Woensdag League

Trio Handicap

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 18-09-2019

WedstrijdBanen
Spirit of Veldhoven-Just 4 Fun1-2
Pin 11-Oeverloos3-4
Drie Kwart-Blind Team5-6
Stuupke-Flaming Stars7-8
Thunderstrikes-Oldtimers9-10

Team standen 11-09-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 Just 4 Fun-1.0913981866
2 Flaming Stars3.0913651821
6 Thunderstrikes-5.0714961886
4 Spirit of Veldhoven 713211795
7 Oldtimers-1.0614411654
8 Oeverloos 512561667
10 Drie Kwart1.038721835
9 Pin 11-3.0315191816
3 Stuupke 38661643
1 Blind Team 0  

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
6 Thunderstrikes1628963679
7 Oldtimers1430853532
2 Flaming Stars1226803514
4 Spirit of Veldhoven1226173508
5 Just 4 Fun1226483482
3 Stuupke1022453394
9 Pin 11930873678
10 Drie Kwart921183531
8 Oeverloos926903422
1 Blind Team0  

Statistieken

Hoogste game heren
104-09-2019Wilco Maas267
211-09-2019Kevin Sanders224
304-09-2019Hans Keeris223
Hoogste serie heren
111-09-2019Wilco Maas717
204-09-2019Hans Keeris652
304-09-2019John van Stekelenborg573

Statistieken

Hoogste game dames
104-09-2019Elly Biesta199
204-09-2019Rinie Lemmens v. Dongen168
311-09-2019Marsha Dodemont Smale159
Hoogste serie dames
111-09-2019Elly Biesta512
204-09-2019Rinie Lemmens v. Dongen487
311-09-2019Monique Bos Pelt426

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Wilco Maas25624721471726771714156235.83
2Hans Keeris16517319553322365211856197.50
3John van Stekelenborg16916217850920257310826180.33
4Ronny Winklaar1801781735311805315313177.00
5Wim Weenink14018817450218852110236170.50
6Paul Ekas    1815105103170.00
7Martin de Louw    1785045043168.00
8Bart van Deursen    1794954953165.00
9Kevin Sanders2241691475402245409856164.17
10Jac van Kronenburg1591621734941734949716161.83
11Ian Melville1581561644781724899676161.17
12Guido van de Sangen    1814614613153.67
13Henk Waarma1181341754271894859126152.00
14Chris Rompa    1934564563152.00
15Paul Dodemont1721431674821744829116151.83
16Harrie Heerkens1211461394061734718776146.17
17Risjard Jansen1471501664631664638746145.67
18Peter Bos1551571344461604468746145.67
19Mitch Van Korven1451531364341534344343144.67
20André Mathijssen1881131254261884298556142.50
21Toon Reker    1424134133137.67
22Stijn van Korven1411451103961453963963132.00
23Jos Jacobs    1353933933131.00
24Jos van Bracht1421391234041424047826130.33
25Jack de Proost941281353571353573573119.00

