Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 11-03-2020

Wedstrijd 1Banen
Oldtimers-Just 4 Fun1-2
Flaming Stars-Spirit of Veldhoven3-4
Oeverloos-Blind Team5-6
Stuupke-Pin 117-8
Thunderstrikes-Wicked Pins9-10

Team standen 26-02-2020

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
9 Pin 111.01017121943
3 Stuupke-3.0914741870
5 Just 4 Fun915021868
7 Oldtimers716451912
2 Flaming Stars514931886
10 Wicked Pins-1.058931799
4 Spirit of Veldhoven413151735
8 Oeverloos313631732
6 Thunderstrikes-1.0214621834

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 Just 4 Fun1543136543527
3 Stuupke1473203143125
7 Oldtimers143.53586943624
9 Pin 111433529843548
2 Flaming Stars1413449443419
6 Thunderstrikes1383381843169
8 Oeverloos1353350743228
4 Spirit of Veldhoven1313151742518
10 Wicked Pins1262749142860

Statistieken

Hoogste game heren
104-09-2019Wilco Maas267
202-10-2019Pieter Kalter256
306-11-2019Wim Weenink250
Hoogste serie heren
111-09-2019Wilco Maas717
306-11-2019Wim Weenink669
223-10-2019Pieter Kalter654

Statistieken

Hoogste game dames
126-02-2020Monique Bos Pelt210
223-10-2019Rinie Lemmens v. Dongen206
326-02-2019Cynthia Ekas203
Hoogste serie dames
118-12-2019Marjo Maas564
204-12-2019Monique Bos Pelt537
318-12-2019Cynthia Ekas528

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1 Wilco Maas 2362392146892677171161154215.02
2 Pieter Kalter 256654362618201.44
3 Harry Biesta 22362211996199.83
4 John van Stekelenborg 1941471945352265941076860179.47
5 Hans Keeris 1831772185782476521283872178.31
6 Ian Melville 2351781795922355921009357177.07
7 Richard Vloet 153201184538213556318518176.94
8 Juul Kwisthout 18853010466174.33
9 Wim Weenink 1891801865552506691148466174.00
10 Paul Ekas 173132188493237649808747172.06
11 Ronny Winklaar 212570462527171.30
12 Harrie Heerkens 2011391725122215551154769167.35
13 Jac van Kronenburg 1641771685092436131049963166.65
14 Paul Dodemont 1631911294832235581193772165.79
15 Kevin Sanders 1472001645112435691037063164.60
16 Martin de Louw 155148159462208555878554162.69
17 Guido van de Sangen 203533583736162.14
18 Dick Biesta 214553340121161.95
19 Bart van Deursen 117154162433205536482130160.70
20 Stijn van Korven 222560572336158.97
21 Chris Rompa 193535607139155.67
22 Mitch Van Korven 191533466930155.63
23 Toon Reker 163152156471214526790051154.90
24 Risjard Jansen 170202150522207561964163153.03
25 Jos van Bracht 158154130442202539807754149.57
26 Henk Waarma 220528487033147.58
27 Peter Bos 1361261333952095061047872145.53
28 André Mathijssen 1361571444371995111020772141.76
29 Jack de Proost 187529707451138.71
30 Jos Jacobs 173153142468173468628948131.02
31 Michaël Verhoef 1203359319103.44

