Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 01-12-2022

WedstrijdBanen
BPV-Gold strike3-4
No Nuts No Glory-RTZRV5-6
The Flintstones- 7-8
Flying Pins-Wimpies Pro Shop9-10

Team standen 17-11-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
1 Gold strike 1215381538
2 Flying Pins 914901490
6 No Nuts No Glory 6.516011601
4 BPV 6.514821482
3 Wimpies Pro Shop-0.55.515231523
5 The Flintstones 413021302
7 RTZRV 113661366

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
6 No Nuts No Glory106.52028720287
1 Gold strike94.51914319143
2 Flying Pins86.51884118841
7 RTZRV841867618676
3 Wimpies Pro Shop791855518555
4 BPV741761917619
5 The Flintstones191522115221

Statistieken

Hoogste game heren
12022-09-29Emiel Coorens278
22022-10-20Ramon Hoeks277
32022-09-08Bram Weenink267
Hoogste serie heren
12022-11-17Henk-Jan de Groot740
22022-10-20Ramon Hoeks719
32022-09-29Emiel Coorens677

 

Hoogste game dames
12022-09-29Chelsea van de Laar246
22022-10-13Evelyne van den Brand-Lameir209
32022-10-20Hannie Weenink208
Hoogste serie dames
12022-09-08Chelsea van de Laar679
22022-10-13Evelyne van den Brand-Lameir568
32022-11-03Hanny Bressers - Janssen541

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Ramon Hoeks151230201582277719679633205.94
2Emiel Coorens202170167539278677733736203.81
3Bram Weenink    267652542227200.81
4Edwin Coolen    2135925923197.33
5Pieter Kalter172178204554245624352018195.56
6Henk-Jan de Groot178227151556266740467724194.88
7Joris Muller    2195755753191.67
8Rob van de Wiel    237617453624189.00
9Hans Broeders178202202582235637619633187.76
10Jan Kokx191156127474238614603633182.91
11Richard Vloet    223591328118182.28
12Dave Bouwmans176189180545235660480827178.07
13Paul Ekas176180160516224588366721174.62
14Wim Weenink160136193489246601574333174.03
15Flip Hanrath189194128511214516296918164.94
16Dax Kroom143170150463214532427827158.44
17Cor de Zeeuw145152148445193508378624157.75
18Bart Merkx    172482178712148.92
19George Sorber    176481396527146.85
20Rick de Lepper121161141423181463376327139.37

