vloet1713110815192170184179186132147
StijnvanKorven1604011315154121152193194142145
PetervanHoek1842011215158204194178177152132
Juul Kwisthout1971011045202161226200183162126
Frank Peters1871810775202181177195199172121
Peer Bressers1961111285191175190193167182099
MartinvanHoek1782510765165153182165210192076
Marjan Graumans1613910955147143144148179202051

 

 

PlaatsVoor naamTussen voegselAchter naamHcp.Serie +HcpGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5
1Jan Nouris101259229236237248259
2Danielle Vis331212183223257179205
3S Nijsingh231181203224196202241
4Yarne Vanhoof191167163203232227247
5Maurice Michiels201152214205182248203
6Vince Yamashita121149222223218215211
7M Beute131148218236191184254
8Guidov/dSangen301143193233192171204
9Patrick Tribulet231137207244184181206
10Harry Biesta171135201235202211201
11Francis Veulemans251134174232201202200
12StijnvanKorven401131191212202146180
13Peer Bressers111128222232210215194
14PetervanHoek201121202162213178266
15Pieter Kalter161116182248202205199
16Juul Kwisthout101104189205204231225
17Elaine Wannet91100233206244193179
18Marjan Graumans391095172177168196187
19Richard Vloet311081175214136188213
20Frank Peters181077245237177165163
21MartinvanHoek251076208200159179205
22Niels Molmans171071181213214199179
23Irma Gijsbers521071178146130152205
24Ad Roox51068176202227206232
25Tony Coolen71062215179214201218
26RickdeLepper371062149158197195178
27Brendav/dLaar361057179159192180167
28Paul Gijsbers81056183183193210247
29Erwin Graumans321055141214171137232
30Sietse Vermaas481055159190165166135
31Theo Hopmans201053172211180190200
32ShirleyvanBinsbergen381050166151195182166
33Carlo Timmers371049210147207178122
34Ivan Vanhoof281046203179166191167
35Walter Kassinger361046172166157191180
36LvanHaaften201045159183221196186
37Luc Verjans201045199167144211224
38R Zondergeld201041199204151148239
39Bep Driessen421039134149187161198
40Pawel Cieszczyk261034200176184145199
41Theov/dLooij251033228154182189155
42Mattheus Olivier131031203186150203224
43Jan Kokx141031215196188184178
44JandeBoer231031236170189173148
45Hans Konings561028128120203137160
46StefandeCock151027179188183190212
47Jonathan Marcotte51021236170203180207
48Jan Aarden161021167154227186207
49Frederic Vandewaeter201020182193186185174
50DavidvanGeelen31018168205213204213
51Paul Dodemont311018163152161174213
52Wim Weenink201016209202187155163
53Lordjena Abear361015184176142150183
54Henk Waarma441015160136142209148
55Ramon Hoeks91013191216197176188
56Hans Keeris231013171168159179221
57AndrevanBeek411013134170191151162
58Peter Bos561007130159166120152
59MartindeLouw361004169159165162169
60MitchvanKorven561003155161139139129
61Jan Moonen20999204186179184146
62Pierre Boot31995172150171181166
63Rian Wijnen34995158170192147158
64Marjo Maas28994151152179181191
65MicheldeMan17993191168171175203
66Hans Peters18993191154180191187
67Jaap Tol19992167177187201165
68Wesley Kalmar56991128136164135148
69JandeBruin12990185200181196168
70Lindav/dSande37989153128147183193
71Michael Kusten28988166147173148214
72Paul Berkhout21987137162215193175
73Cynthia Ekas38987212169142130144
74Bas Wessels17986191202185160163
75D Zandgrond31984156139169181184
76Herma Wannet27983142147152183224
77Geert Molmans28983155182192162152
78Evelynev/dBrand-Lameir32982183161157160161
79Monique Bos56982130123172139138
80Theu Vaes32980151160200146163
81Peerv/dLaar32980150192167170141
82IngriddeProost32980179155163169154
83Fabian Post36977165157166172137
84Chelseav/dLaar16973214135181192171
85Ruud Vallentin38972164135142182159
86Hannie Weenink41968159150159154141
87Terry Koster32967173144155169166
88Kevin Sanders48955147153136143136
89Ger Nillesen26946182158109185182
90Joshua Maduro8944223154181148198
91Ralf Hubbers11944189182175186157
92Inge Marneffe17937201160167160164
93Hans Broeders28933134158180181140
94Fabrice Zandona49931115133145156137
95Henk-JandeGroot28929167146134170172
96Corrie Barth56929122125103152147
97Gwen Kalmar56927122110157126132
98Jacob Barth42923159134141127152
99Hanny Bressers44923152113153147138
100George Sorber46920124129179128130
101René Isbouts6912199128163180212
102Paul Ekas23899141170137159177
103Jos Jacobs53875129121101123136
104RickyvanLeeuwarden5686610613115011188

 

Eindstand 15de BVVeldhoven Toernooi 2017

plNaamHcpSerie +HcpFinale +HcpTotaal +HcpAantal gamesGame 1Game 2 Game 3Game 4Game 5Finale 1Finale 2Finale 3Finale 4Finale 5
1Jan  Nouris1212251134235910231239257212226194206236202236
2Rick de Lepper5611631171233410209135177149213195135181177203
3Jeremy  Steenlage3612661061232710234219215206212168181180160192
4Juul  Kwisthout2411911087227810172224166287222235204210153165
5Michel de Man2612001074227410233226253165193169191190178216
6Jan de Bruin1111401117225710198224244213206200171234224233
7Francis  Veulemans2111491102225110187197216264180215214160223185
8Volker  Kassinger1111831064224710247209204231237264204172182187
9Marcel ver Kerk3412251012223710210183236244182180148167217130
10Theo  Hopmans2111761058223410191227226213214216167180191199
11Ralf  Hubbers812081018222610216215227267243214210170227157
12David van Geelen811691037220610235235230225204205224173179216
13Peter van Hoek2911171087220410169170223229181151203197199192
14Yannick de Gans3211371054219110156222190196213215158204151166
15Antonio  Macchia2511321044217610179197170183278210185169164191
16Ad  Roox711231051217410209289234205151216202181215202
17Tony  Coolen611611000216110200214238267212184215166194211
18Dave  Wouters31106988209410237223202254175243178150191211
19Lordjena  Abear421105973207810180194173169179139130156154184
20Henk Jan de Groot291124944206810192188171186242160177156127179
21Pieter  Janssen271121 11215186202232193173     
22Michel  Baars161118 11185168209226220215     
23Peer  Bressers111105 11055221247179213190     
24Louis  Hendriks141103 11035180193213233214     
25Harrie   Heerkens271096 10965219194189204155     
26Hans  Peters161095 10955162188224236205     
27Elco  Gorter 1091 10915223202213197256     
28Niels  Molmans161089 10895244215174202174     
29Hans  Broeders251077 10775172213204171192     
30Pieter  Kalter121068 10685183182235204204     
31Geert  Molmans281068 10685211166191167193     
32Christina van der Horst531067 10675135169164152182     
33Frank  Peters 151065 10655175191214234176     
34Thea   Kraneveld271064 10645202189157169212     
35René  Isbouts21060 10605200211215170254     
36Mick  Schaasberg341059 10595191182176135205     
37Paul de Mey 1057 10575224236202194201     
38Ronald de Groot251054 10545213199175180162     
39Peter  Koops261050 10505246158176163177     
40Jolanda  Korthout561050 10505117167190142154     
41Pieter van Dijck361049 10495197147180185160     
42A  Schokker191048 10485176195197191194     
43Jan  Geurtsen511047 10475112156212161151     
44Josh van Hettema301043 10435149180192206166     
45Martin de Louw361043 10435197181189136160     
46Linda  van de Sande391043 10435179168198157146     
47George  Sorber471038 10385161183144167148     
48Fréderic  Vandewater181037 10375178203209180177     
49Michael  Kusten341036 10365149176227139175     
50Paul  Gijsbers81035 10355206188182205214     
51Daniëlle  Vis421035 10355177160163149176     
52Paul  Dodemont321031 10315167178172193161     
53Regina  Schokker411031 10315162147160177180     
54Martin van Hoek221030 10305221191175174159     
55Shirley van Binsbergen401030 10305143199146181161     
56John van Stekelenborg251029 10295179148174221182     
57Remi  Hendrikx261028 10285172182193169182     
58Jacob  Barth451027 10275163140166141192     
59Hannie  Weenink391024 10245163169155173169     
