Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 30-11-2022

 
WedstrijdBanen
Flaming stars-Spirit of Veldhoven3-4
Wicked Pins-Just 4 fun5-6
't Stuupke- 7-8
Thunderstrikes-Oldtimers9-10

Team standen 23-11-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
6 Wicked Pins 813451795
1 Spirit of Veldhoven 712921850
2 Thunderstrikes 713791778
5 't Stuupke 514281755
7 Just 4 fun 513181750
3 Oldtimers-2.04.515101780
4 Flaming stars 413611709

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
3 Oldtimers78.51792021874
2 Thunderstrikes771676121267
7 Just 4 fun76.51653021597
6 Wicked Pins721549720777
4 Flaming stars711634421315
5 't Stuupke671610121651
1 Spirit of Veldhoven561366120084

Statistieken

Hoogste game heren
12022-10-19Hans Keeris255
22022-10-26Jos van Bracht245
32022-10-26Kevin Sanders233
Hoogste serie heren
12022-10-26Kevin Sanders648
22022-10-19Hans Keeris613
32022-10-05John van Stekelenborg603

 

Hoogste game dames
12022-09-14Elly Biesta214
22022-09-07Rinie Lemmens v. Dongen196
32022-10-19Marsha Dodemont Smale169
Hoogste serie dames
12022-10-19Elly Biesta531
22022-09-07Rinie Lemmens v. Dongen498
32022-10-19Marsha Dodemont Smale478

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Pieter Kalter    22259611816196.83
2Twan Bazelmans    1935675673189.00
3John van Stekelenborg171187168526227603614333186.15
4Hans Keeris213151175539255613495327183.44
5Flip Hanrath    1955505503183.33
6Richard Vloet    19956916509183.33
7Ian Melville172178148498224599265115176.73
8Martijn de Warle201175205581224583629036174.72
9Harrie Heerkens170152186508214568561033170.00
10Cor de Zeeuw    211542296318164.61
11Jos van Bracht141190176507245553591636164.33
12Wim Weenink149167147463206533439427162.74
13Dick Biesta161182116459202565533233161.58
14Martin de Louw152175135462203534571836158.83
15Paul Dodemont131150156437192523517333156.76
16Kevin Sanders171168146485233648375524156.46
17Peter Bos138169184491217505411027152.22
18Jack de Proost150152115417201522360024150.00
19Jac van Kronenburg123144134401164469346324144.29
20André Mathijssen145157131433199501514436142.89
21Risjard Jansen129128121378188481382027141.48
22Jos Jacobs    171401260321123.95
23Henk Waarma124119124367168406376033113.94
24Theo Pors126118100344153376306130102.03

