Donderdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 14-11-2019

WedstrijdBanen
Blind Team-Rot Team3-4
Royal Spare Force-BN'ers5-6
Flintstones-BPV7-8
Nuts with Balls-Wimpies Pro Shop9-10

Team standen 07-11-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 Nuts with Balls 11.515911591
10 Royal Spare Force-3.59.516651665
8 Wimpies Pro Shop 8.517231723
7 Rot Team 716021602
6 BN'ers 615401540
4 BPV 4.516141614
9 Flintstones 1.513071307
3 Blind Team 0  

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
10 Royal Spare Force791590015900
8 Wimpies Pro Shop741584115841
7 Rot Team701445714457
5 Nuts with Balls69.51471814718
4 BPV67.51572015720
6 BN'ers581540415404
9 Flintstones29.51313513135
3 Blind Team0  

Statistieken

Hoogste game heren
112-09-2019Pieter Kalter278
226-09-2019Peer Bressers258
326-09-2019Peer van de Laar254
Hoogste serie heren
126-09-2019Peer Bressers690
212-09-2019Pieter Kalter674
307-11-2019Wim Weenink672

 

Hoogste game dames
126-09-2019Chelsea van de Laar277
307-11-2019Linda van de Sande223
203-10-2019Brenda van de Laar213
Hoogste serie dames
119-09-2019Chelsea van de Laar658
205-09-2019Brenda van de Laar599
307-11-2019Hannie Weenink559

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Pieter Kalter    27867420179224.11
2Rene Isbouts    23663412656210.83
3Ramon Hoeks211223202636245659485924202.46
4Peer Bressers169199200568258690474324197.62
5Emiel Coorens153184197534251646531227196.74
6Jan Kokx224158201583228632510127188.93
7Peer van de Laar219186191596254658564430188.13
8Wim Weenink225247200672247672542330180.77
9Richard Vloet    223574216512180.42
10Hans Broeders188167137492237590535730178.57
11Dave Bouwmans173167195535222591503730167.90
12Rick de Lepper150158192500193539399524166.46
13Rob van de Wiel    1774984983166.00
14Cor de Zeeuw198130156484205562396524165.21
15Ronny Winklaar215167150532215554395824164.92
16Hans Keeris    2035159786163.00
17Henk-Jan de Groot130157136423223571439427162.74
18Joris Muller    1784859616160.17
19George Sorber146135136417238580375624156.50
20Terry Koster    177482170312141.92

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Chelsea van de Laar200205173578277658425821202.76
2Brenda van de Laar167166201534213599521930173.97
3Hannie Weenink211158190559212559506130168.70
4Ingrid de Proost183158189530189530289318160.72
5Linda van de Sande223130148501223512429627159.11
6Evelyne van den Brand-Lameir    1844869496158.17
7Els Coorens - Geraerts165156201522201522313221149.14
8Hanny Bressers - Janssen156121179456188509354624147.75
9Ricky van Leeuwaarden127158105390158409368130122.70
10Nancy Nouwen    14834810099112.11
Uitvallende speeldagen:  5 December Sinterklaas / 26 December Kerst / 2 Januari / 21 Mei Hemelvaart
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0105-09-2019 BPVNuts with BallsBN'ersRot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare Force
0212-09-2019Wimpies Pro ShopRoyal Spare ForceRot TeamFlintstonesBPVBN'ers Nuts with Balls
0319-09-2019Rot TeamBN'ers Royal Spare ForceFlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop
0426-09-2019Nuts with BallsWimpies Pro ShopFlintstonesBPV Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ers
0503-10-2019Flintstones BN'ersWimpies Pro ShopNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPV
0610-10-2019BPVNuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBN'ers Wimpies Pro ShopFlintstones
0717-10-2019BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot Team
0824-10-2019Rot TeamWimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceNuts with BallsBN'ers BPV
0931-10-2019BPVBN'ers Nuts with BallsRot TeamFlintstonesWimpies Pro ShopRoyal Spare Force
1007-11-2019FlintstonesNuts with BallsBPVWimpies Pro Shop Royal Spare ForceRot TeamBN'ers
1114-11-2019 Rot TeamRoyal Spare ForceBN'ersFlintstonesBPVNuts with BallsWimpies Pro Shop
1221-11-2019Nuts with BallsRoyal Spare ForceRot TeamBPVBN'ersWimpies Pro ShopFlintstones 
1328-11-2019BN'ers Wimpies Pro ShopFlintstonesRoyal Spare ForceRot TeamBPVNuts with Balls
1412-12-2019Royal Spare ForceBPVNuts with BallsRot TeamWimpies Pro Shop BN'ersFlintstones
1519-12-2019BN'ersNuts with BallsBPV Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot Team
1609-01-2020FlintstonesRot TeamRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopNuts with Balls BN'ersBPV
1716-01-2020Royal Spare Force BN'ersRot TeamWimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstones
1823-01-2020BPVFlintstonesWimpies Pro ShopNuts with BallsBN'ersRoyal Spare ForceRot Team 
1930-01-2020Wimpies Pro ShopBN'ers FlintstonesBPVRot TeamNuts with BallsRoyal Spare Force
2006-02-2020Rot TeamRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVFlintstonesWimpies Pro Shop BN'ers
2113-02-2020 Wimpies Pro ShopFlintstonesBN'ersRot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare Force
2220-02-2020Royal Spare ForceFlintstonesWimpies Pro ShopRot TeamBPV BN'ersNuts with Balls
2327-02-2020Nuts with Balls BN'ersBPVRoyal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot Team
2405-03-2020Wimpies Pro ShopBPVNuts with BallsFlintstonesBN'ersRot TeamRoyal Spare Force 
2512-03-2020BN'ersRoyal Spare ForceRot Team Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstones
2619-03-2020BPVRot TeamRoyal Spare ForceNuts with Balls FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ers
2726-03-2020FlintstonesWimpies Pro Shop BN'ersNuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force
2802-04-2020Rot TeamNuts with BallsBPVRoyal Spare ForceFlintstonesBN'ers Wimpies Pro Shop
2909-04-2020BPV BN'ersNuts with BallsWimpies Pro ShopRot TeamRoyal Spare ForceFlintstones
3016-04-2020Royal Spare ForceWimpies Pro ShopFlintstonesRot TeamBN'ersBPVNuts with Balls 
3123-04-2020BN'ersRot TeamRoyal Spare Force Nuts with BallsFlintstonesWimpies Pro ShopBPV
3230-04-2020Wimpies Pro ShopNuts with BallsBPVFlintstonesRot Team BN'ersRoyal Spare Force
3307-05-2020 FlintstonesWimpies Pro ShopBN'ersRoyal Spare ForceNuts with BallsBPVRot Team
3414-05-2020Nuts with BallsBPVRot TeamRoyal Spare Force BN'ersFlintstonesWimpies Pro Shop
3528-05-2020FlintstonesBN'ers Wimpies Pro ShopBPVRoyal Spare ForceRot TeamNuts with Balls