60Paul  Berkhout221022 10225187191204170160     
61Michael  Beute91021 10215233224194183142     
62Chelsea van de Laar181021 10215180196198187170     
63Dave  Bouwmans281019 10195154158145243179     
64Luuk van Lierop561018 10185145154170125144     
65Wim   Weenink231017 10175164199168180191     
66Ger  Nillesen241016 10165174157180193192     
67Vincent  Middendorp31015 10155223190193184210     
68Jan  Moonen211014 10145178170219175167     
69Evelyne van den Brand311014 10145173140180171195     
70Carlo  Timmers441014 10145129180167136182     
71Leen van Haaften211013 10135167206205132198     
72Norman van Cleef401013 10135160141156189167     
73Guus  Cramer171010 10105190161195184195     
74Dax  Kroom561007 10075134155161160117     
75Bep  Driesen401006 10065179160160159148     
76Jaap  Tol161004 10045180168195171210     
77Piet van Baardwijk281004 10045171197151145200     
78Edwin  Munne381001 10015156172163148172     
79Marjon  Janssen Peeters551001 10015174146144125137     
80Marsha  Dodemont561000 10005107180156139138     
81Ramon  Hoeks14997 9975151170195192219     
82Erwin  Graumans36996 9965157158188146167     
83Jos  Jacobs50996 9965125125160176160     
84Dennis  Claas4995 9955158171247195204     
85Lex  Beauchampet19995 9955153159182183223     
86Coen van der Horst25992 9925157173181151205     
87Elaine  Wannet6991 9915215197201178170     
88Stefan de Cock19991 9915159189169203176     
89Brenda van de  Laar36986 9865187167159127166     
90Jan de Boer19981 9815147195178181185     
91Tonnie  Wannet25977 9775192173183150154     
92Roland  Blaschke32977 9775150176146182163     
93Henk  Janssen24974 9745169163173166183     
94Gerard  Schröder8973 9735174162202159236     
95Hans  Keeris21971 9715194181170186135     
96Hanny  Bressers44970 9705166145140148151     
97Marja van der Horst53970 9705152129137130157     
98Marion van Bokhoven33968 9685141151159195157     
99Chris  Rommes21967 9675162170176178176     
100Rob van de Wiel40963 9635160162166152123     
101Jan  Aarden32962 9625159150189165139     
102Danny  Zandgrond30960 9605163155171159162     
103René  Zondergeld19956 9565194163161186157     
104Steve  Northridge30955 9555148185146157169     
105Jan  Kokx16953 9535142158212137224     
106Cynthia  Ekas35953 9535140178135153172     
107Damian  John56953 9535138101134168132     
108Harry  Biesta13950 9505189188213135160     
109Paul  Ekas19949 9495172153157201171     
110Twan  Derks39948 9485144140133151185     
111Michael  Heinen15947 9475235171156143167     
112Peter  Simons23947 9475170160164179159     
113Peer van de Laar28945 9455181141143176164     
114André van Beek40943 9435121183149185105     
115Herma  Wannet28930 9305162157129158184     
116Remy van Glabbeek47928 9285124116142135176     
117Richard  Vloet27923 9235169167147153152     
118Nico  Beute32917 9175166151131156153     
119Marian  Verhoef28912 912515716499190162     
120Joris  Muller56910 9105125131107146121     
121Arend  Brons44908 9085131122127150158     
122Hennie  Rijpert27907 9075176135158124179     
123Emiele  Coorens17897 8975149130166187180     
124Corrie  Barth56883 8835114131121131106     
125Theo  Pors40864 8645127142116118161     
126Gerard  Antonis56857 857511999115101143     
127Dimitri van Oerle32847 8475131124146140146     
128Riekie van  Leeuwarden56838 838511184134126103     
129Luc  Verjans16834 8345160129149169147     