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Elly Biesta132176177485214531565236157.00
2Rinie Lemmens v. Dongen161124150435196498521036144.72
3Marsha Dodemont Smale    169478297521141.67
4Monique Bos Pelt128154135417165446323924134.96
5Marian van Turnhout    154428333127123.37
Speelschema 2022-2023
speeldag   baannummers    
 345678910
07-09-2022Spirit of VeldhovenThunderstrikesOldtimersFlaming Starst StuupkeWicked pinsJust 4 Fun 
14-09-2022Wicked pins t StuupkeJust 4 FunThunderstrikesFlaming StarsSpirit of VeldhovenOldtimers
21-09-2022t StuupkeFlaming StarsSpirit of Veldhoven Just 4 FunOldtimersThunderstrikesWicked pins
28-09-2022OldtimersWicked pinsJust 4 FunThunderstrikesSpirit of Veldhovent Stuupke Flaming Stars
05-10-2022Just 4 FunSpirit of VeldhovenFlaming StarsWicked pinsOldtimers t StuupkeThunderstrikes
12-10-2022ThunderstrikesOldtimers t StuupkeFlaming StarsSpirit of VeldhovenWicked pinsJust 4 Fun
19-10-2022Flaming StarsJust 4 FunWicked pinsSpirit of Veldhoven ThunderstrikesOldtimerst Stuupke
26-10-2022t StuupkeWicked pinsJust 4 Fun OldtimersFlaming StarsSpirit of VeldhovenThunderstrikes
02-11-2022ThunderstrikesFlaming StarsSpirit of VeldhovenOldtimerst StuupkeJust 4 FunWicked pins 
09-11-2022Just 4 FunOldtimersThunderstrikesWicked pinsSpirit of Veldhoven t StuupkeFlaming Stars
16-11-2022Spirit of Veldhovent Stuupke Flaming StarsJust 4 FunThunderstrikesOldtimersWicked pins
23-11-2022Oldtimers t StuupkeThunderstrikesFlaming StarsWicked pinsJust 4 FunSpirit of Veldhoven
30-11-2022Flaming StarsSpirit of VeldhovenWicked pinsJust 4 Fun t StuupkeThunderstrikesOldtimers
07-12-2022 ThunderstrikesOldtimerst StuupkeWicked pinsSpirit of VeldhovenFlaming StarsJust 4 Fun
14-12-2022Flaming StarsOldtimersThunderstrikesSpirit of Veldhoven Just 4 FunWicked pinst Stuupke
21-12-2022Just 4 Funt Stuupke Wicked pinsOldtimersSpirit of VeldhovenFlaming StarsThunderstrikes
28-12-2022Geen bowlen (kerstperiode)      
04-01-2023Geen bowlen (kerstperiode)      
11-01-2023 Spirit of VeldhovenFlaming Starst StuupkeWicked pinsThunderstrikesOldtimersJust 4 Fun
18-01-2023ThunderstrikesJust 4 FunWicked pinsOldtimersFlaming Stars t StuupkeSpirit of Veldhoven
25-01-2023Wicked pinsFlaming StarsSpirit of VeldhovenJust 4 FunThunderstrikest Stuupke Oldtimers
01-02-2023t Stuupke OldtimersThunderstrikesJust 4 FunWicked pinsSpirit of VeldhovenFlaming Stars
08-02-2023Geen Bowlen (Verenigingskampioenschappen)     
15-02-2023Spirit of VeldhovenWicked pinsJust 4 FunFlaming Starst StuupkeOldtimersThunderstrikes 
22-02-2023Geen bowlen (Carnaval)      
01-03-2023 Just 4 FunWicked pinst StuupkeThunderstrikesSpirit of VeldhovenFlaming StarsOldtimers
08-03-2023OldtimersSpirit of VeldhovenFlaming StarsThunderstrikes Wicked pinsJust 4 Funt Stuupke
15-03-2023Wicked pinsThunderstrikesOldtimersJust 4 FunFlaming Starst Stuupke Spirit of Veldhoven
22-03-2023Flaming Stars t StuupkeSpirit of VeldhovenWicked pinsOldtimersThunderstrikesJust 4 Fun
29-03-2023Thunderstrikest Stuupke OldtimersSpirit of VeldhovenJust 4 FunWicked pinsFlaming Stars
05-04-2023Just 4 FunWicked pinsSpirit of VeldhovenFlaming StarsOldtimersThunderstrikest Stuupke 
12-04-2023t StuupkeOldtimersThunderstrikes Just 4 FunFlaming StarsSpirit of VeldhovenWicked pins
19-04-2023Spirit of VeldhovenThunderstrikesOldtimersFlaming Starst StuupkeWicked pinsJust 4 Fun 
26-04-2023Wicked pins t StuupkeJust 4 FunThunderstrikesFlaming StarsSpirit of VeldhovenOldtimers
03-05-2023t StuupkeFlaming StarsSpirit of Veldhoven Just 4 FunOldtimersThunderstrikesWicked pins
10-05-2023OldtimersWicked pinsJust 4 FunThunderstrikesSpirit of Veldhovent Stuupke Flaming Stars
17-05-2023Geen bowlen (Week van Hemelvaart)      
24-05-2023Just 4 FunSpirit of VeldhovenFlaming StarsWicked pinsOldtimers t StuupkeThunderstrikes
31-05-2023ThunderstrikesOldtimers t StuupkeFlaming StarsSpirit of VeldhovenWicked pinsJust 4 Fun
07-06-2023Flaming StarsJust 4 FunWicked pinsSpirit of Veldhoven ThunderstrikesOldtimerst Stuupke

Teamindeling

1] Spirit of Veldhoven
1Martijn de Warle (TC)
2Henk Waarma
3Theo Pors
4 
5 
 
2] Thunderstrikes
1Rinie Lemmens
2Dick Biesta
3Elly Biesta (TC)
4Harry Biesta
5 
 
3] Oldtimers
1Wim Weenink
2Harrie Heerkens
3Hans Keeris (TC)
4Ronny Winklaar
5Cor de Zeeuw
 
5] Flaming stars
1Martin de Louw
2Jac van Kronenburg (TC)
3Ian Melville
4Marian van Turnhout
5 

 

5] 't Stuupke
1John van Stekelenborg (TC)
2Jack de Proost
3Jos Jacobs
4Kevin Sanders
5 
 
6] Wicked Pins
1Paul Dodemont (TC)
2Peter Bos
3Monique Bos
4Marsha Dodemont
5 
 
7] Just 4 Fun
1Risjard Jansen (TC)
2Jos van Bracht
3André Mathijssen
4Richard Vloet
5