BVVeldhoven Toernooi

Veldhovens Bowling toernooi trekt deelnemers uit heel het land en daarbuiten!

Top 3 20e BVVeldhoven toernooi met bloemenv.l.n.r. Marco Landman, Wesley Tukker & Chelsea van de Laar – Foto gemaakt door Peer Bressers

In de Flying Bowling in Veldhoven hebben 169 deelnemers uit Nederland, België en Duitsland de afgelopen twee weken gestreden om twintig finaleplaatsen. Op zaterdag 14 oktober gingen we van start met de eerste voorrondes, om vervolgens gedurende nog eens vier dagen twintig finalisten over te houden op zondag 22 oktober. 

In het eerste weekend zagen we al snel dat de bowlers niet van plan waren zich in te houden. Het ging zelfs zo hard dat René van Vliet een perfect game wist te gooien, twaalf strikes op rij! Voor deze uitzonderlijke prestatie ontvangt René een oorkonde voor een bijzonder sportresultaat van de Nederlandse Bowling Federatie. En alsof dat nog niet voldoende was voor het eerste weekend wist jeugdspeler Robijn Pipping alle volwassenen achter zich te laten met een serie van 1.211 pins over vijf games, een gemiddelde van ruim 242 pins per game! 

Richting het tweede weekend wisten nog eens 5 spelers 1200 of meer te gooien. De Veldhovense Chelsea van de Laar wist exact 1.200 te bowlen en was daarmee niet alleen de beste Veldhovense deelnemer maar ook direct de beste dame uit de voorrondes. De Arnhemse Marco Landman wist de koppositie te pakken na de voorronde met een score van 1.239 pins. Marco startte zijn voorronde met games van 290, 278 en 217 pins. Dat resulteerde in een serie van 785 pins over drie games, een gemiddelde van ruim 261 pins per game. Ook dit is een bijzonder sportresultaat waardoor we ook voor Marco een oorkonde van de Nederlandse Bowling Federatie hebben mogen aanvragen. 

Twee bijzondere sportresultaten verder, zevenenvijftig deelnemers die 1.100 of meer over de eerste vijf games wisten te gooien en dan moest de finale nog beginnen. 

In de finale mochten de beste twintig deelnemers nogmaals 5 games bowlen. Buiten Chelsea van de Laar mocht ook Jan Kokx zich als 11e opmaken voor de finales. Met Jan erbij wisten twee leden van Bowling Vereniging Veldhoven zich te plaatsen voor de finale met de beste twintig deelnemers. Uiteindelijk waren er drie deelnemers die evenals in de voorronde de grens van 1.200 pins wist te doorbreken. Chelsea van de Laar steeg van plaats zes naar de derde plaats. Marco Landman gooide wederom een prachtige serie van 1.216 pins maar moest toch Wesley Tukker voor zich laten gaan. Wesley steeg van plek vijf naar de eerste plaats in het klassement met een serie van 1.268 pins. 

De beste jeugdspeler van het toernooi is Robijn Pipping. Robijn vinden we terug op plaats negen in het eindklassement.

