Woensdag Jeugd

Single Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: jeugdleague@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 10-04-2024

WedstrijdBanen
Jordy Smolders-Kenji Groenen6-6
Link de la Rambelje-Storm Breeman7-7
Tjeu-Celine Klapwijk7-8
Sven Uijens-Lex Poirters8-8
Edwin Berkven-Thomas Bogers9-9
Dax Kroom-Justin Kees9-10
Thomas Nijhuis-Stef Smolders10-10

Team standen 10-04-2024

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
3 Jordy Smolders 3352388
1 Dax Kroom 3349379
5 Sven Uijens 3277343
7 Storm Breeman 3163279
12 Edwin Berkven 2206338
14 Tjeu-1.01209323
8 Thomas Bogers 1182314
6 Kenji Groenen 0264342
9 Celine Klapwijk-1.000330
10 Thomas Nijhuis-1.000328
2 Stef Smolders-2.00286318
11 Lex Poirters 0144304
4 Justin Kees 0235303
13 Link de la Rambelje 0110270

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 Sven Uijens4863898549
3 Jordy Smolders4766638611
4 Justin Kees4362838453
1 Dax Kroom4068198383
12 Edwin Berkven3840997927
8 Thomas Bogers36.540037848
2 Stef Smolders3463608340
6 Kenji Groenen3247258161
7 Storm Breeman3051227568
9 Celine Klapwijk2834778119
10 Thomas Nijhuis1930317939
11 Lex Poirters1324317103
14 Tjeu128581318
13 Link de la Rambelje715034383

Statistieken

Hoogste game heren
12023-09-27Dax Kroom236
22023-10-11Stef Smolders215
32023-11-29Justin Kees211
Hoogste serie heren
12023-09-27Dax Kroom419
32024-02-07Jordy Smolders378
22023-10-11Stef Smolders375

 

Hoogste game dames
12024-03-27Celine Klapwijk150
3   
3   
Hoogste serie dames
12024-03-27Celine Klapwijk265
2   
3   

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Dax Kroom183166349236419681942162.36
2Stef Smolders133153286215375636040159.00
3Jordy Smolders185167352210378666342158.64
4Sven Uijens145132277178346638946138.89
5Justin Kees115120235211354628346136.59
6Kenji Groenen138126264185332472536131.25
7Tjeu van Kasteren971122091222318588107.25
8Storm Breeman8875163167306512248106.71
9Thomas Nijhuis   140267303129104.52
10Thomas Bogers1067618215525540034197.63
11Edwin Berkvens10310320617225840994297.60
12Julian Smit   8917511851674.06
13Lex Poirters75691448616112462062.30
14Link de la Rambelje62481108315415033641.75

 

Dames
 NaamG 1G 2TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Celine Klapwijk   150265347732108.66

Teamindeling

1] Bami Pang Pang
1Stef Smolders
2Harmen Waiboer
3Thomas Bogers
 
2] De imposters
1Dax Kroom
2Tjeu van Kasteren
3Storm Breeman
 
3] De Strikes
1Sven Uijens
2Livia de Haas
3Edwin Berkvens
 

 

4] Strike force #1
1Jordy Smolders
2Vico Weenink
3Julian Smit
 
5] Pin Pushers
1Justin Kees
2Kenji Groenen
3Jayden Vissers