Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 15-06-2021

 
Wedstrijd 1Banen
Old Timers-Thunderstrikes3-4
Flaming stars-No pin intended4-5
Just 4 Fun-Wicked Pins7-8
't Stuupke-Bobbie en de baanbrekers9-10

Team standen 15-06-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
1 't Stuupke 1114181826
7 Just 4 Fun 1012711757
3 Thunderstrikes 815431942
2 Flaming stars-3.56.513231737
5 Old Timers 415901878
8 No pin intended1.53.57371130
4 Wicked Pins 210551592
6 Bobbie en de baanbrekers 112741610

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
3 Thunderstrikes1843842349781
1 't Stuupke1793639650157
5 Old Timers177.54128751220
7 Just 4 Fun1763682450363
2 Flaming stars175.53861950139
6 Bobbie en de baanbrekers161.53888948573
4 Wicked Pins1363708349656
8 No pin intended119.5535011800

Statistieken

Hoogste game heren
113-10-2021Hans Keeris246
211-05-2022John van Stekelenborg246
325-05-2022Harry Biesta246
Hoogste serie heren
12022-04-13Pieter Kalter644
22022-05-25Harry Biesta620
32022-05-11John van Stekelenborg618

 

Hoogste game dames
12022-02-16Elly Biesta229
22021-11-24Rinie Lemmens v. Dongen205
32021-09-08Monique Bos Pelt192
Hoogste serie dames
12022-02-16Elly Biesta585
22021-11-24Rinie Lemmens v. Dongen510
32022-05-04Monique Bos Pelt499

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Harry Biesta    2466206203206.67
2Pieter Kalter    22164417989199.78
3John van Stekelenborg1831901825552466181548184184.30
4Ian Melville    21254816099178.78
5Hans Keeris1781791675242466091118663177.56
6Wim Weenink    19352815449171.56
7Harrie Heerkens1581861765202175631410784167.94
8Richard Vloet    219602350921167.10
9Cor de Zeeuw164160222546222546349921166.62
10Ronny Winklaar    2156001095166165.92
11Kevin Sanders1231431454112215881286178164.88
12Martijn de Warle1511431274212135521183972164.43
13Paul Dodemont    2316061222475162.99
14Jac van Kronenburg1541711344592085511266378162.35
15Dick Biesta1522161835512166001311481161.90
16Twan Bazelmans1301241884422385731188275158.43
17Martin de Louw1891481484852065491216078155.90
18Flip Hanrath    198483230715153.80
19Peter Bos104117121342218550941563149.44
20Jack de Proost1541781484802175141024369148.45
21Risjard Jansen    195502921763146.30
22Jos van Bracht129105148382200502785154145.39
23André Mathijssen1711361654722235331090175145.35
24Daniel Vagg115137145397225535291521138.81
25Rowdy Jansen143137137417187507534639137.08
26Jos Jacobs1361281193831764351067284127.05
27Henk Waarma939495282139332181618100.89

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Elly Biesta1841531695062295851326184157.87
2Rinie Lemmens v. Dongen1701691474862055101142878146.51
3Monique Bos Pelt153135143431192499917063145.56
4Marian van Turnhout1131171493791904911038975138.52
5Marsha Dodemont Smale    181488445833135.09
6Grace Vagg82155103340156393243521115.95
Uitvallende speeldagen:  22 december, 29 december, 2 maart, 23 maart, 27 april
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
1906-04-2022Bobbie en de baanbrekersWicked Pinst StuupkeJust 4 FunFlaming starsOld TimersNo pin intendedThunderstrikes
2013-04-2022Old TimersNo pin intendedThunderstrikesFlaming starsJust 4 FunBobbie en de baanbrekerst StuupkeWicked Pins
2120-04-2022t StuupkeBobbie en de baanbrekersJust 4 FunWicked PinsOld TimersThunderstrikesFlaming starsNo pin intended
2204-05-2022No pin intendedJust 4 FunBobbie en de baanbrekersOld TimersFlaming starst StuupkeWicked PinsThunderstrikes
2311-05-2022Thunderstrikest StuupkeWicked PinsFlaming starsNo pin intendedBobbie en de baanbrekersJust 4 FunOld Timers
2418-05-2022Bobbie en de baanbrekersFlaming starsThunderstrikesJust 4 FunWicked PinsOld TimersNo pin intendedt Stuupke
2525-05-2022Wicked PinsNo pin intendedOld Timerst StuupkeBobbie en de baanbrekersThunderstrikesFlaming starsJust 4 Fun
2601-06-2022Flaming starsOld TimersNo pin intendedThunderstrikest StuupkeJust 4 FunBobbie en de baanbrekersWicked Pins
2708-06-2022Just 4 FunBobbie en de baanbrekerst StuupkeWicked PinsThunderstrikesFlaming starsOld TimersNo pin intended
2815-06-2022Old TimersThunderstrikesFlaming starsNo pin intendedJust 4 FunWicked Pinst StuupkeBobbie en de baanbrekers

Teamindeling

1] 't Stuupke
1John van Stekelenborg (TC)
2Jack de Proost
3Jos Jacobs
4Toon Reker
5 
 
2] Flaming stars
1Jac van Kronenburg (TC)
2Martin de Louw
3Ian Melville
4Marian van Turnhout
5Pieter Kalter
 
3] Thunderstrikes
1Rinie Lemmens v. Dongen
2Dick Biesta
3Elly Biesta (TC)
4Harry Biesta
5 
 
4] Wicked Pins
1Paul Dodemont
2Marsha Dodemont Smale
3Peter Bos
4Monique Bos Pelt (TC)
5Henk Waarma

 

5] Old Timers
1Wim Weenink
2Harrie Heerkens
3Ronny Winklaar
4Hans Keeris (TC)
5Cor de Zeeuw
 
6] Bobbie en de baanbrekers
1Kevin Sanders (TC)
2Twan Bazelmans
3Martijn de Warle
4Flip Hanrath
5 
 
7] Just 4 Fun
1Risjard Jansen (TC)
2André Mathijssen
3Jos van Bracht
4Richard Vloet
5Rowdy Jansen
 
8] No pin intended
1Grace Vagg
2Daniel Vagg (TC)
3 
4 
5