Zomer League

Doe tijdens de Zomerstop ook eens mee met de Zomercompetitie !

Zomercompetitie 2019 vanaf dinsdag 11 juni

Regels:

  • Iedereen mag hieraan meedoen, lid of geen lid, maakt niet uit.
  • Als je toch regelmatig op doordeweekse dagen komt bowlen, doe gewoon mee met de zomercompetitie.
  • De competitie moet gespeeld worden op doordeweekse dagen op een tijd die je zelf bepaald. Vooraf aangeven als je mee wilt doen.
  • De zomercompetitie is met handicap dus het maakt niet uit of je goed of slecht bent. Iedereen kan meedoen.
  • Je moet minimaal 3 games per keer gooien en maximaal 6 games per speelronde.
  • Voor nieuwe deelnemers wordt de handicap bepaald na 2 series.
  • Kosten zijn € 8,50 per 3 games.
  • Voor iedere speler die tenminste 18 games gespeeld heeft is er een prijs. Meerdere rondes meedoen is mogelijk.
  • De laatste speeldag is op vrijdag 30 augustus 2019.


De prijsuitreiking is op woensdag 4 september 2019 om 20.00 uur in de Flying Bowling.
 

Let Op !! Tijdens de zomermaanden is sprake van aangepaste openingstijden op maandag !!

Vanaf maandag 10 juni t/m vrijdag 30 augustus zijn wij iedere maandag vanaf 18.00 uur gesloten

 

Eindstand 2019

RangNaamHCPTotaal + HCPGamesGem. Scratch
1Risjard Jansen50368118154,50
2Elly Biesta48364318154,39
3Richard Vloet28361318172,72
4Rene Isbouts6361218194,67
5Ingrid de Proost38359918161,94
6Linda v.d. Sande39359718160,83
7Jan Kokx13359418186,67
9Hans Konings58354418138,89
10George Sorber44353818152,56
14Terry Koster40350218154,56
15Jos Bell66349618128,22
16Jan Hack61349518133,17
18Cor de Zeeuw31348018162,33
19Annemiek v.d. velden86347518107,06
21Rob Hulsman56345818136,11
22Rob Hack58343418132,78
23Marlou Keltjens78333718107,39
24Dick Biesta32332418152,67
25Ricky v. Leeuwarden70332318114,61
28Terry Koster40285515150,33
29Jack de Proost51237712147,08
30Edwin Coolen1112626199,33
31Jos van Bracht4811756147,83
32Stan Isbouts7511496116,50
33Rick de Lepper2910546146,67
34Hannie Weenink416093162,00
35Rob Hulsman565923141,33
36Wim Janssen685643120,00
37Harrie Biesta125093157,67

 

Einduitslag 2018

RangNaamHCPTotaal + HCPGamesGem. Scratch
1Harry Biesta19395818200,89
2Edwin Coolen8366718195,72
3Linda vd Sande38366118165,39
4René Isbouts3364118199,28
5Ronny Winklaar25354418171,89
6Dick Biesta38353618158,44
7Marlou Keltjens82352918114,06
8Hans Konings71352718124,94
9Elly Biesta43345318148,83
10Jan Kokx11344518180,39
12Jos van Aken38338018149,78
13Ricky v. Leeuwarden70326918111,61
14Rick de Lepper38311318134,94
15Annemiek vd Velden7829061883,44
16George Sorber47289915146,27
17Jos van Bracht54251612155,67
18Terry Koster38234412157,33
19Risjard Jansen5220099171,22
20Hanny Bressers5418299149,22
21Peer Bressers918129192,33
22Hans Broeders2517259166,67
23Elly Biesta4316939145,11
24Dick Biesta3816799148,56
25Guido vder Sangen3013156189,17
26Wim Weenink1912256185,17
27Rowdy Jansen7311486118,33
28Ricky v. Leeuwarden7011216116,83
29Ramon Hoeks610666171,67

 