 

15e BVVeldhoven toernooi voor Jan Nouris

Top 3 BVVeldhoven toernooi 2017

Afgelopen week is het 15de BVVeldhoven Bowling Toernooi in de Flying Bowling aan de Oortlaan 152 te Veldhoven gehouden. Dit toernooi wordt gesponsord door de Brabantse Postzegel & Muntenveiling. In het totaal deden er 129 deelnemers mee, waaronder 42 leden van onze eigen vereniging. Verder kwamen de deelnemers uit het hele land en België en Duitsland.

Men speelt in de voorronden met twee personen op de baan vijf games die voor het individuele klassement tellen. De banen lagen er schitterend bij en dat bleek al in de eerste serie die op woensdagavond om 19.30 uur begon. In de eerste serie kwam Jeremy Steenlage uit op 1266 pins en dat betekende een voorlopige eerste plaats in het tussenklassement. Op de tweede plaats zetelde Yannick de Gans met 1137 pins. De derde plaats was voorlopig voor Henk Jan de Groot met 1124 pins. Op zaterdag gingen we om 12.00 uur verder. Het waren Jan Nouris en Ralf Hubbers die meteen goed uit de startblokken kwamen. Ze deden een goede poging om Jeremy van de eerste plaats te stoten. Maar Jan bleef op 1225 pins steken en dat betekende een voorlopige tweede plaats voor hem. In zijn kielzog ging Ralf Hubbers met een score van 1208 pins naar een voorlopige derde plaats. Ook ging Rick de Lepper erg goed en hij vond zich terug op een vierde plaats met 1163 pins. Er volgde nog een serie en later bleek dat geen enkele speler uit deze serie zich zou plaatsen. Op zondag kwamen nog vier series. De eerste begon om 10.00 uur en de ene na de andere strike werd er gescoord. Het was Tony Coolen die met 1161 de top vijf wist te bereiken. In serie vijf de tweede serie van zondag was het Marcel ver Kerk die heel goed van start ging. Zou hij dan een bedreiging zijn voor Jeremy, maar met een score van 1225 pins kwam hij uit op een voorlopig derde plaats. De volgende serie begon en ook hier waren weer serieuze kandidaten die een gooi naar de top deden.

Ook Michel de Man wist zich naar de top tien te spelen met een score van 1200 pins. Eveneens wist David van Geelen zich met 1169 pins naar de kop van het klassement te spelen. Maar er kon nog veel gebeuren, want er kwam nog één serie. Na deze serie zouden de finalisten bekend gemaakt worden. Weer lukte het een handvol deelnemers om in de 1140 pins of meer te scoren. Dit waren Juul Kwisthout met 1191 pins, Volker Kassinger met 1183 pins, Theo Hopmans met 1151 pins, Francis Veulemans met 1149 pins en Jan de Bruin met 1140. Er werd al driftig gekeken en geteld, maar wat zou uiteindelijk voldoende zijn om de finale te bereiken. De gelukkige was Peter van Hoek die met 1117 pins net als laatste de finale wist binnen te glippen. De kleuren van bowling Vereniging Veldhoven moesten door Jeremy Steenlage, ons jeugdlid Rick de Lepper, David van Geelen, Henk Jan de Groot en Michel de Man worden verdedigd. Deze vijf leden van Bowling Vereniging Veldhoven moesten de eer van Veldhoven hoog houden. Uiteindelijk zag de stand er voor de finale als volgt uit:
 

 1)Jeremy Steenlage1266 Pins
 2)Jan Nouris1225 Pins
 3)Michel ver Kerk1225 Pins
 4)Ralf Hubbers1208 Pins
 5)Michel de Man1200 Pins


Dat het nog een spannende finale zou worden bleek wel uit de onderlinge verschillen. Het verschil tussen de koploper en de nummer twintig was nog te overbruggen. Van alles was dus nog mogelijk in de finale. In deze finale moest men weer vijf games spelen, maar nu stond men alleen op de baan. De eerste finaleronde werd bezet door de nummers elf tot en met twintig. In deze finaleronde was het Jan de Bruin die de boventoon voerde en de ene na de andere 200 wist te scoren. Door zijn lage handicap (bonuspunten) was zijn finalescore 1117 pins. Hiermee maakte hij een flinke sprong in het klassement en zou hij zeven plaatsen stijgen. Zijn totaalscore kwam uit op 2257 pins. Daar zou de top tien nog een flinke klus aan krijgen. In de tweede finaleronde gingen de tien beste van het voorlopige klassement van start. Ook hierin waren goede scores te noteren en werd er driftig van plaats gewisseld in het klassement. We konden dus nog een flinke strijd verwachten. Sommige maakten zelfs een vrije val in het eindklassement en tuimelden naar de staart van het klassement. Maar onze jeugd speler Rick de Lepper begon met mooie scores en begon met zijn opmars in het klassement. Zijn tweede finalegame was met 135 pins maar net iets boven zijn gemiddelde, maar in de derde game wist hij zich te herpakken. In de resterende drie games zette hij weer mooie scores neer. Hiermee maakte hij de grootste sprong in het klassement. Van tien steeg hij naar de tweede plaats. In de finale reeks was Jan Nouris wel ongeveer de constantste bowler. De eerste game starte hij met 194 pins en liep hij al 26pins in op Jeremy Steenlage. Hierna scoorde hij alleen nog maar games van 200 of meer pins. In de finale werden de verschillen akelig klein, omdat er enkele deelnemers totaal door het ijs zakten. Mede door de verschillen in handicap werd het allemaal nog spannender en ook door de fans werd er flink gerekend langs de bowlingbanen. Er waren nog drie kandidaten over voor de titel. De laatste game moest uiteindelijk de doorslag brengen. Het klassement was flink door elkaar geschud. Hoewel er enkele deelnemers flink voor gevochten hadden om hun stekkie te behouden was dat niet iedereen gelukt. De rekenkamer kon het eindklassement gaan opmaken. Het 15de BVVeldhoven Toernooi was voor Jan Nouris. Hij had aan het langste eind getrokken. De einduitslag kwam er als volgt uit te zien.
 