Tussenstand 2023

 NaamHcp12345Totaal
1Marco Landman142902782171941901239
2Toine van Es272082272262361951227
3Jan de Boer282172371682132471222
4Robijn Pipping561882461271941761211
5Wesley Tukker561972371471731721206
6Chelsea van de Laar202461942252032321200
7Ruud van Gulik411992251931692081199
8Jason van Houttave252132012232362001198
9Pascal Hendrick162322032072142561192
10Dave van Lieshout511941641702251831191
11Jan Kokx251941802182442261187
12Wilfred Koops212392121922242131185
13Jordy van Houttave202122551932381851183
14Joshua Udink122251892092492461178
15John de Waal281571692242112761177
16Bram Termohlen451591672221892071169
17Alex de Bock242062271852072221167
18Paul Dunning271812211962361931162
19Rodney Ernst162262232112142061160
20Herman Schotte362351691922221611159
21Torsten Hellmann401952121732271501157
22Stan Koolma401651692252341621155
23Jordi Schaerlaeckens431591911961842091154
24David Kis332331922041911651150
25Leen van Haaften421502032351901611149
26Rene van Vliet91493002132032391149
27Brendan van der Zee442101961791312091145
28Harald Fischer551511652021601921145
29Hans Peters222771822041821871142
30Huub Mebel381751811911872141138
31Marissa van Wijk561631781342471361138
32Heini Hendriks332151931901702031136
33Norman van Cleef511801552141791501133
34Hans Keeris252131951922022041131
35Danny Kamphorst102782062121911931130
36Ramon Hoeks232232042471731671129
37Richard Vloet391621722051912041129
38David van Geelen141852122022112481128
39Danny van Tuijl321541552351672561127
40Laurens Bevers511672001611531901126
41Remy Hendrikx311681892251911981126
42Jasper Sterke381642121681722171123
43Melvin van Tuil441872171771851351121
44Jelle Kemps161762052142382071120
45Bram Weenink132132051971922471119
46Jimil Baclor431511772021632101118
47Dave Lemmens442041831611681791115
48Stefan Wildenburg562191171231751951109
49Debbie Zwart242041732192141781108
50Sicco Gjaltema351901801941781901107
51Ricardo Suik561781311811621721104
52Amanda Bevers252111961502152061103
53Priscilla Thalen172152181791822241103
54Werner van Ginneken162212251732571441100
55Wim Weenink361351862121951921100
56Maurice Michiels262001901882231671098
57Rene Isbouts211821662042272141098
58Hans Hurks281402152052161811097
59Ester Weenink-van Gompel481691611701691861095
60Chris Schoonheydt341561631642152241092
61Coen van der Horst302211681941671921092
62Erwin Termohlen81802041932312441092
63Rob Besselse372141472051711701092
64Juul Kwisthout221471672281892491090
65Josh van Hettema322301601562151681089
66Milan Schaerlaeckens561451701911781251089
67Luuk Weggemans381621932021481921087
68Erik Wolters21922122282691731084
69Dennis Claas02252112012272181082
70Niels Molmans142122122132151601082
71Peer Bressers262121681731942051082
72Denis Roegiest351801712031681841081
73Karin Slimmers561251621731831561079
74Tim Jansen242041701911822121079
75Mitch Hop171822021822321951078
76Jacob Barth361771942021711531077
77Angelique Visser561331711521771621075
78Bart Merkx511391771991381671075
79Steven Bosman332001621771931781075
80Frank Visser531551271791661811073
81Dax Kroom481611651611561891072
82Norbert Rondelez241502012122051841072
83John van Stekelenborg241931912041851761069
84Hemco Berentsen531291412141541651068
85Antonio Macchia321822011891641701066
86Steve Northridge401722121801281741066
87Danny Heida422111631941391481065
88Roy de Jong471291851951651551064
89Elly Biesta521531251562021661062
90Danny van Bergen311762011411432451061
91Sven Hastenrath331951931831681571061
92Lies Termohlen561461791481501561059
93Edwin Munne401611621941461951058
94Marty Bolluyt281571771922011911058
95Sandra Pansier561771651481381481056
96Hans Broeders292051851601801791054
97Iwan Kersten361651531841941781054
98Freddy Schijf281701731921881891052
99Albert Dijkstra331801911801861491051
100Tristan Koops391562251332241181051
101Danny van Gulik191801801821792341050
102Ger Nillesen351671521471812271049
103Elaine Wannet201851801931931961047
104Dennis Smith381691701691651831046
105Jean-Paul Timmer401611791761431871046
106Damian John561581201511601761045
107Hanny Bressers - Janssen541601521501561531041
108Randy van Ingen351521871881511871040
109Dirk Boeykens451521681691661591039
110Jan Nouris162331611722111821039
111Erwin Rieken561261751631751191038
112Hannie Weenink511331581451761711038
113Lyno Lommen561771461671451231038
114Lapière Angélique431381611911611711037
115Harry Biesta161631632161992131034
116Martin de Louw521811641481321491034
117Cindy Braem471641591451591701032
118Guus Cramer191801892161601921032
119Geert Molmans362131581261531991029
120Pieter Kalter191921792031791811029
121Colin de Bruijn281691721711821921026
122Lordjena Abear431721562031561211023
123Ruud Jimmink281611791821811771020
124Tini van Dorst231612041901891601019
125Regina Northridge561261601021771701015
126Charlie Poortvliet521721641271341551012
127George Sorber561311601171241981010
128Susanne Menning-Niemeyer561351551971061341007
129Romano Beekman72131581612252131005
130Nicole Wijnen361711641751931201003
131Paul Dodemont481431401771571461003
132Chris Rommes351511681641501941002
133Risjard Jansen531571371261711451001
134Evelyne van den Brand-Lameir44180123148179149999
135Roland Blaschke38135162148183180998
136Willem Michiels39156147147166183994
137Kim Michiels-Sturmans56140146144156127993
138Marianne Zandstra50154141156151140992
139Tineke Jimmink-van Heumen56149127120178138992
140Casper van der Vlies20192194200166137989
141Eric Billekens30128152201189169989
142Cor de Zeeuw44144172140146166988
143Harry Albers43192148160168104987
144Jessica van Grootheest38167165150181129982
145Jan de Bruijn27200163170143170981
146Mitchell Konings44179151147122159978
147Wil van Tuijl56127127141167134976
148Wesley de Kort56107123157133175975
149Richard Bierma56141161141120131974
150Thomas Stammes19178168183196153973
151Wiebe van de Vlies36168178176141128971
152Maiko van Gool56142157143131114967
153Daniel Boogert25141178170170178962
154Yvonne Failé56123115132201111962
155Marja van der Horst56115172113118163961
156Björn Konings32139156179183143960
157Kenji Groenen56168128139112118945
158Sjanie Masselink-Sterk56109112161144132938
159Theo Lommen40130138154162154938
160Michael Heinen20131187171185150924
161Ricky van Leeuwaarden56136104157108134919
162Jeroen Keurentjes54124135158108120915
163Hans Bakker41133144144125159910
164Corrie Barth56107119145135114900
165René Masselink5613197124135107874
166Tom Prinsen567675755763626
167Jan de Wandeleer16237180236228216Opgave
168Bernadette Schijf12226194246216217Opgave
169Mitchel Klok18257199140154 Opgave
170Dieter Rodts56     Opgave
171Nick Martens53     Opgave
172Rob van de Wiel40     Opgave
173Marcella Keulens-Verstijnen36     Opgave

