Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 13-11-2019

WedstrijdBanen
Thunderstrikes-Blind Team1-2
Spirit of Veldhoven-Oeverloos3-4
Stuupke-Oldtimers5-6
Pin 11-Flaming Stars7-8
Drie Kwart-Just 4 Fun9-10

Team standen 06-11-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
4 Spirit of Veldhoven 914401881
9 Pin 11 815721935
5 Just 4 Fun 714601832
7 Oldtimers1.0617121973
8 Oeverloos-1.0615411922
6 Thunderstrikes 514171783
10 Drie Kwart 413641811
3 Stuupke 312171733
2 Flaming Stars-9.0313251715
1 Blind Team 0  

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
2 Flaming Stars671420618196
7 Oldtimers651575418325
3 Stuupke611267017872
8 Oeverloos561390018101
6 Thunderstrikes561429717990
4 Spirit of Veldhoven561350017910
10 Drie Kwart551031017864
5 Just 4 Fun541311918087
9 Pin 11521459018043
1 Blind Team0  

Statistieken

Hoogste game heren
104-09-2019Wilco Maas267
202-10-2019Pieter Kalter256
306-11-2019Wim Weenink250
Hoogste serie heren
111-09-2019Wilco Maas717
306-11-2019Wim Weenink669
223-10-2019Pieter Kalter654

Statistieken

Hoogste game dames
123-10-2019Rinie Lemmens v. Dongen206
204-09-2019Elly Biesta199
325-09-2019Marjo Maas190
Hoogste serie dames
130-10-2019Rinie Lemmens v. Dongen514
211-09-2019Elly Biesta512
318-09-2019Marjo Maas512

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Wilco Maas200249246695267717518124215.88
2Pieter Kalter    25665412826213.67
3John van Stekelenborg    215594435824181.58
4Hans Keeris184189145518223652544230181.40
5Wim Weenink216203250669250669537130179.03
6Paul Ekas185173224582224582351620175.80
7Ian Melville166171200537210564421524175.62
8Ronny Winklaar151172172495212570357021170.00
9Paul Dodemont171154190515223558504130168.03
10Martin de Louw    196527348221165.81
11Jac van Kronenburg115157146418243613494730164.90
12Harrie Heerkens161169195525221544494130164.70
13Chris Rompa16218917652719352714829164.67
14Kevin Sanders154146142442243569440927163.30
15Guido van de Sangen161191160512191512244515163.00
16Bart van Deursen165184143492199495239315159.53
17Stijn van Korven    222560234915156.60
18Dick Biesta    1794719286154.67
19Mitch Van Korven    19150013819153.44
20Jos van Bracht    202539320821152.76
21Henk Waarma131148220499220528451030150.33
22Toon Reker117145144406178475312121148.62
23Peter Bos175141128444184494435130145.03
24Risjard Jansen158142153453192510389627144.30
25André Mathijssen141183143467188467426130142.03
26Jack de Proost139124138401178529286021136.19
27Jos Jacobs117156137410167410233118129.50
28Michaël Verhoef    1203353353111.67

