Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 19-09-2019

WedstrijdBanen
Rot Team-BN'ers3-4
Blind Team-Royal Spare Force5-6
Flintstones-Nuts with Balls7-8
BPV-Wimpies Pro Shop9-10

Team standen 12-09-2019

Daguitslag

7 Rot Team1.01015191519
6 BN'ers 917231723
10 Royal Spare Force 715631563
8 Wimpies Pro Shop 614831483
4 BPV 415651565
5 Nuts with Balls-9.0413431343
9 Flintstones-1.0313421342
3 Blind Team 0  

 

Stand na deze speeldag

10 Royal Spare Force1731153115
6 BN'ers1633583358
8 Wimpies Pro Shop1429442944
7 Rot Team1124372437
4 BPV1031033103
5 Nuts with Balls1029432943
9 Flintstones626962696
3 Blind Team0  

Statistieken

Hoogste game heren
112-09-2019Pieter Kalter278
212-09-2019Jan Kokx226
312-09-2019Emiel Coorens210
Hoogste serie heren
112-09-2019Pieter Kalter674
212-09-2019Jan Kokx632
312-09-2019Emiel Coorens586

 

Hoogste game dames
112-09-2019Chelsea van de Laar223
205-09-2019Brenda van de Laar204
305-09-2019Linda van de Sande185
Hoogste serie dames
105-09-2019Brenda van de Laar599
212-09-2019Chelsea van de Laar584
305-09-2019Linda van de Sande512

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Pieter Kalter21127818567427867413466224.33
2Emiel Coorens1732102035862105865863195.33
3Ramon Hoeks    2045845843194.67
4Jan Kokx22622518163222663211546192.33
5Peer Bressers    2035575573185.67
6Rick de Lepper1901661745301905305303176.67
7Henk-Jan de Groot18915217051119353910506175.00
8Dave Bouwmans16920217654720254710166169.33
9Wim Weenink17614816348719351610036167.17
10Peer van de Laar1461831755041835049886164.67
11Hans Broeders1571621774961824969886164.67
12Hans Keeris1422031184632035159786163.00
13Ronny Winklaar1491891524901894909676161.17
14Terry Koster    1774824823160.67
15Cor de Zeeuw    1664484483149.33
16George Sorber1621271314201844638836147.17

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar1721892235842235845843194.67
2Brenda van de Laar17417816051220459911116185.17
3Linda van de Sande18317214249718551210096168.17
4Hannie Weenink1801681525001805009536158.83
5Ingrid de Proost1371471524361765049406156.67
6Evelyne van den Brand-Lameir1411571654631654634633154.33
7Hanny Bressers - Janssen1611691424721694728336138.83
8Ricky van Leeuwaarden1421371133921454098016133.50
9Nancy Nouwen148921023421483423423114.00
Uitvallende speeldagen:  5 December Sinterklaas / 26 December Kerst / 2 Januari / 21 Mei Hemelvaart
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0105-09-2019 BPVNuts with BallsBN'ersRot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare Force
0212-09-2019Wimpies Pro ShopRoyal Spare ForceRot TeamFlintstonesBPVBN'ers Nuts with Balls
0319-09-2019Rot TeamBN'ers Royal Spare ForceFlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop
0426-09-2019Nuts with BallsWimpies Pro ShopFlintstonesBPV Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ers
0503-10-2019Flintstones BN'ersWimpies Pro ShopNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPV
0610-10-2019BPVNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBN'ers Wimpies Pro ShopFlintstones
0717-10-2019BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot Team
0824-10-2019Rot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceNuts with BallsBN'ers BPV
0931-10-2019BPVBN'ers Nuts with BallsRot TeamFlintstonesWimpies Pro ShopRoyal Spare Force
1007-11-2019FlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop Royal Spare ForceRot TeamBN'ers
1114-11-2019 Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ersFlintstonesBPVNuts with BallsWimpies Pro Shop
1221-11-2019Nuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPVBN'ersWimpies Pro ShopFlintstones 
1328-11-2019BN'ers Wimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceRot TeamBPVNuts with Balls
1412-12-2019Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot TeamWimpies Pro Shop BN'ersFlintstones
1519-12-2019BN'ersNuts with BallsBPV Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot Team
1609-01-2020FlintstonesRot TeamRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopNuts with Balls BN'ersBPV
1716-01-2020Royal Spare Force BN'ersRot TeamWimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstones
1823-01-2020BPVFlintstonesWimpies Pro ShopNuts with BallsBN'ersRoyal Spare ForceRot Team 
1930-01-2020Wimpies Pro ShopBN'ers FlintstonesBPVRot TeamNuts with BallsRoyal Spare Force
2006-02-2020Rot TeamRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVFlintstonesWimpies Pro Shop BN'ers
2113-02-2020 Wimpies Pro ShopFlintstonesBN'ersRot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare Force
2220-02-2020Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot TeamBPV BN'ersNuts with Balls
2327-02-2020Nuts with Balls BN'ersBPVRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot Team
2405-03-2020Wimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstonesBN'ersRot TeamRoyal Spare Force 
2512-03-2020BN'ersRoyal Spare ForceRot Team Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstones
2619-03-2020BPVRot TeamRoyal Spare ForceNuts with Balls FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ers
2726-03-2020FlintstonesWimpies Pro Shop BN'ersNuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force
2802-04-2020Rot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare ForceFlintstonesBN'ers Wimpies Pro Shop
2909-04-2020BPV BN'ersNuts with BallsWimpies Pro ShopRot TeamRoyal Spare ForceFlintstones
3016-04-2020Royal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot TeamBN'ersBPVNuts with Balls 
3123-04-2020BN'ersRot TeamRoyal Spare Force Nuts with BallsFlintstonesWimpies Pro ShopBPV
3230-04-2020Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstonesRot Team BN'ersRoyal Spare Force
3307-05-2020 FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ersRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVRot Team
3414-05-2020Nuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop
3528-05-2020FlintstonesBN'ers Wimpies Pro ShopBPVRoyal Spare ForceRot TeamNuts with Balls