 

Finale 2023

 
 NaamVorige rondesHcp12345Totaal
 Wesley Tukker120656166 182 249 191 200 2474
 Marco Landman123914214 190 225 248 269 2455
 Chelsea van de Laar120020256 214 225 222 192 2409
4Jan de Boer122228206 227 242 203 147 2387
5Jason van Houttave119825206 197 246 217 176 2365
6Wilfred Koops118521208 213 211 194 247 2363
7Herman Schotte115936185 195 232 204 202 2357
8Jordy van Houttave118320214 235 210 213 178 2333
9Robijn Pipping121156204 159 184 158 134 2330
10Ruud van Gulik119941175 216 184 178 162 2319
11Dave van Lieshout119151136 181 161 225 149 2298
12Toine van Es122727217 180 159 170 205 2293
13Pascal Hendrick119216165 214 195 201 216 2263
14Paul Dunning116227172 208 194 161 212 2244
15Jan Kokx118725179 180 178 180 208 2237
16Bram Termohlen116945154 132 161 130 200 2171
17Alex de Bock116724193 179 130 188 191 2168
18Joshua Udink117812146 218 235 149 167 2153
19Rodney Ernst116016141 210 190 155 209 2145
20John de Waal117728156 184 171 161 132 2121

20e BVVeldhoven toernooi

Bekijk de tussenstand https://toernooien.bowlingnbf.nl/running_tournaments/165

20e BVVeldhoven Toernooi

NBF- erkenning 2023/C205 - Klasse 2

Van 14 t/m 22 oktober 2023

Wedstrijdreglement "BVVeldhoven" HANDICAP TOERNOOI

Icon Download het toernooiboekje (273,0 KB)
Oliepatroon: Stone Street
Live score lanetalk: Live score via Lanetalk

 

 


Sorry,...
De inschrijving is gesloten, de resterende series zijn volledig gevuld.

U kunt alleen in de maanden September ,Oktober en November inschrijven voor het BVVeldhoven Toernooi.
Ook is alleen in deze periode het overzicht van de serie indeling zichtbaar.

Inschrijfformulier 2022 (14 t/m 22 oktober)

U kunt ook inschrijven via MijnNBF dan hebben wij ook direct alle gegevens zoals het pasnummer en pasgemiddelde.
 

Wat is 3 × 10?

 

 

Serie indeling

Serie 1 Zaterdag 14 oktober 10.00 tot 12.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Debbie Zwart -Hans Hurks
2Theo Lommen -Lyno Lommen
3Chris Rommes -David Kis
4Erik Wolters -Sven Hastenrath
5Jasper Sterke -Harald Fischer
6Hannie Weenink -Wim Weenink
7Michael Heinen -Norman van Cleef
8Roland Blaschke-Torsten Hellmann
9Hemco Berentsen -Susanne Menning-Niemeyer
10Steve Northridge-Regina Northridge
    
Serie 2 Zaterdag 14 oktober 12.00 tot 14.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1 - 
2Kemps Jelle-Nick Martens 
3Ricardo Suik-Stefan Wildenburg 
4Charlie Poortvliet -Elly Biesta
5Edwin Munne -Jean-Paul Timmer
6Evelyne van den Brand-Lameir -Hanny Bressers - Janssen
7Harry Biesta-Pieter Kalter
8Dave van Lieshout -Angelique Visser
9Danny van Bergen -John de Waal
10Romano Beekman-Huub Mebel
    