 1)Jan Nouris2359 Pins
 2)Rick de Lepper2334 Pins
 3)Jeremy Steenlage 2327 Pins
 4)Juul Kwisthout2278 Pins
 5)Michel de Man2274 Pins


De leden van Bowling Vereniging Veldhoven hadden goed hun best gedaan om de kleuren van hun vereniging te verdedigen. Ze bezette de volgende plaatsen; Rick de Lepper 2de, Jeremy Steenlage 3de, Michel de Man 5de, David van Geelen 12de en Henk Jan de Groot 20ste. Voordat de prijsuitreiking begon, bedankte de voorzitter van Bowling Vereniging Veldhoven alle deelnemers voor hun sportieve strijd. Verder bedankte hij het personeel van de Flying Bowling, de organisatie en natuurlijk de sponsor de Brabantse Postzegel en Muntenveiling. Zonder hun bijdrage kan dit toernooi niet worden georganiseerd. Hierna wenste hij iedereen wel thuis en hopelijk zien we jullie weer op het 16de BVVeldhoven toernooi in 2018.

Einduitslag 14de BVVeldhoven Toernooi 2016

Pl.NaamHcpSerie +HcpFinale +HcpTotaal +HcpGamesGam 1Gam 2Gam 3Gam 4Gam 5Fin 1Fin 2Fin 3Fin 4Fin 5
1Mick Schaasberg5611571260241710169197169167175140214226190210
2Gerard  Schröder1811801142232210224192245192237199189246182236
3Elaine  Wannet1211751121229610184203245247236224187267190193
4Aloys  Doomernik711391153229210189236251215213215235200258210
5Niels  Molmans1911461139228510222229195204201265175163236205
6Michel de Man2212081044225210246256208205183174224152169215
7Martin van Hoek2711571075223210171197216191247226168203164179
8Fréderic  Vandewater2011521071222310210193189203257187216181201186
9Eric  Billekens2711541069222310209205179199227160170192210202
10Chris  Rommes2411641039220310204178212205245184200204159172
11Hans  Broeders2811341056219010191219189203192194163168204187
12Marjo  Maas2611321056218810243183194226156189174184209170
13Luc  Verjans1711381040217810176257191194235184224178197172
14Danny van Bergen3111201047216710160193200205207165157153212205
15Theo  Hopmans241151996214710193157251209221183159162182190
16Tony  Coolen51147993214010239259219225180236190244153145
17Bryan van Dijk121154984213810224211245211203200166206160192
18Linda  van de Sande451169969213810223194187179161157151113174149
19Ralf  Hubbers131129977210610212203224224201169178190171204
20André van Beek481122 11225171153164222172     
21René  Isbouts121117 11175244224181202206     
22Harry  Biesta161114 11145192213198210221     
23Jaap van Pelt221113 11135203224169204203     
24Arnold  Berg361112 11125169213145193212     
25Richard  Vloet321108 11085180204165191208     
26Hannie  Weenink361105 11055183216173174179     
27Jos van Bracht561104 11045161151144170198     
28Pieter  Kalter181103 11035258185211181178     
29Paul  Berkhout221101 11015216177214194190     
30Jan  Nouris91099 10995198225213225193     
31Bas  Wessels261099 10995200211173193192     
32Rob van de Wiel481099 10995127157182209184     
33Michel  Baars241098 10985184215205181193     
34Teun  Daalmeijer381098 10985162124209187226     
35Jan de Boer151095 10955210195173238204     
36Ron van der Have421094 10945145189188192170     
37Lordjena  Abear511094 10945159172175159174     
38Melvin  Lovet141088 10885205204210206193     
39Juriaan  Smid131086 10865187201188194251     
40Jan de Bruin151084 10845224215170237163     
41Twan  Derks401083 10835211174142148208     
42Rick  Hopmans311081 10815162183177179225     
43Frank  Peters (B)181076 10765202199203198184     
44Paul  Dodemont311075 10755211190170178171     
45Chelsea van de Laar141071 10715193214186192216     
46Romano van der Zwet561069 10695171135151162170     
47Karin  Römer281067 10675167176230176178     
48Martin  Kreusel341057 10575158147186173223     
49Ad  Roox101056 10565167231249191168     
50Ramon  Hoeks161056 10565246140216170204     
