Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 29-02-2024

WedstrijdBanen
Earth, Pins & Fire-No Nuts No Glory3-4
Dolly's-Wimpies Pro Shop5-6
Creme de la creme-Gold Strike7-8
B.P.V.-Flying Pins9-10

Team standen 08-02-2024

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
8 Earth, Pins & Fire 1014501450
7 No Nuts No Glory 916941694
1 Gold Strike 916311631
5 Wimpies Pro Shop 815451545
3 Flying Pins 514491449
4 B.P.V. 414631463
6 Dolly's 414511451
2 Creme de la creme 312691269

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
3 Flying Pins1693392933929
7 No Nuts No Glory163.53271333742
6 Dolly's158.53229632818
1 Gold Strike152.53316133161
5 Wimpies Pro Shop1383290932909
4 B.P.V.1313234632346
8 Earth, Pins & Fire120.53157531575
2 Creme de la creme352747827478

Statistieken

Hoogste game heren
12023-09-07Ramon Hoeks289
22023-11-16Bram Weenink289
32023-09-14Hans Broeders278
Hoogste serie heren
12023-09-07Ramon Hoeks729
22023-11-16Bram Weenink721
32023-09-28Jan Kokx709

 

Hoogste game dames
12023-11-23Chelsea van de Laar268
22023-10-26Ester Weenink-van Gompel237
32023-10-12Elaine Wannet235
Hoogste serie dames
12023-11-09Chelsea van de Laar694
22023-11-09Elaine Wannet646
32023-11-23Ester Weenink-van Gompel611

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Ramon Hoeks2361682206242897291096351214.96
2Rene Isbouts    21762518559206.11
3Bram Weenink2571472136172897211163757204.16
4Emile Coorens    277676977748203.69
5Niels Molmans    236689241312201.08
6Pieter Kalter237200182619258674420321200.14
7Jan Kokx1701892095682787091060054196.30
8Edwin Coolen    226640351618195.33
9Peer Bressers148181167496236671823143191.42
10Hans Broeders2051911595552786881082057189.82
11Paul Ekas    258698500027185.19
12Rob van de Wiel170185184539215581543830181.27
13Hans Keeris138184182504205588270015180.00
14Henk-Jan de Groot    276676377921179.95
15Wim Weenink1561361404322476141014557177.98
16Richard Vloet    216587528530176.17
17Geert Molmans158192154504237633892151174.92
18Dax Kroom183183165531214581672539172.44
19Joris Muller    224552457527169.44
20Dave Bouwmans    214596660039169.23
21Bart Merkx    18954114909165.56
22Flip Hanrath    222543546133165.48
23Ronny Winklaar    213529580836161.33
24Cor de Zeeuw177149182508224557967260161.20
25Damian John143203162508232546668542159.17
26Rick de Lepper147175147469235513740948154.35
27Stef Smolders    1494344343144.67
28George Sorber131160120411182488645645143.47
29Jack de Proost1121331363811614288096134.83

