Woensdag Jeugd

Single Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: jeugdleague@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 06-11-2019

WedstrijdBanen
JORIS-DAX5-6
SVEN-STEF7-8
ROB-JORDY9-10

Team standen 30-10-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
3 JORIS 4542584
4 ROB 3499538
2 SVEN 3305515
1 DAX 1377485
5 JORDY 1278458
6 STEF 0410560

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
3 JORIS2020042217
4 ROB2014771624
1 DAX1615942077
2 SVEN1211392057
5 JORDY912272052
6 STEF614682263

Statistieken

Hoogste game heren
130-10-2019Joris Muller200
223-10-2019Rob van de Wiel197
323-10-2019Dax Kroom163
Hoogste serie heren
130-10-2019Joris Muller542
230-10-2019Rob van de Wiel499
323-10-2019Dax Kroom444

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Joris Muller200156186542200542200412167.00
2Rob van de Wiel17016016949919749914779164.11
3Dax Kroom126103148377163444159412132.83
4Stef Smolders158116136410158410146812122.33
5Jordy Smolders1038095278134333122712102.25
6Sven Uijens7911311330511330711391294.92
Uitvallende speeldagen:  26 Oktober Herfstvakantie / 9 November BVV Toernooi / 28 December - 4 Januari Kerstvakantie

Wedstrijdkalender Jeugd seizoen 2019-2020 

SpeeldagDatumtoernooi / league 
1e 4 september 2019Aanvang nieuwe seizoen
2e11 september 2019Bowlen
3e 18 september 2019Bowlen
 21 september 2019Sportmarkt 2019 in City Centrum Veldhoven
4e 25 september 2019Bowlen
 27 september 2019Extra training i.v.m. wedstrijddag
1e 28 september 20191e Speeldag Regionale jeugd trio league in Sittard
5e2 oktober 2019bowlen
6e9 oktober 2019Bowlen
 16 oktober 2019Geen bowlen Herfstvakantie
 18 oktober 2019Extra training i.v.m. wedstrijddag
2e19 oktober 20192e speeldag Regionale jeugd trio league in Tilburg
7e23 oktober 2019Bowlen
8e30 oktober 2019Bowlen
 6 november 2019Geen bowlen BVV Toernooi
9e13 november 2019Bowlen
10e20 november 2019Bowlen
11e27 november 2019Bowlen
1e 4 december 2019surprise toernooi
12e11 december 2019Bowlen
13e18 december 2019Bowlen
 25 december 2019Geen bowlen Kerstvakantie
 1 januari 2020Geen bowlen Kerstvakantie
14e8 januari 2020Bowlen
2e15 januari 2020Voorrondes Plaatselijke kampioenschappen
3e 22 januari 2020Finales Plaatselijke Kampioenschappen
 24 januari 2020Extra training i.v.m. wedstrijddag
3e 25 januari 20203e speeldag Regionale jeugd trio league in Den Bosch
15e29 januari 2020Bowlen
16e5 februari 2020Bowlen
17e12 februari 2020Bowlen
18e19 februari 2020Bowlen
4e 26 februari 2020Zottentoernooi
19e4 maart 2020Bowlen
20e11 maart 2020Bowlen
 13 maart 2020Extra training i.v.m. wedstrijddag
4e 14 maart 20204e speeldag Regionale jeugd trio league in Eindhoven
5e18 maart 2020Sponsortoernooi
21e25 maart 2020Bowlen
22e1 april 2020Bowlen
6e8 april 2020Paastoernooi
23e15 april 2020Bowlen
24e22 april 2020Bowlen & Prijsuitreiking