Woensdag Jeugd

Single Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: jeugdleague@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 14-02-2024

WedstrijdBanen
Dax Kroom-Lex Poirters7-7
Sven Uijens-Storm Breeman7-8
Kenji Groenen-Thomas Nijhuis8-8
Jordy Smolders-Celine Klapwijk9-9
Stef Smolders-Link de la Rambelje9-10
Justin Kees-Edwin Berkven10-10
Thomas Bogers- 10

Team standen 07-02-2024

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
3 Jordy Smolders 3378422
4 Justin Kees 3292364
5 Sven Uijens 3284352
1 Dax Kroom 2379409
2 Stef Smolders 2341369
7 Storm Breeman 2180292
10 Thomas Nijhuis 1238360
8 Thomas Bogers 1217351
11 Lex Poirters 1125285
6 Kenji Groenen 00340
9 Celine Klapwijk-1.000330
12 Edwin Berkven 0184314
13 Link de la Rambelje 076236

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 Sven Uijens3949446434
4 Justin Kees3446076359
3 Jordy Smolders3146526366
2 Stef Smolders3152026354
8 Thomas Bogers2831115875
6 Kenji Groenen2736926140
12 Edwin Berkven2731255969
1 Dax Kroom2448876273
7 Storm Breeman2238975663
9 Celine Klapwijk2127636061
10 Thomas Nijhuis1724085968
11 Lex Poirters916325344
13 Link de la Rambelje68332753

Statistieken

Hoogste game heren
12023-09-27Dax Kroom236
22023-10-11Stef Smolders215
32023-11-29Justin Kees211
Hoogste serie heren
12023-09-27Dax Kroom419
32024-02-07Jordy Smolders378
22023-10-11Stef Smolders375

 

Hoogste game dames
12024-01-10Celine Klapwijk145
3   
3   
Hoogste serie dames
12024-01-10Celine Klapwijk256
2   
3   

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Dax Kroom168211379236419488730162.90
2Stef Smolders183158341215375520232162.56
3Jordy Smolders173205378210378465230155.07
4Sven Uijens145139284169336494436137.33
5Justin Kees146146292211354460734135.50
6Kenji Groenen   185332369228131.86
7Storm Breeman79101180167306389736108.25
8Thomas Nijhuis129109238140267240823104.70
9Edwin Berkvens7510918417225831253297.66
10Thomas Bogers10711021714523331113297.22
11Julian Smit   8917511851674.06
12Lex Poirters675812574132447855.88
13Link de la Rambelje373976761328332434.71

 

Dames
 NaamG 1G 2TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Celine Klapwijk114115229145256276326106.27

Teamindeling

1] Bami Pang Pang
1Stef Smolders
2Harmen Waiboer
3Thomas Bogers
 
2] De imposters
1Dax Kroom
2Tjeu van Kasteren
3Storm Breeman
 
3] De Strikes
1Sven Uijens
2Livia de Haas
3Edwin Berkvens
 

 

4] Strike force #1
1Jordy Smolders
2Vico Weenink
3Julian Smit
 
5] Pin Pushers
1Justin Kees
2Kenji Groenen
3Jayden Vissers