51Danielle  Booij Stegman291054 10545146186193203181     
52Marco  Bekker411053 10535160183148187170     
53Glen  Faes51052 10525236200179223189     
54Frank  Peters (NL)241052 10525179187176212178     
55Paul de Meij11048 10485246196175180246     
56Volker  Kassinger151047 10475192187194216183     
57David van Geelen41046 10465214197225186204     
58Jan  Moonen201046 10465160190266161169     
59Arno  Hummelink101045 10455207173184228203     
60Stefan  Langeloo331045 10455139170185221165     
61Annie  van Nederpelt401044 10445161156166202159     
62Walter  Kassinger361043 10435148178183176178     
63Kevin van Gerrevink241041 10415210147183203178     
64Herma  Wannet241040 10405169221159201170     
65Pierre  Boot311040 10405179185172211138     
66Hans  Keeris251037 10375195150163214190     
67George  Sorber431036 10365152189158143179     
68Dick  Biesta361035 10355157185151168194     
69Kevin  Sanders461035 10355195169147152142     
70Theu van Vaes321033 10335182163154195179     
71Nicole  Peters381033 10335138163180168194     
72Geert  Molmans281032 10325179186177169181     
73Yarne  Vanhoof281031 10315191156182216146     
74Inge  Marneffe301027 10275133182169178215     
75Piet van Baardwijk281023 10235183203144170183     
76Ton  Kuipers561017 10175146120142117212     
77Peter  Bakker281016 10165199149201142185     
78Irma  Gijsbers521016 10165137199123131166     
79Evelyne van den Brand321014 10145171166171175171     
80Roelie  Langeloo van Urk561014 10145158173152116135     
81Yvonne  Faile561013 10135136129128140200     
82Maurice  Michiels241011 10115190181183190147     
83Theo van de Looij241009 10095170188203171157     
84Harrie   Heerkens261009 10095169197155186172     
85Giacomo  Franssen321009 10095156213189168123     
86Wim  Kieboom471004 10045174174183127111     
87Bjorn  Konings201003 10035153167214176193     
88Marion van Bokhoven33999 9995126201160187160     
89Jan  Livestroo40997 9975141152164158182     
90Andre van den Nouwelan30990 9905186149136200169     
91Emiele  Coorens13989 9895196150214180184     
92Elroy  Ruzette27988 9885191150179158175     
93Brenda van de  Laar32987 9875178162157162168     
94René  Schendelaar40985 9855163163160153146     
95Hanny  Bressers47985 9855145134153151167     
96Dennis de Haas45976 9765130155133135198     
97Jaap  Tol20975 9755189156170176184     
98Sietse  Vermaas48975 9755153160149151122     
99Peter van Hoek25973 9735156171212145164     
100Marian  Graumans31972 9725169153180145170     
101Joop  Peeters34970 9705148159172160161     
102John de Boer40969 9695162144177153133     
103Jan  Kokx16966 9665194161140169222     
104Ivan  Vanhoof37965 9655169173139173126     
105Vince  Yamashita10963 9635165182210150206     
106Guido de Jong41961 9615167159138127165     
107Elly  Biesta45959 9595158152164111149     
108Hans van Elburg34958 9585142181171133161     
109Pieter van Dijck32956 9565156165168148159     
110Peer van de Laar24952 9525172157196156151     
111Remy van Glabbeek43948 9485139130182135147     
112Jos  Jacobs46946 9465147144160148117     
113Norbert  Rondelez15944 9445173188151172185     
114Jeffrey  Peters34944 9445148132158148188     
115Hans  Bakker28938 9385148191135165159     
116Stefan de Cock18933 9335217140174145167     
117Wim  Xhofleer48926 9265149161138114124     
118Erwin  Graumans32921 9215143132174134178     
119Wilfred  Snijder39915 9155111154162160133     
120Rob  Joosten41912 9125165128143150121     
121Dax  Kroom56907 9075142115118114138     
122Rian  Wijnen26898 8985140181140139168     
123Marieke  Peters36889 8895148120127163151     
124Joris   Muller56885 885513213314510491     
125Rob  Kelly22870 8705162161173135129     
126Rosemarie De Duytsche56533 5333109149107       