Archief: Einduitslag 2017

RangNaamHCPTotaal + HCPGamesGem. Scratch
1Ramon Hoeks14398118207,17
2Jan Kokx16390418200,89
3Wim Weenink25380918186,61
4Rick de Lepper65377318144,61
5Ferry Fusers41375518167,61
6Linda vd Sande39371918167,61
7Joris Muller73371818133,56
8Terry Koster38370118167,61
9Risjard Jansen55369618150,33
10Ricky v. Leeuwaarden65366718138,72
11Henk-Jan de Groot31360018169,00
12Rinus van Mol48357018150,33
13Edwin Coolen13352818183,00
14Richard Vloet27350418167,67
15Hannie Weenink38348418155,56
16Femke Muller9634121893,56
17Ramon Hoeks14308615191,73
18Linda vd Sande39303315163,20
19George Sorber50298415148,93
20Paul Ekas20295315176,87
21Jan Kokx16284515173,67
22Wim Weenink25247012180,83
23Risjard Jansen55246112150,08
24Hannie Weenink38238512160,75
25Pieter Kalter9224012177,67
26Richard Vloet27216912153,75
27Henk-Jan de Groot3119659187,33
28Terry Koster3818679169,44
29Hans Broeders2718409177,44
30Theo vand Looij2017809177,78
31Rinus van Mol4817109142,00
32Jos van Bracht4916619135,56
33Guido vd Sangen2715679147,11
34Edwin Coolen1311986186,67
35Peer van de Laar2811476163,17
36Femke Muller96557389,67
37Joris Muller73510397,00

 

Archief: Einduitslag 2016

RangNaamHCPTotaal + HCPGamesGem. Scratch
1Wim Weenink20374918188,28
2Linda vd Sande48371818158,56
3Edwin Coolen20364518182,50
4Risjard Jansen-Singels60364018142,22
5Peter vd Bogert31363618171,00
6Jos van Bracht49361518151,83
8Rinus van Mol47357318151,50
9Jan Kokx13355018184,22
10Henk Jan de Groot34350118160,50
11Hans Broeders26350018168,44
12George Sorber42347218150,89
13Ron van Engelen30345718162,06
14Erwin Graumans32343518158,83
16Terry Koster42336418144,89
17Joris Muller70335518116,39
18Marian Graumans30328818152,67
19Rob Hulsman53324418127,22
20Hannie Weenink34323118145,50
21Terry Koster42312915166,60
22Peer Bressers9243112193,58
23Theu Vaes34237012163,50
24Ronny Winklaar14233012180,17
25Annie v. Nederpelt42229012148,83
26Rick de Lepper6922189177,44
27Risjard Jansen-Singels6017719136,78
28Henk Jan de Groot3415889142,44
29Wim Weenink2012376186,17
30Peter vd Bogert3112176171,83
31Hans Broeders2611976173,50
32Hanny Bressers4411786152,33
32Rinus van Mol4711786149,33
34Rob Hulsman5311576139,83
35Timothy van Engelen3311396156,83
36Hannie Weenink3411206152,67

 

Archief: Einduitslag 2015

RangNaamHCPTotaal + HCP GamesGem. Scratch
1
Rob v/d Wiel
63
3756
18
145,67
2
George Sorber
40
3744
18
168,00
3
Rinus van Mol
57
3727
18
150,06
4
Remy v Glabbeek
56
3703
18
149,72
5
Edwin Coolen
15
3695
18
190,28
6
Wim Weenink
17
3692
18
188,11
7
Hannie Weenink
36
3639
18
166,17
8
Henk-Jan de Groot
29
3634
18
172,89
9
Risjard Jansen
60
3632
18
141,78
10
Ramon Hoeks
25
3620
18
176,11
11
Peer Bressers
11
3608
18
189,44
12
Annie van Nederpelt
40
3602
18
160,11
13
Ron v Engelen
23
3599
18
176,94
14
Joris Muller
87
3588
18
112,33
15
Theu Vaes
33
3569
18
165,28
16
Timothy v Engelen
28
3563
18
169,94
17
Peter van den Bogert
39
3553
18
158,39
18
Marian Graumans
37
3550
18
160,22
19
Hans Broeders
23
3495
18
171,17
20
Robert Salemink
36
3432
18
154,67
21
Sylvia Jansen
68
3418
18
121,89
22
Ron Wenting
40
3372
18
147,33
23
Cor de Zeeuw
36
3347
18
149,94
24
Brenda vd Laar
27
3305
18
156,61
25
Rob Hulsman
62
3285
18
120,50
26
Toon Hoevenaars
17
2956
18
147,22
27
Hanny Bressers
44
2364
12
153,00
28
Linda vd Sande
49
2294
12
142,17
29
Paul Dodemont
32
2270
12
157,17
30
Rene Isbouts
7
1141
6
183,17
31
Peer van de Laar
23
1123
6
164,17