Serie 3 Zondag 15 oktober 10.00 tot 12.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Coen van der Horst -Marja van der Horst
2Ruud Jimmink -Tineke Jimmink-van Heumen
3John van Stekelenborg -Hans Keeris
4Tristan Koops -Wilfred Koops
5Antonio Macchia -Paul Dodemont
6Risjard Jansen -Danny Heida
7Corrie Barth -Jacob Barth
8Jason van Houttave-Jordy van Houttave
9Angélique Lapière-Dieter Rodts
10Jan de Wandeleer- 
    
Serie 4 Zondag 15 oktober 12.00 tot 14.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Danny van Tuijl -Wil van Tuijl
2Robijn Pipping -Maiko van Gool
3Dennis Claas-Danny van Gulik
4Dave Lemmens-Joshua Udink
5Pascal Hendrick-Ruud van Gulik
6Bram Termohlen -Lies Termohlen
7Erwin Termohlen-Rene van Vliet
8Jordi Schaerlaeckens-Milan Schaerlaeckens
9Luuk Weggemans-Stan Koolma
10Kenji Groenen-Rob Besselse
    
Serie 5 Woensdag 18 oktober 19.30 tot 21.30 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Heini Hendriks -Daniel Boogert
2Bernadette Schijf -Freddy Schijf
3Bart Merkx-Sandra Pansier
4Ramon Hoeks -Rob van de Wiel
5Bram Weenink -Ester Weenink-van Gompel
6Damian John-Dax Kroom
7Cor de Zeeuw -Hans Broeders
8Rene Isbouts -Jan Kokx
9Martin de Louw -Richard Vloet
10George Sorber-Ricky van Leeuwaarden
    
Serie 5 Woensdag 18 oktober 19.30 tot 21.30 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Heini Hendriks -Daniel Boogert
2Bernadette Schijf -Freddy Schijf
3Bart Merkx-Sandra Pansier
4Ramon Hoeks - 
5Bram Weenink -Ester Weenink-van Gompel
6Damian John-Dax Kroom
7Cor de Zeeuw -Hans Broeders
8Rene Isbouts -Jan Kokx
9Martin de Louw -Richard Vloet
10George Sorber-Ricky van Leeuwaarden
    
Serie 6 Zaterdag 21 oktober 10.00 tot 12.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Toine van Es -Tim Jansen
2Tini van Dorst-Björn Konings
3Marissa van Wijk -Wesley Tukker
4Marco Landman Norbert Rondelez
5Hans Peters  -Ger Nillesen
6Chris Schoonheydt-Josh van Hettema 
7David van Geelen-Marcella Keulens-Verstijnen
8Nicole Wijnen-Richard Bierma
9Remy Hendrikx - 
10 - 
    
Serie 7 Zaterdag 21 oktober 12.00 tot 14.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Erwin Rieken-Wesley de Kort
2Leen van Haaften -Marty Bolluyt
3Chelsea van de Laar -Peer Bressers
4Hans Bakker-Yvonne Failé
5Jessica van Grootheest -Tom Prinsen
6Casper van der Vlies -Wiebe van de Vlies
7Jimil Baclor -Jeroen Keurentjes
8Mitchell Konings -Roy de Jong
9Jan de Bruijn-Guus Cramer
10Albert Dijkstra -Steven Bosman
    
Serie 8 Zondag 22 oktober 10.00 tot 12.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Frank Visser -Randy van Ingen
2Brendan van der Zee  -Danny Kamphorst
3Geert Molmans -Niels Molmans
4Jan de Boer -Lordjena Abear
5Herman Schotte -Karin Slimmers
6Amanda Bevers -Laurens Bevers
7Mitch Hop -Marianne Zandstra
8Jan Nouris -Eric Billekens
9Mitchel Klok -Thomas Stammes
10Sjanie Masselink-Sterk-Werner van Ginneken
    
Serie 9 Zondag 22 oktober 12.00 tot 14.00 uur
BaanSpeler 1-Speler 2
1Alex de Bock-Cindy Braem
2Denis Roegiest-Dirk Boeykens
3Rodney Ernst-Elaine Wannet
4Carlo Timmers -Willem Michiels
5Juul Kwisthout -Melvin van Tuil
6Kim Michiels-Sturmans -Maurice Michiels
7Colin de Bruijn -Priscilla Thalen
8Paul Dunning -Sicco Gjaltema
9<meta charset="UTF-8"/>Dennis Smith -Harry Albers
10René Masselink- 

Wedstrijdverslag 2022

Top 3 19e BVVeldhoven toernooiTop 3 19e BVVeldhoven toernooi (1e Jeroen Grove, 2e Geert Molmans en 3e Mitchel Klok)

Van 2 tot en met 6 november namen 113 deelnemers uit Nederland, België en Duitsland het tegen elkaar op in de Flying Bowling in Veldhoven. Alle deelnemers begonnen met 5 games voorronde waarna de beste 20 spelers zich zouden plaatsen voor de finales op zondag 6 november.