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Elly Biesta1671471985121995129806163.33
2Rinie Lemmens v. Dongen1331521594441684879316155.17
3Marjo Maas1461341424221464224223140.67
4Marsha Dodemont Smale1201591334121594127946132.33
5Monique Bos Pelt1481321464261484267886131.33
6Marian Smets1161451193801453807466124.33
7Marian van Turnhout1371401163931403937426123.6
Uitvallende speeldagen: 25 December Kerst / 1 Januari Nieuwjaarsdag / 26 Februari Carnaval / 20 Mei
DagDatumBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0104-09-2019 Flaming StarsStuupkeSpirit of Veldh.Just for FunThunderstrikesOldtimersOeverloosPin 11Drie Kwart
0211-09-2019OldtimersStuupke ThunderstrikesFlaming StarsPin 11Just for FunDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.
0318-09-2019Spirit of Veldh.Just for FunPin 11OeverloosDrie Kwart StuupkeFlaming StarsThunderstrikesOldtimers
0425-09-2019Pin 11 Just for FunStuupkeSpirit of Veldh.OldtimersOeverloosThunderstrikesDrie KwartFlaming Stars
0502-10-2019Drie KwartOldtimersThunderstrikesFlaming StarsOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Just for FunPin 11
0609-10-2019Just for FunOeverloosSpirit of Veldh.Drie KwartOldtimersFlaming StarsThunderstrikesPin 11 Stuupke
0716-10-2019StuupkePin 11Oeverloos ThunderstrikesDrie KwartFlaming StarsSpirit of Veldh.OldtimersJust for Fun
0823-10-2019ThunderstrikesSpirit of Veldh.OldtimersPin 11 Just for FunDrie KwartStuupkeFlaming StarsOeverloos
0930-10-2019OeverloosDrie KwartFlaming StarsJust for FunPin 11Spirit of Veldh. OldtimersStuupkeThunderstrikes
1006-11-2019Spirit of Veldh.StuupkeDrie KwartPin 11Flaming Stars ThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimers
1113-11-2019Thunderstrikes Spirit of Veldh.OeverloosStuupkeOldtimersPin 11Flaming StarsDrie KwartJust for Fun
1220-11-2019OeverloosPin 11OldtimersThunderstrikesJust for FunSpirit of Veldh. Drie KwartFlaming StarsStuupke
1327-11-2019StuupkeJust for FunFlaming StarsDrie Kwart Pin 11OldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloos
1404-12-2019Flaming StarsThunderstrikesPin 11Just for FunOldtimersDrie KwartStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.
1511-12-2019Drie KwartSpirit of Veldh.Stuupke OeverloosJust for FunFlaming StarsOldtimersPin 11Thunderstrikes
1618-12-2019 OeverloosJust for FunOldtimersPin 11StuupkeDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming Stars
1708-01-2020Pin 11OldtimersOeverloosFlaming StarsSpirit of Veldh.ThunderstrikesJust for Fun StuupkeDrie Kwart
1815-01-2020Just for FunFlaming StarsThunderstrikesStuupkeDrie KwartOeverloosSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers 
1922-01-2020Pin 11Drie KwartOldtimersOeverloosStuupkeSpirit of Veldh. Flaming StarsJust for FunThunderstrikes
2029-01-2020OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11
2105-02-2020ThunderstrikesOldtimersStuupkeFlaming StarsPin 11OeverloosSpirit of Veldh.Just for FunDrie Kwart 
2212-02-2020Drie KwartFlaming StarsOeverloosThunderstrikesJust for FunStuupkePin 11 Spirit of Veldh.Oldtimers
2319-02-2020Just for FunPin 11Spirit of Veldh. ThunderstrikesFlaming StarsDrie KwartOldtimersOeverloosStuupke
2404-03-2020 StuupkeThunderstrikesPin 11Spirit of Veldh.Drie KwartJust for FunOeverloosOldtimersFlaming Stars
2511-03-2020OldtimersJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Oeverloos StuupkePin 11ThunderstrikesDrie Kwart
2618-03-2020Flaming StarsOeverloosDrie KwartStuupkeOldtimersPin 11ThunderstrikesSpirit of Veldh. Just for Fun
2725-03-2020StuupkeThunderstrikes OldtimersFlaming StarsJust for FunOeverloosDrie KwartPin 11Spirit of Veldh.
2801-04-2020Flaming Stars Spirit of Veldh.StuupkeThunderstrikesJust for FunOeverloosOldtimersDrie KwartPin 11
2908-04-2020StuupkeOldtimersThunderstrikes Pin 11Flaming StarsDrie KwartJust for FunSpirit of Veldh.Oeverloos
3015-04-2020Just for FunSpirit of Veldh.OeverloosPin 11 Drie KwartFlaming StarsStuupkeOldtimersThunderstrikes
3122-04-2020 Pin 11StuupkeJust for FunOldtimersSpirit of Veldh.ThunderstrikesOeverloosFlaming StarsDrie Kwart
3229-04-2020OldtimersDrie KwartFlaming StarsThunderstrikesStuupkeOeverloos Spirit of Veldh.Pin 11Just for Fun
3306-05-2020OeverloosJust for FunDrie KwartSpirit of Veldh.Flaming StarsOldtimersPin 11ThunderstrikesStuupke 
3413-05-2020Pin 11Stuupke OeverloosDrie KwartThunderstrikesSpirit of Veldh.Flaming StarsJust for FunOldtimers
3527-05-2020Spirit of Veldh.ThunderstrikesPin 11OldtimersJust for Fun StuupkeDrie KwartOeverloosFlaming Stars
3603-06-2020Drie KwartOeverloosJust for FunFlaming StarsSpirit of Veldh.Pin 11Oldtimers ThunderstrikesStuupke