Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 19-03-2020

WedstrijdBanen
BPV-Rot Team3-4
Royal Spare Force-Nuts with Balls5-6
Blind Team-Flintstones7-8
Wimpies Pro Shop-BN'ers9-10

Team standen 12-03-2020

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
7 Rot Team-2.01115691569
4 BPV 1115651565
6 BN'ers 1017081708
5 Nuts with Balls0.5711601670
8 Wimpies Pro Shop1.05.516391639
10 Royal Spare Force 315251525
9 Flintstones 212471247
3 Blind Team 0  

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
4 BPV1793915939159
5 Nuts with Balls1793637936889
6 BN'ers178.53939539395
8 Wimpies Pro Shop1773868338683
7 Rot Team176.53485935369
10 Royal Spare Force1583671636716
9 Flintstones582943229942
3 Blind Team0  

Statistieken

Hoogste game heren
112-09-2019Pieter Kalter278
209-01-2020Hans Keeris259
326-09-2019Peer Bressers258
Hoogste serie heren
113-02-2020Rene Isbouts702
212-12-2019Wilco Maas694
326-09-2019Peer Bressers690

 

Hoogste game dames
126-09-2019Chelsea van de Laar277
207-11-2019Linda van de Sande223
309-01-2020Ingrid de Proost221
Hoogste serie dames
119-09-2019Chelsea van de Laar658
205-09-2019Brenda van de Laar599
323-01-2020Hanny Bressers - Janssen582

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Wilco Maas    24669413756229.17
2Pieter Kalter217191213621278687399818222.11
3Rene Isbouts    242702315215210.13
4Ramon Hoeks1891902075862466761301366197.17
5Peer Bressers    258690759739194.79
6Emiel Coorens2251791865902516461382872192.06
7Edwin Coolen    21555711136185.50
8Jan Kokx1892142076102286321321672183.56
9Peer van de Laar1951541364852546581239269179.59
10Richard Vloet    223581538530179.50
11Hans Keeris    259583484227179.33
12Wim Weenink1912112056072476721231169178.42
13Hans Broeders1901831705432375901272772176.76
14Henk-Jan de Groot1902111735742376111072163170.17
15Rick de Lepper    214552578434170.12
16Dave Bouwmans1902141605642255911103566167.20
17Ronny Winklaar    232554547233165.82
18Cor de Zeeuw1621821534972135621127969163.46
19Rob van de Wiel    204542488430162.80
20Joris Muller172157161490178490278018154.44
21George Sorber1631531494652385801004966152.26
22Terry Koster    177482170312141.92
23Jos Jacobs12612916041516041511739130.33

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar223157194574277658912548190.10
2Hannie Weenink1501801594892155781253275167.09
3Brenda van de Laar1331921514762165991191472165.47
4Evelyne van den Brand-Lameir    216513534733162.03
5Ingrid de Proost192166126484221532629839161.49
6Linda van de Sande1681321714712235491110869160.99
7Hanny Bressers - Janssen1471821765052135821001066151.67
8Els Coorens - Geraerts    201522544836151.33
9Nicole Guns    161413153412127.83
10Ricky van Leeuwaarden101145121367168448918975122.52
11Nancy Nouwen    148351228921109.00
Uitvallende speeldagen:  5 December Sinterklaas / 26 December Kerst / 2 Januari / 21 Mei Hemelvaart
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0105-09-2019 BPVNuts with BallsBN'ersRot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare Force
0212-09-2019Wimpies Pro ShopRoyal Spare ForceRot TeamFlintstonesBPVBN'ers Nuts with Balls
0319-09-2019Rot TeamBN'ers Royal Spare ForceFlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop
0426-09-2019Nuts with BallsWimpies Pro ShopFlintstonesBPV Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ers
0503-10-2019Flintstones BN'ersWimpies Pro ShopNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPV
0610-10-2019BPVNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBN'ers Wimpies Pro ShopFlintstones
0717-10-2019BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot Team
0824-10-2019Rot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceNuts with BallsBN'ers BPV
0931-10-2019BPVBN'ers Nuts with BallsRot TeamFlintstonesWimpies Pro ShopRoyal Spare Force
1007-11-2019FlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop Royal Spare ForceRot TeamBN'ers
1114-11-2019 Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ersFlintstonesBPVNuts with BallsWimpies Pro Shop
1221-11-2019Nuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPVBN'ersWimpies Pro ShopFlintstones 
1328-11-2019BN'ers Wimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceRot TeamBPVNuts with Balls
1412-12-2019Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot TeamWimpies Pro Shop BN'ersFlintstones
1519-12-2019BN'ersNuts with BallsBPV Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot Team
1609-01-2020FlintstonesRot TeamRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopNuts with Balls BN'ersBPV
1716-01-2020Royal Spare Force BN'ersRot TeamWimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstones
1823-01-2020BPVFlintstonesWimpies Pro ShopNuts with BallsBN'ersRoyal Spare ForceRot Team 
1930-01-2020Wimpies Pro ShopBN'ers FlintstonesBPVRot TeamNuts with BallsRoyal Spare Force
2006-02-2020Rot TeamRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVFlintstonesWimpies Pro Shop BN'ers
2113-02-2020 Wimpies Pro ShopFlintstonesBN'ersRot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare Force
2220-02-2020Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot TeamBPV BN'ersNuts with Balls
2327-02-2020Nuts with Balls BN'ersBPVRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot Team
2405-03-2020Wimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstonesBN'ersRot TeamRoyal Spare Force 
2512-03-2020BN'ersRoyal Spare ForceRot Team Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstones
2619-03-2020BPVRot TeamRoyal Spare ForceNuts with Balls FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ers
2726-03-2020FlintstonesWimpies Pro Shop BN'ersNuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force
2802-04-2020Rot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare ForceFlintstonesBN'ers Wimpies Pro Shop
2909-04-2020BPV BN'ersNuts with BallsWimpies Pro ShopRot TeamRoyal Spare ForceFlintstones
3016-04-2020Royal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot TeamBN'ersBPVNuts with Balls 
3123-04-2020BN'ersRot TeamRoyal Spare Force Nuts with BallsFlintstonesWimpies Pro ShopBPV
3230-04-2020Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstonesRot Team BN'ersRoyal Spare Force
3307-05-2020 FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ersRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVRot Team
3414-05-2020Nuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop
3528-05-2020FlintstonesBN'ers Wimpies Pro ShopBPVRoyal Spare ForceRot TeamNuts with Balls