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar158162139459246679713936198.31
2Evelyne van den Brand-Lameir166191163520209568553333167.67
3Ingrid de Proost200136151487203503378224157.58
4Hannie Weenink162157133452208518423727156.93
5Hanny Bressers - Janssen129121137387206541542936150.81
6Linda van de Sande171176174521182521452030150.67
7Els Coorens - Geraerts    197500450030150.00
8Ester Weenink-van Gompel138118173429200522494433149.82
9Ricky van Leeuwaarden105136127368192430452436125.67
Speelschema 2022-2023
speeldag   baannummers    
 345678910
08-09-2022Gold StrikeFlying PinsWimpies Pro ShopBPVThe FlintstonesNo Nuts No GloryRTZRV 
15-09-2022No Nuts No Glory The FlintstonesRTZRVFlying PinsBPVGold StrikeWimpies Pro Shop
22-09-2022The FlintstonesBPVGold Strike RTZRVWimpies Pro ShopFlying PinsNo Nuts No Glory
29-09-2022Wimpies Pro ShopNo Nuts No GloryRTZRVFlying PinsGold StrikeThe Flintstones BPV
06-10-2022RTZRVGold StrikeBPVNo Nuts No GloryWimpies Pro Shop The FlintstonesFlying Pins
13-10-2022Flying PinsWimpies Pro Shop The FlintstonesBPVGold StrikeNo Nuts No GloryRTZRV
20-10-2022BPVRTZRVNo Nuts No GloryGold Strike Flying PinsWimpies Pro ShopThe Flintstones
27-10-2022The FlintstonesNo Nuts No GloryRTZRV Wimpies Pro ShopBPVGold StrikeFlying Pins
03-11-2022Flying PinsBPVGold StrikeWimpies Pro ShopThe FlintstonesRTZRVNo Nuts No Glory 
10-11-2022RTZRVWimpies Pro ShopFlying PinsNo Nuts No GloryGold Strike The FlintstonesBPV
17-11-2022Gold StrikeThe Flintstones BPVRTZRVFlying PinsWimpies Pro ShopNo Nuts No Glory
24-11-2022Wimpies Pro Shop The FlintstonesFlying PinsBPVNo Nuts No GloryRTZRVGold Strike
01-12-2022BPVGold StrikeNo Nuts No GloryRTZRV The FlintstonesFlying PinsWimpies Pro Shop
08-12-2022 Flying PinsWimpies Pro ShopThe FlintstonesNo Nuts No GloryGold StrikeBPVRTZRV
15-12-2022BPVWimpies Pro ShopFlying PinsGold Strike RTZRVNo Nuts No GloryThe Flintstones
22-12-2022RTZRVThe Flintstones No Nuts No GloryWimpies Pro ShopGold StrikeBPVFlying Pins
29-12-2022Geen bowlen (kerstperiode)      
05-01-2023Geen bowlen (kerstperiode)      
12-01-2023 Gold StrikeBPVThe FlintstonesNo Nuts No GloryFlying PinsWimpies Pro ShopRTZRV
19-01-2023Flying PinsRTZRVNo Nuts No GloryWimpies Pro ShopBPV The FlintstonesGold Strike
26-01-2023No Nuts No GloryBPVGold StrikeRTZRVFlying PinsThe Flintstones Wimpies Pro Shop
02-02-2023The Flintstones Wimpies Pro ShopFlying PinsRTZRVNo Nuts No GloryGold StrikeBPV
09-02-2023Geen Bowlen (Verenigingskampioenschappen)     
16-02-2023Gold StrikeNo Nuts No GloryRTZRVBPVThe FlintstonesWimpies Pro ShopFlying Pins 
23-02-2023Geen bowlen (Carnaval)      
02-03-2023 RTZRVNo Nuts No GloryThe FlintstonesFlying PinsGold StrikeBPVWimpies Pro Shop
09-03-2023Wimpies Pro ShopGold StrikeBPVFlying Pins No Nuts No GloryRTZRVThe Flintstones
16-03-2023No Nuts No GloryFlying PinsWimpies Pro ShopRTZRVBPVThe Flintstones Gold Strike
23-03-2023BPV The FlintstonesGold StrikeNo Nuts No GloryWimpies Pro ShopFlying PinsRTZRV
30-03-2023Flying PinsThe Flintstones Wimpies Pro ShopGold StrikeRTZRVNo Nuts No GloryBPV
06-04-2023RTZRVNo Nuts No GloryGold StrikeBPVWimpies Pro ShopFlying PinsThe Flintstones 
13-04-2023The FlintstonesWimpies Pro ShopFlying Pins RTZRVBPVGold StrikeNo Nuts No Glory
20-04-2023Gold StrikeFlying PinsWimpies Pro ShopBPVThe FlintstonesNo Nuts No GloryRTZRV 
27-04-2023Geen bowlen (Koningsdag)      
04-05-2023No Nuts No Glory The FlintstonesRTZRVFlying PinsBPVGold StrikeWimpies Pro Shop
11-05-2023The FlintstonesBPVGold Strike RTZRVWimpies Pro ShopFlying PinsNo Nuts No Glory
18-05-2023Geen bowlen (week van hemelvaart)      
25-05-2023Wimpies Pro ShopNo Nuts No GloryRTZRVFlying PinsGold StrikeThe Flintstones BPV
01-06-2023RTZRVGold StrikeBPVNo Nuts No GloryWimpies Pro Shop The FlintstonesFlying Pins
08-06-2023Flying PinsWimpies Pro Shop The FlintstonesBPVGold StrikeNo Nuts No GloryRTZRV
15-06-2023BPVRTZRVNo Nuts No GloryGold Strike Flying PinsWimpies Pro ShopThe Flintstones

 

Teamindeling

1] Gold strike
1Pieter Kalter
2Emiel Coorens (TC)
3Hans Keeris
4Cor de Zeeuw
5Els Coorens - Geraerts
 
2] Flying Pins
1Bram Weenink
2Dave Bouwmans (TC)
3Ester Weenink
4Paul Ekas
5 
 
3] Wimpies Pro Shop
1Edwin Coolen
2Hans Broeders (TC)
3Wim Weenink
4Bart Merkx
5Hannie Weenink
 
4] BPV
1Jan Kokx
2Richard Vloet
3Ingrid de Proost
4Linda v/d Sande (TC)
5René Isbouts

 

5] The Flintstones
1Rick de Lepper
2Flip Hanrath
3George Sorber
4Ricky van Leeuwaarden
5 
 
6] No Nuts No Glory
1Ramon Hoeks (TC)
2Henk-Jan de Groot
3Rob van de Wiel
4Dax Kroom
5Ronny Winklaar
 
7] RTZRV
1Chelsea v/d Laar (TC)
2Evelyne v/d Brand-Lameir
3Hanny Bressers - Janssen
4Joris Muller
5Stef Smolders