Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 25-05-2021

 
WedstrijdBanen
Wicked Pins-No pin intended3-4
Old Timers-'t Stuupke5-6
Bobbie en de baanbrekers-Thunderstrikes7-8
Flaming stars-Just 4 Fun9-10

Team standen 18-05-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 Old Timers1.0915521837
7 Just 4 Fun 813551850
2 Flaming stars 816131841
8 No pin intended3.089011348
6 Bobbie en de baanbrekers 414491785
3 Thunderstrikes 413171710
4 Wicked Pins-1.0313581760
1 't Stuupke-6.0113371751

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
2 Flaming stars1563328643207
5 Old Timers153.53498643743
3 Thunderstrikes1493246442343
1 't Stuupke1473115342820
7 Just 4 Fun1453147043080
6 Bobbie en de baanbrekers142.53320041474
4 Wicked Pins1203246442901
8 No pin intended11237147053

Statistieken

Hoogste game heren
113-10-2021Hans Keeris246
211-05-2022John van Stekelenborg246
323-02-2022Twan Bazelmans238
Hoogste serie heren
12022-04-13Pieter Kalter644
22022-05-11John van Stekelenborg618
32021-10-13Hans Keeris609

 

Hoogste game dames
12022-02-16Elly Biesta229
22021-11-24Rinie Lemmens v. Dongen205
32021-09-08Monique Bos Pelt192
Hoogste serie dames
12022-02-16Elly Biesta585
22021-11-24Rinie Lemmens v. Dongen510
32022-05-04Monique Bos Pelt499

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Pieter Kalter18619419357322164417989199.78
2John van Stekelenborg1781612045432466181319372183.24
3Hans Keeris163174160497246609904451177.33
4Ian Melville20615018053620653610616176.83
5Wim Weenink    19352815449171.56
6Harrie Heerkens1691771585042135521206772167.60
7Richard Vloet    219602350921167.10
8Martijn de Warle1451801775022135521097166166.23
9Kevin Sanders1691591835112215881092166165.47
10Ronny Winklaar1642071805512156001040963165.22
11Paul Dodemont1551601694842316061127369163.38
12Jac van Kronenburg    2085511075766162.98
13Cor de Zeeuw    204522192212160.17
14Dick Biesta1531881254662156001099869159.39
15Twan Bazelmans180133123436238573992463157.52
16Martin de Louw1601591855042065491079169156.39
17Flip Hanrath    19848313849153.78
18Peter Bos135165149449218550866957152.09
19Jos van Bracht    200502658745146.38
20Jack de Proost148117170435202514877860146.30
21Risjard Jansen195145162502195502780054144.44
22André Mathijssen192126104422223520942666142.82
23Rowdy Jansen142178111431187507414830138.27
24Daniel Vagg142188205535205535200715133.80
25Jos Jacobs105121133359176435918272127.53
26Henk Waarma    129323593698.83

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Elly Biesta1511801404712295851138272158.08
2Monique Bos Pelt145141139425192499835857146.63
3Rinie Lemmens v. Dongen1241271293802055101008469146.14
4Marian van Turnhout    190491887963140.94
5Marsha Dodemont Smale    179428357127132.26
6Grace Vagg101109156366156393170715113.80
Uitvallende speeldagen:  22 december, 29 december, 2 maart, 23 maart, 27 april
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
1906-04-2022Bobbie en de baanbrekersWicked Pinst StuupkeJust 4 FunFlaming starsOld TimersNo pin intendedThunderstrikes
2013-04-2022Old TimersNo pin intendedThunderstrikesFlaming starsJust 4 FunBobbie en de baanbrekerst StuupkeWicked Pins
2120-04-2022t StuupkeBobbie en de baanbrekersJust 4 FunWicked PinsOld TimersThunderstrikesFlaming starsNo pin intended
2204-05-2022No pin intendedJust 4 FunBobbie en de baanbrekersOld TimersFlaming starst StuupkeWicked PinsThunderstrikes
2311-05-2022Thunderstrikest StuupkeWicked PinsFlaming starsNo pin intendedBobbie en de baanbrekersJust 4 FunOld Timers
2418-05-2022Bobbie en de baanbrekersFlaming starsThunderstrikesJust 4 FunWicked PinsOld TimersNo pin intendedt Stuupke
2525-05-2022Wicked PinsNo pin intendedOld Timerst StuupkeBobbie en de baanbrekersThunderstrikesFlaming starsJust 4 Fun
2601-06-2022Flaming starsOld TimersNo pin intendedThunderstrikest StuupkeJust 4 FunBobbie en de baanbrekersWicked Pins
2708-06-2022Just 4 FunBobbie en de baanbrekerst StuupkeWicked PinsThunderstrikesFlaming starsOld TimersNo pin intended
2815-06-2022Old TimersThunderstrikesFlaming starsNo pin intendedJust 4 FunWicked Pinst StuupkeBobbie en de baanbrekers

Teamindeling

1] 't Stuupke
1John van Stekelenborg (TC)
2Jack de Proost
3Jos Jacobs
4Toon Reker
5 
 
2] Flaming stars
1Jac van Kronenburg (TC)
2Martin de Louw
3Ian Melville
4Marian van Turnhout
5Pieter Kalter
 
3] Thunderstrikes
1Rinie Lemmens v. Dongen
2Dick Biesta
3Elly Biesta (TC)
4Harry Biesta
5 
 
4] Wicked Pins
1Paul Dodemont
2Marsha Dodemont Smale
3Peter Bos
4Monique Bos Pelt (TC)
5Henk Waarma

 

5] Old Timers
1Wim Weenink
2Harrie Heerkens
3Ronny Winklaar
4Hans Keeris (TC)
5Cor de Zeeuw
 
6] Bobbie en de baanbrekers
1Kevin Sanders (TC)
2Twan Bazelmans
3Martijn de Warle
4Flip Hanrath
5 
 
7] Just 4 Fun
1Risjard Jansen (TC)
2André Mathijssen
3Jos van Bracht
4Richard Vloet
5Rowdy Jansen
 
8] No pin intended
1Grace Vagg
2Daniel Vagg (TC)
3 
4 
5