 

14de BVVeldhoven Toernooi voor Mick Schaasberg !


Afgelopen week het 14de BVVeldhoven Bowling Toernooi in de Flying Bowling aan de Oortlaan 152 te Veldhoven gehouden. Dit toernooi wordt gesponsord door de vrienden van Bowling Vereniging Veldhoven. Het aantal inschrijvingen is ongeveer gelijk gebleven aan de vorige editie. In het totaal deden er 126 deelnemers mee, waaronder 39 leden van onze eigen vereniging. Verder kwamen de deelnemers uit het hele land en België. De Duitsers lieten dit jaar verstek gaan. De Belgen waren met 15 deelnemers goed vertegenwoordigd.

Men speelt in de voorronden met twee personen op de baan vijf games die voor het individuele klassement tellen. De banen lagen er schitterend bij en dat bleek al in de eerste serie die op woensdagavond om 19.30 uur begon. In de eerste serie kwam Gerard Schroder uit op 1180 pins en dat betekende een voorlopige eerste plaats in het tussenklassement. Op de tweede plaats zetelde Linda van de Sande met 1169 pins. De derde plaats was voorlopig voor Aloys Doomernik met 1139 pins. Op zaterdag gingen we om 12.00 uur verder. Het waren Chris Rommes en Marjo Maas die meteen goed uit de startblokken kwamen. Ze deden een goede poging om Gerard van de eerste plaats te stoten. Maar Chris bleef op 1164 pins steken en dat betekende een voorlopige derde plaats voor hem. In zijn kielzog sloop Marjo Maas met een score van 1132 pins naar een voorlopige vijfde plaats.

Er volgde nog een serie en later bleek dat alleen Martin van Hoek, met een score van 1157 pins, uit deze serie de finale wist te bereiken. Op zondag kwamen nog vier series. De eerste begon om 10.00 uur en de ene na de andere strike werd er gescoord. Het was Elaine Wannet die op slechts vijf pins bleef steken en voorlopig genoegen moest nemen met een tweede plaats. Haar score bedroeg 1175 pins. Verder wisten Tony Coolen met 1147 pins, Niels Molmans met 1146 pins en Hans Broeders met 1134 pins zich een topklassering te verwerven. In de tweede serie van zondag was het Michel de Man die als een razende Roeland van start ging. De ene na de andere tweehonderd game volgde. Helaas was zijn vijfde en laatste game van de voorronden geen 200 game, maar toch werd hij de nieuwe koploper in het tussenklassement met een score van 1208 pins. Ook Fréderic Vandewater wist zich naar de top tien te spelen met een score van 1152 pins. Eveneens wist Danny van Bergen zich met 1120 pins naar de kop van het klassement te spelen.

Maar er kon nog veel gebeuren, want er kwamen nog twee series waarin 40 deelnemers een gooi naar een finaleplaats zouden doen. In de derde serie van de zondag, die om 14.00 uur begon was de beste score voor Jaap van Pelt met een scoorde van 1113 pins. Later zou blijken dat het niet genoeg was om de finale te bereiken. Nog één serie te gaan voordat de finalisten bekend gemaakt zouden worden. Weer lukte het een handvol deelnemers om in de 1150 pins te scoren. Dit waren Mick Schaasberg (1157 pins), Eric Billekens en Bryan van Dijk scoorden beide 1154 pins en Theo Hopmans bracht 1151 pins op de teller. Er werd al driftig gekeken en geteld, maar wat zou uiteindelijk voldoende zijn om de finale te bereiken. De gelukkige was Danny van Bergen die met 1120 pins net als laatste de finale wist binnen te glippen.