Je kon deze week de Flying Bowling niet binnenlopen of het gekletter van prachtige strikes klonk je in de oren.

In de voorrondes werd er direct flink op los gescoord door diverse spelers. De grens om de finale te bereiken kwam na iedere ronde hoger te liggen. Er werden maar liefst 124 200+ games gegooid waarvan zelfs vijftien van 250 pins of meer. Paul de Mey gooide zelfs een bijzonder sportresultaat bij elkaar met een serie van 782 over 3 games, een gemiddelde van ruim 260 pins per game, hiervoor ontvangt hij een oorkonde van de Nederlandse Bowling Federatie (NBF).

Na al dat score geweld in de voorrondes was het zondag tijd voor de finales. Er waren vier spelers van Bowling Vereniging Veldhoven die de finale wisten te bereiken, namelijk Bram Weenink (5e), Cor de Zeeuw (15e), Geert Molmans (8e) en Ramon Hoeks (16e) Jeroen Grove ging als koploper de finale in.

In de finale was het Jeroen Grove die als eerste wist te eindigen. Geert Molmans eindigde knap als 2e en wist in de finale de hoogste serie te bowlen. Mitchel Klok maakte het podium compleet als nummer 3.

Bram Weenink wist zijn 5e plaats te behouden. Ramon Hoeks klom van plaats 16 naar de 7e plek in het eindklassement en Cor de Zeeuw zakte ietsjes weg van plaats 15 naar plaats 17.

Dylan Hutchinson was met een 9e plaats de beste jeugdspeler. Jessica van Grootheest was de beste dame met een 8e plaats.

Wij bedanken alle deelnemers en hopen iedereen weer te zien op onze 20e editie

PlaatsNaampas gemHCPTotaal incl.Finale 1Finale 2Finale 3Finale 4Finale 5TotaalGames
1Jeroen Grove207101298193228183244215241110
2Geert Molmans171391189221179209191198238210
3Mitchel Klok202141190155264160255267236110
4Roy Meijer159481201219170149192182235310
5Bram Weenink191231202192234192215202235210
6Paul de Mey201151297191160225202184233410
7Ramon Hoeks196191163213222222196204231510
8Jessica van Grootheest175361152191193225209157230710
9Dylan Hutchinson188251227186178189208192230510
10Jordi ter Horst171391142227153196213160228610
11Thomas Stammes196191208209234164231140228110
12Antonio Macchia179321181187203195162185227310
13Tim van Duin152541131166149165190191226210
14Tony Coolen199161182201227209197159225510
15Danny van Gulik176351182130170190225180225210
16Theo Hopmans182301186194170205168163223610
17Cor de Zeeuw161471164140154178190171223210
18Quincy van Rijn164441183198167118174149220910
19Juul Kwisthout194201173176140223182206220010
20Laurens Bevers160481134177138171163158218110

Er zijn 20 finaleplaatsen. Spelers die doorgestreept zijn hebben afgemeld voor de finale. deze plaats(en) vullen we op. Je maakt alleen aanspraak op prijzengeld als je de finale gespeeld hebt.

RangNaamHCPGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Totaal excl.Totaal incl.gemiddeldeGames
1Jeroen Grove1022925825924825412481298249,65
2Paul de Mey1521222827924625712221297244,45
3Dylan Hutchinson2520121627918522111021227220,45
4Thomas Stammes1924819921524720411131208222,65
5Bram Weenink2319516422525824510871202217,45
6Roy Meijer482012381691621919611201192,25
7Ruud van Gulik531241762132251959331198186,65
8Mitchel Klok14268188225188251112011902245
9Geert Molmans392011632131922259941189198,85
10Hans Keeris3324619722518117410231188204,65
11Theo Hopmans3016124524819119110361186207,25
12Quincy van Rijn441881811851922179631183192,65
13Danny van Gulik3516926820216919910071182201,45
14Tony Coolen1618824719225422111021182220,45
15Antonio Macchia3222020422118519110211181204,25
16Marco Landman1225021023520921311171177223,45
17Juul Kwisthout2018227917022821410731173214,65
18Cor de Zeeuw471461622012211999291164185,85
19Ramon Hoeks1920122516325622310681163213,65
20Jessica van Grootheest362121692241751929721152194,45
21Jordi ter Horst392091991811691899471142189,45
22Jurgen Driesen2026619118420719110391139207,85
23Laurens Bevers481801811751661928941134178,85
24Tim van Duin541891391881402058611131172,25
25Brendan van der Zee691381361621811697861131157,25
26Edwin Munne411921731871691989191124183,85
27Casper van der Vlies2317417123317325710081123201,65
28Lordjena Abear441571931701682018891109177,85
29Rodney Ernst2019219023618920110081108201,65
30Paul Berkhout2518324516022117198011051965
31Lucas Mols681881411201571587641104152,85
32Hennie Rijpert441581691921921728831103176,65
33Wychard van den berg571601701421611858181103163,65
34Kim Michiels-Sturmans711301901291521437441099148,85
35René Isbouts1718518621421521110111096202,25
36Roy de Jong591741661661591368011096160,25
37Frank Visser551641651491711728211096164,25
38Dave Lemmens4815119416717217185510951715
39Ashley van der Host-Schouten451572041511861698671092173,45
40Martijn de Warle4218317114421416888010901765
41Danny van Bergen3218118716018022293010901865
42Edwin Coolen221852062022051819791089195,85
43Amanda Bevers211952111471832479831088196,65
44Dennis Claas423517620122322810631083212,65
45Veerle Tribulet392031601801561898881083177,65
46Maurice Michiels251881991711792179541079190,85
47Hans Broeders321751822011921689181078183,65
48Chelsea van de Laar162141792052081929981078199,65
49Wim Weenink321462121831871859131073182,65
50Albert Dijkstra341662141991481749011071180,25
51Josh Gonzales2020418618218221697010701945
52André van Nifterik242111521952181709461066189,25
53Jacob Barth3221620716216415690510651815
54Luuk Scheijen641571401391811277441064148,85
55Ingrid de Proost441481571821671898431063168,65
56Lynn Reijmers671371871351441257281063145,65
57Volker Kassinger201571961442442229631063192,65
58Wil Michiels421691691571761818521062170,45
59Walter Kindschu261432002341681879321062186,45
60Ronald de groot3316921415717817789510601795
61Lieke Durieux591501891341411507641059152,85
62Rob van de Wiel362221951481481658781058175,65
63Emiel Coorens231931681702112019431058188,65
64Hans Bakker361701651911801718771057175,45
65Richard Woertink321362231741492078891049177,85
66Iris Daemen511831381511521697931048158,65
67Richard Vloet361671621861721808671047173,45
68Nicole Wijnen3215818617518418288510451775
69Bryan Holthuijsen311612131562061538891044177,85
70Evelyne van den Brand-Lameir481641601641731438041044160,85
71Nancy van der Heide351551761451902028681043173,65
72Erik Billekens281571851801732089031043180,65
73Randy van Ingen342101611561861598721042174,45
74John van Stekelenborg251502051702141779161041183,25
75Werner van Ginneke121831932052161799761036195,25
76Linda van de Sande521251611281771817721032154,45
77Delphin Stubbs361851891681481628521032170,45
78Wil van Tuil6811015413114914669010301385
79Flip Hanrath461411661741571587961026159,25
80Hannie Weenink4913916016814416978010251565
81Peer Bressers2217820018819315691510251835
82Melvin van Tuil4914714716816715178010251565
83Herma Wannet451581561771481597981023159,65
84Yvonne Faile801401091341121266211021124,25
85Hanny Bressers-Janssen5516916713914112974510201495
86Paul Dodemont4413818615813917980010201605
87Ester Weenink561691421221521537381018147,65
88Harrie Heerkens411841851641441368131018162,65
89George Sorber591481301161511787231018144,65
90Jan Kokx231862041791951379011016180,25
91Pim van het hoog122121972031342069521012190,45
92Irma Gijsbers501511371681651407611011152,25
93Chantal Couwenbergh4614617015818012678010101565
94Michael Kusten361741371761781638281008165,65
95Monique Bos611441511241431407021007140,45
96Pieter Kalter152171381841951979311006186,25
97Tim Kraus161871881781721999241004184,85
98Jan de Bruijn23187155193175168878993175,65
99Els Coorens - Geraerts50149129135160169742992148,45
100Peter Bos60124139142145141691991138,25
101Guus Cramer14188165181226157917987183,45
102Vince Yamashita25147193159165192856981171,25
103Kevin Sanders441631491391441657609801525
104Jan de Boer25144163149229168853978170,65
105Peter Koops321481322221501638159751635
106Wesley de Kort64144112111163122652972130,45
107Jan Nouris13173162183197181896961179,25
108Coen van der Horst31180147151157171806961161,25
109Jos Jacobs7312811511113998591956118,25
110Ricky van Leeuwaarden66136117124127120624954124,85
111Danny van Tuil301651541261691817959451595
112Hans Konings72114106109121106556916111,25
113Marja van der Host64921341081251165758951155