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar    268694569327210.85
2Elaine Wannet    235646888745197.49
3Herma Wannet145167139451200538253015168.67
4Ester Weenink-van Gompel160164127451237611988359167.51
5Hanny Bressers - Janssen146170160476209528764948159.35
6Ingrid de Proost129219125473222598709145157.58
7Evelyne van den Brand-Lameir159176131466212560697345154.96
8Hannie Weenink231154173558231558693845154.18
9Els Coorens - Geraerts    195535637542151.79
10Linda van de Sande107129186422204489751551147.35
11Sandra van Oirschot    19050613149146.00
12Ricky van Leeuwaarden115129145389191442815263129.40
Speelschema 2023-2024
DatumBanen
 345678910
07-09-2023Gold StrikeCreme de la cremeFlying PinsB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & Fire
14-09-2023Dolly'sEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryCreme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying Pins
21-09-2023Wimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly's
28-09-2023Flying PinsDolly'sNo Nuts No GloryCreme de la cremeGold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.
05-10-2023No Nuts No GloryGold StrikeB.P.V.Dolly'sFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la creme
12-10-2023Creme de la cremeFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No Glory
19-10-2023B.P.V.No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro Shop
26-10-2023Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & FireFlying PinsB.P.V.Gold StrikeCreme de la creme
02-11-2023Creme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying PinsWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryDolly'sEarth, Pins & Fire
09-11-2023No Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.
16-11-2023Gold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.No Nuts No GloryCreme de la cremeFlying PinsDolly's
23-11-2023Flying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la cremeB.P.V.Dolly'sNo Nuts No GloryGold Strike
30-11-2023B.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la cremeFlying Pins
07-12-2023Earth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro ShopDolly'sGold StrikeB.P.V.No Nuts No Glory
14-12-2023B.P.V.Flying PinsCreme de la cremeGold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryDolly'sWimpies Pro Shop
21-12-2023No Nuts No GloryWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireDolly'sFlying PinsGold StrikeB.P.V.Creme de la creme
28-12-2024Geen bowlen kerstvakantie
04-01-2024Geen bowlen kerstvakantie
11-01-2024Earth, Pins & FireGold StrikeB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sCreme de la cremeFlying PinsNo Nuts No Glory
18-01-2024Creme de la cremeNo Nuts No GloryDolly'sFlying PinsB.P.V.Earth, Pins & FireWimpies Pro ShopGold Strike
25-01-2024Dolly'sB.P.V.Gold StrikeNo Nuts No GloryCreme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying Pins
01-02-2024Wimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying PinsCreme de la cremeNo Nuts No GloryDolly'sGold StrikeB.P.V.
08-02-2024Gold StrikeDolly'sNo Nuts No GloryB.P.V.Wimpies Pro ShopFlying PinsCreme de la cremeEarth, Pins & Fire
15-02-2024Geen bowlen carnaval       
22-02-2024Geen bowlen verenigingskampioenschappen
29-02-2024Earth, Pins & FireNo Nuts No GloryDolly'sWimpies Pro ShopCreme de la cremeGold StrikeB.P.V.Flying Pins
07-03-2024Flying PinsGold StrikeB.P.V.Creme de la cremeEarth, Pins & FireDolly'sNo Nuts No GloryWimpies Pro Shop
14-03-2024Dolly'sCreme de la cremeFlying PinsNo Nuts No GloryB.P.V.Wimpies Pro ShopEarth, Pins & FireGold Strike
21-03-2024B.P.V.Earth, Pins & FireWimpies Pro ShopGold StrikeDolly'sFlying PinsCreme de la cremeNo Nuts No Glory
28-03-2024Creme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireFlying PinsGold StrikeNo Nuts No GloryDolly'sB.P.V.
04-04-2024No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeB.P.V.Flying PinsCreme de la cremeWimpies Pro ShopEarth, Pins & Fire
11-04-2024Wimpies Pro ShopFlying PinsCreme de la cremeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryB.P.V.Gold StrikeDolly's
18-04-2024Gold StrikeCreme de la cremeFlying PinsB.P.V.Wimpies Pro ShopDolly'sNo Nuts No GloryEarth, Pins & Fire
25-04-2024Dolly'sEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopNo Nuts No GloryCreme de la cremeB.P.V.Gold StrikeFlying Pins
02-05-2024Wimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeEarth, Pins & FireNo Nuts No GloryFlying PinsCreme de la cremeDolly's
09-02-2024Geen bowlen Hemelvaartsdag
16-05-2024Flying PinsDolly'sNo Nuts No GloryCreme de la cremeGold StrikeWimpies Pro ShopEarth, Pins & FireB.P.V.
23-05-2024No Nuts No GloryGold StrikeB.P.V.Dolly'sFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopCreme de la creme
30-05-2024Creme de la cremeFlying PinsEarth, Pins & FireWimpies Pro ShopB.P.V.Gold StrikeDolly'sNo Nuts No Glory
06-06-2024B.P.V.No Nuts No GloryDolly'sGold StrikeEarth, Pins & FireCreme de la cremeFlying PinsWimpies Pro Shop

Teamindeling

1] Gold strike
1Pieter Kalter
2Emiel Coorens (TC)
3Hans Keeris
4Cor de Zeeuw
5Els Coorens - Geraerts
 
2] Creme de la creme
1Ricky van Leeuwaarden
2George Sorber (TC)
3Rick de Lepper
4Flip Hanrath
5 
 
3] Flying Pins
1Bram Weenink
2Dave Bouwmans
3Ester Weenink-van Gompel (TC)
4Paul Ekas
5 
 
4] BPV
1Jan Kokx
2Richard Vloet
3Ingrid de Proost
4Linda v/d Sande (TC)
5René Isbouts

 

5] Wimpies Pro Shop
1Edwin Coolen
2Hans Broeders (TC)
3Wim Weenink
4Bart Merkx
5Hannie Weenink
 
6] Dolly's
1Peer Bressers (TC)
2Elaine Wannet
3Geert Molmans
4Herma Wannet
5Sandra Pansier
 
7] No Nuts No Glory
1Ramon Hoeks
2Henk-Jan de Groot
3Rob van de Wiel
4Dax Kroom (TC)
5Ronny Winklaar
 
8] Earth,Pins & Fire
1Chelsea v/d Laar (TC)
2Evelyne v/d Brand-Lameir
3Hanny Bressers - Janssen
4Joris Muller
5Damian John