Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 02-06-2021

WedstrijdBanen
Wimpies Pro Shop-Gold strike3-4
Royal Spare Force-RTZRV5-6
Nuts with balls-BPV7-8
The Flintstones- 9-10

Team standen 19-05-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
7 Royal Spare Force 1114691469
5 BPV 1015951595
6 Nuts with balls2.0716411641
1 Gold strike-1.0715921592
3 Wimpies Pro Shop-2.0611161116
4 RTZRV 315471547
2 The Flintstones 211861186

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
1 Gold strike211.54161541615
6 Nuts with balls192.54166641666
3 Wimpies Pro Shop180.53779437794
7 Royal Spare Force179.53835238352
5 BPV177.53994039940
4 RTZRV1703915139151
2 The Flintstones42.53313333133

Statistieken

Hoogste game heren
12022-03-17Pieter Kalter278
22022-04-07Ramon Hoeks264
32021-10-14Jan Kokx258
Hoogste serie heren
117-03-2022Pieter Kalter735
22022-02-24Emiel Coorens692
32022-02-24Rob van de Wiel681

 

Hoogste game dames
12022-04-28Chelsea van de Laar268
22022-04-14Linda van de Sande244
32021-09-16Hanny Bressers - Janssen228
Hoogste serie dames
12022-04-28Chelsea van de Laar665
230-09-2021Linda van de Sande609
32022-05-19Els Coorens - Geraerts570

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Pieter Kalter    278735719236199.78
2Ramon Hoeks2022461526002646741186160197.68
3Rene Isbouts    23461317189190.89
4Jan Kokx    2586621197163190.02
5Edwin Coolen225187174586235611853345189.62
6Emiel Coorens2031712025762556921363272189.33
7Dax Kroom22421718062122462111186186.33
8Henk-Jan de Groot    233648945151185.31
9Rob van de Wiel    243681831345184.73
10Hans Broeders1781851675302456181300872180.67
11Dave Bouwmans1771991725482486061191566180.53
12Wim Weenink    236620378821180.38
13Hans Keeris    227597590633178.97
14Martijn de Warle    20253210586176.33
15Richard Vloet181199168548220599672139172.33
16Peer van de Laar1751451204402456031307478167.62
17Ronny Winklaar1491591124202326301092366165.50
18Bart Merkx    242605935757164.16
19Joris Muller    215543623738164.13
20Cor de Zeeuw148161137446217550875654162.15
21Flip Hanrath    197500345522157.05
22George Sorber127155112394226504903262145.68
23Rick de Lepper160157134451198511954766144.65
24Jordy Smolders    1474274273142.33
25Marc de Haas    1594004003133.33

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar2472071906442686651520275202.69
2Brenda van de Laar1321741754812255411293678165.85
3Ingrid de Proost182179179540193550825051161.76
4Evelyne van den Brand-Lameir145167160472200556768548160.10
5Els Coorens - Geraerts216153201570216570612939157.15
6Linda van de Sande1541392145072446091128072156.67
7Hanny Bressers - Janssen124135172431228549962763152.81
8Hannie Weenink    185483310821148.00
9Ricky van Leeuwaarden1191121103411794481004178128.73
Uitvallende speeldagen: 23 december, 30 december, 3 maart, 24 maart, 26 mei
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
0109-09-2021Gold StrikeRoyal Spare ForceNuts with ballsThe FlintstonesBPVWimpies Pro ShopRTZRV
0216-09-2021The FlintstonesGold StrikeRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopNuts with ballsRTZRVBPV
0323-09-2021Wimpies Pro ShopThe FlintstonesGold StrikeRTZRVRoyal Spare ForceBPVNuts with balls
0430-09-2021RTZRVWimpies Pro ShopThe FlintstonesBPVGold StrikeNuts with ballsRoyal Spare Force
0507-10-2021BPVRTZRVWimpies Pro ShopNuts with ballsThe FlintstonesRoyal Spare ForceGold Strike
0614-10-2021Nuts with ballsBPVRTZRVRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopGold StrikeThe Flintstones
0721-10-2021Royal Spare ForceNuts with ballsBPVGold StrikeRTZRVThe FlintstonesWimpies Pro Shop
0828-10-2021BPVWimpies Pro ShopThe FlintstonesNuts with ballsGold StrikeRoyal Spare ForceRTZRV
0904-11-2021Nuts with ballsRTZRVWimpies Pro ShopRoyal Spare ForceThe FlintstonesGold StrikeBPV
1011-11-2021Royal Spare ForceBPVRTZRVGold StrikeWimpies Pro ShopThe FlintstonesNuts with balls
1118-11-2021Gold StrikeNuts with ballsBPVThe FlintstonesRTZRVWimpies Pro ShopRoyal Spare Force
1225-11-2021The FlintstonesRoyal Spare ForceNuts with ballsWimpies Pro ShopBPVRTZRVGold Strike
1303-02-2022Wimpies Pro ShopGold StrikeRoyal Spare ForceRTZRVNuts with ballsBPVThe Flintstones
1410-02-2022RTZRVThe FlintstonesGold StrikeBPVRoyal Spare ForceNuts with ballsWimpies Pro Shop
1517-02-2022Gold StrikeRoyal Spare ForceNuts with ballsThe FlintstonesBPVWimpies Pro ShopRTZRV
1624-02-2022The FlintstonesGold StrikeRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopNuts with ballsRTZRVBPV
1710-03-2022Wimpies Pro ShopThe FlintstonesGold StrikeRTZRVRoyal Spare ForceBPVNuts with balls
1817-03-2022RTZRVWimpies Pro ShopThe FlintstonesBPVGold StrikeNuts with ballsRoyal Spare Force
1931-03-2022BPVRTZRVWimpies Pro ShopNuts with ballsThe FlintstonesRoyal Spare ForceGold Strike
2007-04-2022Nuts with ballsBPVRTZRVRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopGold StrikeThe Flintstones
2114-04-2022Royal Spare ForceNuts with ballsBPVGold StrikeRTZRVThe FlintstonesWimpies Pro Shop
2221-04-2022BPVWimpies Pro ShopThe FlintstonesNuts with ballsGold StrikeRoyal Spare ForceRTZRV
2328-04-2022Nuts with ballsRTZRVWimpies Pro ShopRoyal Spare ForceThe FlintstonesGold StrikeBPV
2405-05-2022Royal Spare ForceBPVRTZRVGold StrikeWimpies Pro ShopThe FlintstonesNuts with balls
2512-05-2022Gold StrikeNuts with ballsBPVThe FlintstonesRTZRVWimpies Pro ShopRoyal Spare Force
2619-05-2022The FlintstonesRoyal Spare ForceNuts with ballsWimpies Pro ShopBPVRTZRVGold Strike
2702-06-2022Wimpies Pro ShopGold StrikeRoyal Spare ForceRTZRVNuts with ballsBPVThe Flintstones
2809-06-2022RTZRVThe FlintstonesGold StrikeBPVRoyal Spare ForceNuts with ballsWimpies Pro Shop

 

Teamindeling

1] Gold strike
1Pieter Kalter
2Emiel Coorens (TC)
3Hans Keeris
4Cor de Zeeuw
5Els Coorens - Geraerts
 
2] The Flintstones
1Martijn de Warle
2Flip Hanrath
3George Sorber (TC)
4Rick de Lepper
5Ricky van Leeuwaarden
 
3] Wimpies Pro Shop
1Edwin Coolen
2Hans Broeders
3Wim Weenink (TC)
4Bart Merkx
5Hannie Weenink
 
4] RTZRV
1Chelsea van de Laar (TC)
2Evelyne van den Brand-Lameir
3Joris Muller
4Hanny Bressers - Janssen
5Marc de Haas

 

5] BPV
1Jan Kokx
2Rene Isbouts
3Richard Vloet
4Ingrid de Proost
5Linda van de Sande (TC)
 
6] Nuts with balls
1Ramon Hoeks
2Rob van de Wiel
3Henk-Jan de Groot (TC)
4Ronny Winklaar
5Dax Kroom
 
7] JRoyal Spare Force
1Dave Bouwmans
2Peer van de Laar (TC)
3Brenda van de Laar
4Jordy Smolders
5Stef Smolders