19de BVVeldhoven Toernooi

NBF- erkenning 2022/C110 - Klasse 2

Van 2 t/m 6 november 2022

Wedstrijdreglement "BVVeldhoven" HANDICAP TOERNOOI

Icon Download het toernooiboekje (273,0 KB)

Event:    5 games single (2 spelers per baan).

 

Serie indeling:

Woensdag 2 Nov 2022      

1) 19:30-21:30 uur                               

Zaterdag 5 Nov 2022              

2) 10:00-12:00 uur                      
3) 12:00-14:00 uur                                                  

Zondag 6 Nov 2022

4)   10:00-12:00 uur
5)   12:00-14:00 uur
6)   14:00-16:00 uur   

Finale:           

Zondag 6 November 2022
5 games single 1 speler per baan.

Aanvang:                  

17.00 uur spelen de nummers 11 t/m 20
18.00 uur spelen de nummers   1 t/m 10

Prijsuitreiking:          ±19.30 uur

 

Prijzen:

Deelnemers

80 of meer

100 of meer

120 of meer

1e prijs

€ 125,-

€ 175,-

€ 250,-

2e prijs

€ 100,-

€ 125,-

€ 200,-

3e prijs

€ 75,-

€ 75,-

€ 125,-

4e prijs

€ 50,-

€ 50,-

€ 75,-

5e prijs

€ 25,-

€ 35,-

€ 50,-

6e prijs

€ 25,-

€ 30,-

€ 40,-

7 t/m 12e prijs

€ 20,-

€ 25,-

€ 30,-

13 t/m 14e prijs

€ 10,-

€ 15,-

€ 25,-

15e t/m 20e prijs

€ 10,-

€ 10,-

€ 10,-

Extra prijzen:           
Per serie wordt een extra prijs gegeven voor de hoogste game (inclusief handicap).

 

Kosten deelname: € 35,00  per persoon.

 

Inlichtingen: Ramon Hoeks              

E-mail: wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl

Website: www.bvveldhoven.nl     Telefoon:       +31-(0)6 81 27 46 88

 

Wedstrijdreglement  “BVVeldhoven”  HANDICAP  TOERNOOI

 

Er wordt gespeeld op 10 AMF kunststof banen.

Het toernooi heeft een NBF erkenning, nummer 2022/C110 – Klasse 2

Event: 5 games single handicap (2 spelers per baan). Europees systeem.

Handicap: 80% van 220, maximaal 80. Het gemiddelde van een bowlingpaspoort is bepalend, anders een gemiddeldeverklaring van Uw vereniging over tenminste 21 games (art.307).

Finale: 20 Spelers over 5 games.

Ex-eaquo: Volgens art. 218 lid 1 (hoogste scratch gaat voor). Is echter de handicap ook gelijk dan spelen we een 9de en 10de frame volgens art.218 lid 3c van het sportreglement.

Inschrijfgeld:

Baanhuur       

€ 17,50

 

Prijzen

€   9,00

 

Organisatiekosten

€   8,00

 

Extra prijs      

€   1,00

 

 

€ 35,50

 

Sponsoring

-    €   0,50

 

TOTAAL

€ 35,00

 

  • Deelname is toegestaan voor alle leden van de NBF en IBF.
  • Voor buitenlandse deelnemers zijn, conform art. 309 van het NBF Sportreglement, in eerste instantie de gemiddeldelijsten in excel van de NBF bepalend voor de handicapberekening.
  • Re-entry is niet toegestaan.
  • In spelers ruimte mag niet worden gegeten, gerookt en / of gedronken. Het rookverbod geldt ook voor de zogenoemde E-sigaretten.
  • Alle deelnemers dienen tenminste een half uur voor aanvang van de serie aanwezig te zijn.
  • Het spelen in bowlingkledij is verplicht, ook tijdens de finale.
  • Alle inschrijvingen, welke op 22 oktober 2022 binnen zijn worden schriftelijk bevestigd.
  • Deelnemers die zich hebben ingeschreven zijn verplicht het inschrijfgeld te voldoen.
  • In alle gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist de wedstrijdleiding.
  • Bij de indeling zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden met de reisafstand. Binnen een straal van 40 km dient men zich in de eerste series te laten inschrijven.

Inschrijving:       

Bowling Vereniging Veldhoven
Lamberg 24 - 5508 BX  Veldhoven
E-mail: wedstrijdzaken@bvveldhoven.nl

Met het inschrijven voor dit toernooi, gaat u akkoord met het verwerken van uw persoonsgegevens, zoals benoemd op onze website www.bvveldhoven.nl/avg     

 

Sorry,... U kunt alleen in de maanden September ,Oktober en November inschrijven voor het BVVeldhoven Toernooi.
Ook is alleen in deze periode het overzicht van de serie indeling zichtbaar zodra inschrijvingen verwerkt zijn.

Laatst bijgewerkt op 04 november 2022 - 15:55 uur

 

Woensdag 02 November
Serie 1 : 19:30-21:30
101Hans Konings
102Richard Vloet
103Pieter Kalter
104Marco Landman
105René Isbouts
106Jan Kokx
107Jos Jacobs
108Martijn de Warle
109Hans Broeders
110Cor de Zeeuw
111Dennis Claas
112Peter Koops
113Albert Dijkstra
114Ruud van Gulik
115Bram Weenink
116Ester Weenink
117Dave Lemmens
118Danny van Gulik
119Edwin Munne
120Hennie Rijpert

 

Zaterdag 05 November
Reserve Serie A : --:--- --:--
801 
802 
803 
804 
805 
806 
807 
808 
809 
810 
811 
812 
813 
814 
815 
816 
817 
818 
819 
820 

 

Zaterdag 05 November
Reserve Serie B : --:-- --:--
201 
202 
203 
204 
205 
206 
207 
208 
209 
210 
211 
212 
213 
214 
215 
216 
217 
218 
219 
220 

 

Zaterdag 05 November
Serie 2 : 10:00-12:00
301Harrie Heerkens
302Hans Keeris
303Ramon Hoeks
304Rob van de Wiel
305Jurgen Driesen
306Roy Meijer
307Ingrid de Proost
308Linda van de Sande
309Hannie Weenink
310Wim Weenink
311Michael Kusten
312Lucas Mols
313Bryan Holthuijsen
314Nancy van der Heide
315Paul de Mey
316Tony Coolen
317 
318 
319 
320 

 

Zaterdag 05 November
Serie 3 : 12:00-14:00
401Evelyne van den Brand-Lameir
402Hanny Bressers-Janssen
403George Sorber
404Ricky van Leeuwaarden
405Kevin Sanders
406Flip Hanrath
407Roy de Jong
408Jessica van Grootheest
409Delphin Stubbs
410Tim Kraus
411Chantal Couwenbergh
412Wychard van den berg
413Emiel Coorens
414Els Coorens - Geraerts
415Jan de Bruijn
416Nicole Wijnen
417Yvonne faile
418Hans Bakker
419 
420 

 

Zondag 06 November
Serie 4 : 10:00-12:00
501Chelsea van de Laar
502Peer Bressers
503John van Stekelenborg
504Werner van Ginneke
505Monique Bos
506Peter Bos
507Paul Dodemont
508Tim van Duin
509Edwin Coolen
510Wesley de Kort
511Josh Gonzales
512Veerle Tribulet
513Jan Nouris
514Erik Billekens
515Jacob Barth
516Casper van der Vlies
517Dylan Hutchinson
518Iris Daemen
519W. van Tuijl
520D. van Tuijl

 

Zondag 06 November
Serie 5 : 12:00-14:00
601Guus Cramer
602Lynn Reijmers
603Juul Kwisthout
604Melvin van Tuil
605Paul Berkhout
606Richard Woertink
607Frank Visser
608Randy van Ingen
609Rodney Ernst
610Lieke Durieux
611André van Nifterik
612Antonio Macchia
613Amanda Bevers
614Laurens Bevers
615Brendan van der Zee
616Luuk Scheijen
617Kim Michiels-Sturmans
618Maurice Michiels
619Wil Michiels
620Ronald de Groot

 

Zondag 06 November
Serie 6 : 14:00-16:00
701Theo Hopmans
702Jeroen Grove
703Volker Kassinger
704Walter Kindschu
705Herma Wannet
706Geert Molmans
707Jordi ter Horst
708Hans Peters
709Pim van 't Hoog
710Quincy van Rijn
711Thomas Stammes 
712Danny van Bergen
713Mitchel Klok
714Ashley van der Horst-Schouten
715Irma Gijsbers
716Vince Yamashita
717Coen van der Horst
718Marja van der Horst
719Jan de Boer
720Lordjena Abear