Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 06-06-2024

WedstrijdBanen
B.P.V.-No Nuts No Glory3-4
Dolly's-Gold Strike5-6
Earth, Pins & Fire-Creme de la creme7-8
Flying Pins-Wimpies Pro Shop9-10

Team standen 06-06-2024

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
8 Earth, Pins & Fire 1113451345
3 Flying Pins 1015531553
6 Dolly's 8.517761776
7 No Nuts No Glory 6.514881488
4 B.P.V. 6.514791479
1 Gold Strike 4.516171617
5 Wimpies Pro Shop 314181418
2 Creme de la creme 211991199

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
7 No Nuts No Glory2855584556874
6 Dolly's2675294053462
3 Flying Pins2665522655742
1 Gold Strike247.55487854878
4 B.P.V.235.55342753427
5 Wimpies Pro Shop214.54979051338
8 Earth, Pins & Fire187.55145651456
2 Creme de la creme594455044550

Statistieken

Hoogste game heren
12023-09-07Ramon Hoeks289
22023-11-16Bram Weenink289
32023-09-14Hans Broeders278
Hoogste serie heren
12023-09-07Ramon Hoeks729
22023-11-16Bram Weenink721
32023-09-28Jan Kokx709

 

Hoogste game dames
12023-11-23Chelsea van de Laar268
22024-04-04Elaine Wannet245
32023-10-26Ester Weenink-van Gompel237
Hoogste serie dames
12023-11-09Chelsea van de Laar694
22024-04-04Elaine Wannet658
32023-11-23Ester Weenink-van Gompel611

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Ramon Hoeks1851821995662897291794284213.60
2Rene Isbouts    21762518559206.11
3Bram Weenink2181721635532897211918696199.85
4Pieter Kalter189203220612265688839142199.79
5Emile Coorens    2776761729987198.84
6Niels Molmans175210184569236689298215198.80
7Jan Kokx1982111825912787091835993197.41
8Edwin Coolen    226640351618195.33
9Peer Bressers2131882326332376711479876194.71
10Hans Broeders2091691735512786881724193185.39
11Rob van de Wiel    2326341162663184.54
12Paul Ekas    258698814745181.04
13Hans Keeris179189183551205588476727176.56
14Wim Weenink1661771645072476141477984175.94
15Henk-Jan de Groot153163151467276676781245173.60
16Richard Vloet    216587728842173.52
17Geert Molmans1502122125742376331445884172.12
18Joris Muller1241011363612566281117066169.24
19Dax Kroom1451651454552255811265775168.76
20Dave Bouwmans1391631924942145961055263167.49
21Flip Hanrath    244543744645165.47
22Ronny Winklaar    213529580836161.33
23Cor de Zeeuw1701341504542245571391687159.95
24Damian John    232546668542159.17
25Bart Merkx    189541331421157.81
26Rick de Lepper1821271324412425261271884151.40
27Stef Smolders    1494344343144.67
28Jack de Proost    174500172312143.58
29George Sorber1171281503951824881072175142.95

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar208148175531268694841742200.40
2Elaine Wannet    2456581353669196.17
3Herma Wannet    200538494930164.97
4Ester Weenink-van Gompel1571911585062376111561895164.40
5Ingrid de Proost1531431334292225981234278158.23
6Hanny Bressers - Janssen1301871364532095281324584157.68
7Evelyne van den Brand-Lameir    2125601193978153.06
8Hannie Weenink1081421103602315581094072151.94
9Sandra van Oirschot    190506221715147.80
10Linda van de Sande1471691434592115271358393146.05
11Els Coorens - Geraerts    1955351007169145.96
12Ricky van Leeuwaarden11913211236319144713665105130.14
Speelschema 2023-2024
DatumBanen
 345678910
07-09-2023Gold StrikeCreme de la cremeFlying PinsB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & Fire
14-09-2023Dolly'sEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryCreme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying Pins
21-09-2023Wimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly's
28-09-2023Flying PinsDolly'sNo Nuts No GloryCreme de la cremeGold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.
05-10-2023No Nuts No GloryGold StrikeB.P.V.Dolly'sFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la creme
12-10-2023Creme de la cremeFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No Glory
19-10-2023B.P.V.No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro Shop
26-10-2023Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & FireFlying PinsB.P.V.Gold StrikeCreme de la creme
02-11-2023Creme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying PinsWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryDolly'sEarth, Pins & Fire
09-11-2023No Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.
16-11-2023Gold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.No Nuts No GloryCreme de la cremeFlying PinsDolly's
23-11-2023Flying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la cremeB.P.V.Dolly'sNo Nuts No GloryGold Strike
30-11-2023B.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la cremeFlying Pins
07-12-2023Earth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro ShopDolly'sGold StrikeB.P.V.No Nuts No Glory
14-12-2023B.P.V.Flying PinsCreme de la cremeGold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryDolly'sWimpies Pro Shop
21-12-2023No Nuts No GloryWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireDolly'sFlying PinsGold StrikeB.P.V.Creme de la creme
28-12-2024Geen bowlen kerstvakantie
04-01-2024Geen bowlen kerstvakantie
11-01-2024Earth, Pins & FireGold StrikeB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sCreme de la cremeFlying PinsNo Nuts No Glory
18-01-2024Creme de la cremeNo Nuts No GloryDolly'sFlying PinsB.P.V.Earth, Pins & FireWimpies Pro ShopGold Strike
25-01-2024Dolly'sB.P.V.Gold StrikeNo Nuts No GloryCreme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying Pins
01-02-2024Wimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying PinsCreme de la cremeNo Nuts No GloryDolly'sGold StrikeB.P.V.
08-02-2024Gold StrikeDolly'sNo Nuts No GloryB.P.V.Wimpies Pro ShopFlying PinsCreme de la cremeEarth, Pins & Fire
15-02-2024Geen bowlen carnaval       
22-02-2024Geen bowlen verenigingskampioenschappen
29-02-2024Earth, Pins & FireNo Nuts No GloryDolly'sWimpies Pro ShopCreme de la cremeGold StrikeB.P.V.Flying Pins
07-03-2024Flying PinsGold StrikeB.P.V.Creme de la cremeEarth, Pins & FireDolly'sNo Nuts No GloryWimpies Pro Shop
14-03-2024Dolly'sCreme de la cremeFlying PinsNo Nuts No GloryB.P.V.Wimpies Pro ShopEarth, Pins & FireGold Strike
21-03-2024B.P.V.Earth, Pins & FireWimpies Pro ShopGold StrikeDolly'sFlying PinsCreme de la cremeNo Nuts No Glory
28-03-2024Creme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying PinsGold StrikeNo Nuts No GloryDolly'sB.P.V.
04-04-2024No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeB.P.V.Flying PinsCreme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & Fire
11-04-2024Wimpies Pro ShopFlying PinsCreme de la cremeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryB.P.V.Gold StrikeDolly's
18-04-2024Gold StrikeCreme de la cremeFlying PinsB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & Fire
25-04-2024Dolly'sEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryCreme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying Pins
02-05-2024Wimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly's
09-02-2024Geen bowlen Hemelvaartsdag
16-05-2024Flying PinsDolly'sNo Nuts No GloryCreme de la cremeGold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.
23-05-2024No Nuts No GloryGold StrikeB.P.V.Dolly'sFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la creme
30-05-2024Creme de la cremeFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No Glory
06-06-2024B.P.V.No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro Shop

Teamindeling

1] Gold strike
1Pieter Kalter
2Emiel Coorens (TC)
3Hans Keeris
4Cor de Zeeuw
5Els Coorens - Geraerts
 
2] Creme de la creme
1Ricky van Leeuwaarden
2George Sorber (TC)
3Rick de Lepper
4Flip Hanrath
5 
 
3] Flying Pins
1Bram Weenink
2Dave Bouwmans
3Ester Weenink-van Gompel (TC)
4Paul Ekas
5 
 
4] BPV
1Jan Kokx
2Richard Vloet
3Ingrid de Proost
4Linda v/d Sande (TC)
5René Isbouts

 

5] Wimpies Pro Shop
1Edwin Coolen
2Hans Broeders (TC)
3Wim Weenink
4Bart Merkx
5Hannie Weenink
 
6] Dolly's
1Peer Bressers (TC)
2Elaine Wannet
3Geert Molmans
4Herma Wannet
5Sandra Pansier
 
7] No Nuts No Glory
1Ramon Hoeks
2Henk-Jan de Groot
3Rob van de Wiel
4Dax Kroom (TC)
5Ronny Winklaar
 
8] Earth,Pins & Fire
1Chelsea v/d Laar (TC)
2Evelyne v/d Brand-Lameir
3Hanny Bressers - Janssen
4Joris Muller
5Damian John