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Elly Biesta185145149479199512474030158.00
2Marjo Maas172159172503190512282118156.72
3Rinie Lemmens v. Dongen158136202496206514422027156.30
4Monique Bos Pelt135117141393185496414230138.07
5Marsha Dodemont Smale113140173426173441394930131.63
6Marian van Turnhout119127124370167412376230125.40
7Marian Smets101150123374150380310627115.04
Uitvallende speeldagen: 25 December Kerst / 1 Januari Nieuwjaarsdag / 26 Februari Carnaval / 20 Mei
DagDatumBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0104-09-2019 Flaming StarsStuupkeSpirit of Veldh.Just for FunThunderstrikesOldtimersOeverloosPin 11Drie Kwart
0211-09-2019OldtimersStuupke ThunderstrikesFlaming StarsPin 11Just for FunDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.
0318-09-2019Spirit of Veldh.Just for FunPin 11OeverloosDrie Kwart StuupkeFlaming StarsThunderstrikesOldtimers
0425-09-2019Pin 11 Just for FunStuupkeSpirit of Veldh.OldtimersOeverloosThunderstrikesDrie KwartFlaming Stars
0502-10-2019Drie KwartOldtimersThunderstrikesFlaming StarsOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Just for FunPin 11
0609-10-2019Just for FunOeverloosSpirit of Veldh.Drie KwartOldtimersFlaming StarsThunderstrikesPin 11 Stuupke
0716-10-2019StuupkePin 11Oeverloos ThunderstrikesDrie KwartFlaming StarsSpirit of Veldh.OldtimersJust for Fun
0823-10-2019ThunderstrikesSpirit of Veldh.OldtimersPin 11 Just for FunDrie KwartStuupkeFlaming StarsOeverloos
0930-10-2019OeverloosDrie KwartFlaming StarsJust for FunPin 11Spirit of Veldh. OldtimersStuupkeThunderstrikes
1006-11-2019Spirit of Veldh.StuupkeDrie KwartPin 11Flaming Stars ThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimers
1113-11-2019Thunderstrikes Spirit of Veldh.OeverloosStuupkeOldtimersPin 11Flaming StarsDrie KwartJust for Fun
1220-11-2019OeverloosPin 11OldtimersThunderstrikesJust for FunSpirit of Veldh. Drie KwartFlaming StarsStuupke
1327-11-2019StuupkeJust for FunFlaming StarsDrie Kwart Pin 11OldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloos
1404-12-2019Flaming StarsThunderstrikesPin 11Just for FunOldtimersDrie KwartStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.
1511-12-2019Drie KwartSpirit of Veldh.Stuupke OeverloosJust for FunFlaming StarsOldtimersPin 11Thunderstrikes
1618-12-2019 OeverloosJust for FunOldtimersPin 11StuupkeDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming Stars
1708-01-2020Pin 11OldtimersOeverloosFlaming StarsSpirit of Veldh.ThunderstrikesJust for Fun StuupkeDrie Kwart
1815-01-2020Just for FunFlaming StarsThunderstrikesStuupkeDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers 
1922-01-2020Pin 11Drie KwartOldtimersOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Flaming StarsJust for FunThunderstrikes
2029-01-2020OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11
2105-02-2020ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart 
2212-02-2020Drie KwartFlaming StarsOeverloosThunderstrikesJust for FunStuupkePin 11 Spirit of Veldh.Oldtimers
2319-02-2020Just for FunPin 11Spirit of Veldh. ThunderstrikesFlaming StarsDrie KwartOldtimersOeverloosStuupke
2404-03-2020 StuupkeThunderstrikesPin 11Spirit of Veldh.Drie KwartJust for FunOeverloosOldtimersFlaming Stars
2511-03-2020OldtimersJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Oeverloos StuupkePin 11ThunderstrikesDrie Kwart
2618-03-2020Flaming StarsOeverloosDrie KwartStuupkeOldtimersPin 11ThunderstrikesSpirit of Veldh. Just for Fun
2725-03-2020StuupkeThunderstrikes OldtimersFlaming StarsJust for FunOeverloosDrie KwartPin 11Spirit of Veldh.
2801-04-2020Flaming Stars Spirit of Veldh.StuupkeThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimersDrie KwartPin 11
2908-04-2020StuupkeOldtimersThunderstrikes Pin 11Flaming StarsDrie KwartJust for FunSpirit of Veldh.Oeverloos
3015-04-2020Just for FunSpirit of Veldh.OeverloosPin 11 Drie KwartFlaming StarsStuupkeOldtimersThunderstrikes
3122-04-2020 Pin 11StuupkeJust for FunOldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloosFlaming StarsDrie Kwart
3229-04-2020OldtimersDrie KwartFlaming StarsThunderstrikesStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.Pin 11Just for Fun
3306-05-2020OeverloosJust for FunDrie KwartSpirit of Veldh.Flaming StarsOldtimersPin 11ThunderstrikesStuupke 
3413-05-2020Pin 11Stuupke OeverloosDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming StarsJust for FunOldtimers
3527-05-2020Spirit of Veldh.ThunderstrikesPin 11OldtimersJust for Fun StuupkeDrie KwartOeverloosFlaming Stars
3603-06-2020Drie KwartOeverloosJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers ThunderstrikesStuupke