Woensdag Jeugd

Single Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: jeugdleague@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 07-12-2022

WedstrijdBanen
De strikers- 5-6
Pin Pushers-Strike Force #17-8
De imposters-Bami pang pang9-10

Team standen 23-11-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 Pin Pushers 128171375
1 Strike Force #1 1111441597
3 De imposters 810571576
4 De strikers 49681493
2 Bami pang pang 16761243

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
1 Strike Force #194.51020715664
5 Pin Pushers90766013348
3 De imposters88979616168
4 De strikers60.5749513531
2 Bami pang pang48807513989

Statistieken

Hoogste game heren
12022-10-19Jordy Smolders221
22022-11-16Dax Kroom210
32022-11-16Stef Smolders188
Hoogste serie heren
12022-09-28Dax Kroom568
22022-10-19Jordy Smolders533
32022-09-07Stef Smolders521

 

Hoogste game dames
12022-09-14Livia de Haas157
3   
3   
Hoogste serie dames
12022-10-19Livia de Haas399
3   
3   

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Stef Smolders155163165483188521412627152.81
2Dax Kroom141120130391210568447830149.27
3Jordy Smolders166120196482221533489533148.33
4Vico Weenink135156144435171435376530125.50
5Sven Uijens126171114411171432368130122.70
6Justin Kees87100101288159430305727113.22
7Kenji Groenen12293102317179416302427112.00
8Tjeu van Kasteren1149912533812934728263094.20
9Thomas Bogers    12831626013086.70
10Storm Breeman9911211732813832824923083.07
11Edwin Berkvens93767624512224813342163.52
12Harmen Waiboer6657701939821413482358.61
13Jayden Vissers76667021215627915792758.48
14Julian Smit8967712279322715473346.88

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Livia de Haas9187134312157399248021118.10

Teamindeling

1] Bami Pang Pang
1Stef Smolders
2Harmen Waiboer
3Thomas Bogers
 
2] De imposters
1Dax Kroom
2Tjeu van Kasteren
3Storm Breeman
 
3] De Strikes
1Sven Uijens
2Livia de Haas
3Edwin Berkvens
 

 

4] Strike force #1
1Jordy Smolders
2Vico Weenink
3Julian Smit
 
5] Pin Pushers
1Justin Kees
2Kenji Groenen
3Jayden Vissers