Het was zeer sneu voor René Isbouts die met 1117 pins de finale miste op slechts 3 pins. Zeker als er dan ook nog eens een finalist niet op komt dagen. De kleuren van bowling Vereniging Veldhoven moesten door Linda van de Sande, Marjo Maas, Hans Broeders en Michel de Man worden verdedigd. Deze vier leden van Bowling Vereniging Veldhoven moesten de eer van Veldhoven hooghouden. Uiteindelijk zag de stand er voor de finale als volgt uit:

 

 1)Michel de Man1208 Pins
 2)Gerard Schroder1180 Pins
 3)Elaine Wannet1175 Pins
 4)Linda van de Sande1169 Pins
 5)Chris Rommes1164 Pins

 

Dit jaar wisten zich weer drie dames voor de finale te plaatsen. Dit waren Elaine Wannet, Linda van de Sande en Marjo Maas. Dat het nog een spannende finale zou worden bleek wel uit de onderlinge verschillen. Het verschil tussen de koploper en de nummer twintig was met 88 pins nog te overbruggen. Van alles was dus nog mogelijk in de finale. In deze finale moest men weer vijf games spelen, maar nu stond men alleen op de baan. De eerste finaleronde werd bezet door de nummers elf tot en met twintig. In deze finaleronde was het Aloys Doomernik die de boventoon voerde en de ene na de andere 200 wist te scoren. Door zijn lage handicap (bonuspunten) was zijn finalescore 1153 pins. Hiermee maakte hij de grootste sprong in het klassement met maar liefst 10 plaatsen. Zijn totaalscore kwam uit op 2292 pins. Daar zou de top tien nog een flinke klus aan krijgen. In de tweede finaleronde gingen de tien beste van het voorlopige klassement van start. Ook hierin waren goede scores te noteren en werd er driftig van plaats gewisseld in het klassement. We konden dus nog een flinke strijd verwachten. Sommige maakten zelfs een vrije val in het eindklassement en tuimelden naar de staart van het klassement.

Maar Mick Schaasberg begon in zijn tweede finalegame goed te scoren en wist dit tot op het einde toe vol te houden met mooie scores. Hij was aan een flinke opmars begonnen en zijn finale serie kwam uit op 1260 pins. Hiermee sloeg hij een gat met de concurrentie. Toch wisten Gerard Schroder en Elaine Wannet zich staande te houden. Ze verdedigden hun posities met verve. In de finale werden de verschillen akelig klein, omdat er enkele deelnemers totaal door het ijs zakten. Mede door de verschillen in handicap werd het allemaal nog spannender en ook door de fans werd er flink gerekend langs de bowlingbanen. Er waren nog drie kandidaten over voor de titel. De laatste game moest uiteindelijk de doorslag brengen. Het klassement was flink door elkaar geschud. Hoewel er enkele deelnemers flink voor gevochten hadden om hun stekkie te behouden was dat niet iedereen gelukt. De rekenkamer kon het eindklassement gaan opmaken. Het 14de BVVeldhoven Toernooi was voor Mick Schaasberg. Hij had aan het langste eind getrokken. De einduitslag kwam er als volgt uit te zien.

 

 1)Mick Schaasberg2417 Pins
 2)Gerard Schroder2322 Pins
 3)Elaine Wannet2296 Pins
 4)Aloys Doomernik2292 Pins
 5)Niels Molman2285 Pins

 

De leden van Bowling Vereniging Veldhoven hadden goed hun best gedaan om de kleuren van hun vereniging te verdedigen. Ze bezette de volgende plaatsen; Michel de Man 6de, Hans Broeders 11de, Marjo Maas 12de en Linda van de Sande 18de. Voordat de prijsuitreiking begon, bedankte de voorzitter van Bowling Vereniging Veldhoven alle deelnemers voor hun sportieve strijd. Verder bedankte hij het personeel van de Flying Bowling, de organisatie en natuurlijk de sponsoren de ADVI Groep en de Brabantse Postzegel en Muntenveiling. Zonder hun bijdrage kan dit toernooi niet worden georganiseerd. Hierna wenste hij iedereen wel thuis en hopelijk zien we jullie weer op het 15de BVVeldhoven toernooi in 2017.