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1 Marjo Maas 203190168561203564824351161.63
2 Elly Biesta 172125159456199512993463157.68
3 Cynthia Ekas 177139153469202528424627157.26
4 Rinie Lemmens v. Dongen 1971661324952065231011366153.23
5 Monique Bos Pelt 2101391494982105371001169145.09
6 Marsha Dodemont Smale 102125136363173441941872130.81
7 Marian van Turnhout 112152128392167424907772126.07
8 Marian Smets 166451665957116.82
Uitvallende speeldagen: 25 December Kerst / 1 Januari Nieuwjaarsdag / 4 Maart / 20 Mei
DagDatumBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0104-09-2019 Flaming StarsStuupkeSpirit of Veldh.Just for FunThunderstrikesOldtimersOeverloosPin 11Drie Kwart
0211-09-2019OldtimersStuupke ThunderstrikesFlaming StarsPin 11Just for FunDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.
0318-09-2019Spirit of Veldh.Just for FunPin 11OeverloosDrie Kwart StuupkeFlaming StarsThunderstrikesOldtimers
0425-09-2019Pin 11 Just for FunStuupkeSpirit of Veldh.OldtimersOeverloosThunderstrikesDrie KwartFlaming Stars
0502-10-2019Drie KwartOldtimersThunderstrikesFlaming StarsOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Just for FunPin 11
0609-10-2019Just for FunOeverloosSpirit of Veldh.Drie KwartOldtimersFlaming StarsThunderstrikesPin 11 Stuupke
0716-10-2019StuupkePin 11Oeverloos ThunderstrikesDrie KwartFlaming StarsSpirit of Veldh.OldtimersJust for Fun
0823-10-2019ThunderstrikesSpirit of Veldh.OldtimersPin 11 Just for FunDrie KwartStuupkeFlaming StarsOeverloos
0930-10-2019OeverloosDrie KwartFlaming StarsJust for FunPin 11Spirit of Veldh. OldtimersStuupkeThunderstrikes
1006-11-2019Spirit of Veldh.StuupkeDrie KwartPin 11Flaming Stars ThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimers
1113-11-2019Thunderstrikes Spirit of Veldh.OeverloosStuupkeOldtimersPin 11Flaming StarsDrie KwartJust for Fun
1220-11-2019OeverloosPin 11OldtimersThunderstrikesJust for FunSpirit of Veldh. Drie KwartFlaming StarsStuupke
1327-11-2019StuupkeJust for FunFlaming StarsDrie Kwart Pin 11OldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloos
1404-12-2019Flaming StarsThunderstrikesPin 11Just for FunOldtimersDrie KwartStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.
1511-12-2019Drie KwartSpirit of Veldh.Stuupke OeverloosJust for FunFlaming StarsOldtimersPin 11Thunderstrikes
1618-12-2019 OeverloosJust for FunOldtimersPin 11StuupkeDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming Stars
1708-01-2020Pin 11OldtimersOeverloosFlaming StarsSpirit of Veldh.ThunderstrikesJust for Fun StuupkeDrie Kwart
1815-01-2020Just for FunFlaming StarsThunderstrikesStuupkeDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers 
1922-01-2020Pin 11Drie KwartOldtimersOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Flaming StarsJust for FunThunderstrikes
2029-01-2020OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11
2105-02-2020ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart 
2212-02-2020Drie KwartFlaming StarsOeverloosThunderstrikesJust for FunStuupkePin 11 Spirit of Veldh.Oldtimers
2319-02-2020Just for FunPin 11Spirit of Veldh. ThunderstrikesFlaming StarsDrie KwartOldtimersOeverloosStuupke
2426-02-2020 StuupkeThunderstrikesPin 11Spirit of Veldh.Drie KwartJust for FunOeverloosOldtimersFlaming Stars
2511-03-2020OldtimersJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Oeverloos StuupkePin 11ThunderstrikesDrie Kwart
2618-03-2020Flaming StarsOeverloosDrie KwartStuupkeOldtimersPin 11ThunderstrikesSpirit of Veldh. Just for Fun
2725-03-2020StuupkeThunderstrikes OldtimersFlaming StarsJust for FunOeverloosDrie KwartPin 11Spirit of Veldh.
2801-04-2020Flaming Stars Spirit of Veldh.StuupkeThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimersDrie KwartPin 11
2908-04-2020StuupkeOldtimersThunderstrikes Pin 11Flaming StarsDrie KwartJust for FunSpirit of Veldh.Oeverloos
3015-04-2020Just for FunSpirit of Veldh.OeverloosPin 11 Drie KwartFlaming StarsStuupkeOldtimersThunderstrikes
3122-04-2020 Pin 11StuupkeJust for FunOldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloosFlaming StarsDrie Kwart
3229-04-2020OldtimersDrie KwartFlaming StarsThunderstrikesStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.Pin 11Just for Fun
3306-05-2020OeverloosJust for FunDrie KwartSpirit of Veldh.Flaming StarsOldtimersPin 11ThunderstrikesStuupke 
3413-05-2020Pin 11Stuupke OeverloosDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming StarsJust for FunOldtimers
3527-05-2020Spirit of Veldh.ThunderstrikesPin 11OldtimersJust for Fun StuupkeDrie KwartOeverloosFlaming Stars
3603-06-2020Drie KwartOeverloosJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers ThunderstrikesStuupke