Dinsdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 12-11-2019

WedstrijdBanen
Nooit Gedacht-Pin Punishers3-4
VDBG-Wimpies Angels5-6
BPV-Turkey Hunters7-8
De UnderDoX-Your Problem9-10

Team standen 05-11-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
8 Your Problem 1216921692
10 VDBG 1214441444
6 Wimpies Angels-3.01016831683
5 De UnderDoX 817001700
9 BPV 516881688
7 Pin Punishers3.0310371037
4 Turkey Hunters 114141414
3 Nooit Gedacht 112771277

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
9 BPV87.51753417534
5 De UnderDoX811665716657
6 Wimpies Angels761666016660
8 Your Problem74.51597815978
10 VDBG69.51611416114
7 Pin Punishers601438614386
4 Turkey Hunters40.51400414004
3 Nooit Gedacht171138411384

Statistieken

Hoogste game heren
122-10-2019Bo Strijbos299
205-11-2019Harry Biesta278
317-09-2019Pieter Kalter258
Hoogste serie heren
122-10-2019Bo Strijbos720
215-10-2019Juul Kwisthout683
310-09-2019Pieter Kalter679

 

Hoogste game dames
108-10-2019Cynthia Ekas227
205-11-2019Henny van Eggelen214
301-10-2019Samira Peters-Leijten209
Hoogste serie dames
108-10-2019Cynthia Ekas634
208-10-2019Henny van Eggelen581
324-09-2019Linda van de Sande547

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Bo Strijbos    299720450821214.67
2Wilco Maas    247678504024210.00
3Peer Bressers194211215620244670366418203.56
4Pieter Kalter190187169546258679592630197.53
5Edwin Coolen236175226637256637533227197.48
6Rene Isbouts224182215621256649473424197.25
7Harry Biesta278174201653278653579730193.23
8Jan Kokx224182188594241604576030192.00
9Ramon Hoeks213213203629232629401621191.24
10Wim Weenink    242647340818189.33
11Juul Kwisthout    246683395721188.43
12Jeroen de Proost    244629334018185.56
13Dave Bouwmans    1985475473182.33
14Rick de Lepper    232575267215178.13
15Paul Ekas174192178544221555317418176.33
16Richard Vloet175178180533254586473127175.22
17Piet van den Hoof159158201518211598415724173.21
18Erwin Graumans153147173473215551360921171.86
19Theu Vaes171159165495220578457427169.41
20Ronny Winklaar161148179488217526345521164.52
21Jac van Kronenburg138182181501192560493430164.47
22Martin de Louw118114170402210536391624163.17
23Sietse Vermaas164148122434193522223215148.80
24Tom Moors116143127386194475297021141.43
25Rob van de Wiel    1384024023134.00
26Hans Konings132129135396165425384030128.00

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Cynthia Ekas141181171493227634418124174.21
2Henny van Eggelen214161162537214581411624171.50
3Linda van de Sande154149170473191547198512165.42
4Evelyne van den Brand-Lameir159168182509182512195812163.17
5Rian Wijnen-de Wit    188526237315158.20
6Marjo Maas    1904694693156.33
7Marian Graumans140156157453204528186212155.17
8Hannie Weenink    192503370424154.33
9Samira Peters-Leijten    20948113749152.67
Uitvallende speeldagen:  24 December / 31 December Oudejaarsavond / 25 Februari Carnaval / 5 Mei Bevrijdingsdag / 19 Mei
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0103-09-2019Nooit GedachtTurkey HuntersDe UnderDoXWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemBPVVDBG
0210-09-2019Your ProblemVDBGPin PunishersBPVTurkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoX
0317-09-2019Pin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtVDBGBPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour Problem
0424-09-2019De UnderDoXYour ProblemBPVTurkey HuntersNooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies Angels
0501-10-2019BPVNooit GedachtWimpies AngelsYour ProblemDe UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey Hunters
0608-10-2019Turkey HuntersDe UnderDoXVDBGPin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPV
0715-10-2019Wimpies AngelsBPVYour ProblemNooit GedachtVDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin Punishers
0822-10-2019Pin PunishersYour ProblemBPVVDBGDe UnderDoXWimpies AngelsNooit GedachtTurkey Hunters
0929-10-2019Turkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoXPin PunishersBPVYour ProblemVDBG
1005-11-2019BPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour ProblemNooit GedachtVDBGPin PunishersWimpies Angels
1112-11-2019Nooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies AngelsBPVTurkey HuntersDe UnderDoXYour Problem
1219-11-2019De UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey HuntersWimpies AngelsYour ProblemBPVNooit Gedacht
1326-11-2019Wimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPVVDBGPin PunishersTurkey HuntersDe UnderDoX
1403-12-2019VDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin PunishersYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsBPV
1510-12-2019Wimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersNooit GedachtVDBGBPVYour ProblemPin Punishers
1617-12-2019BPVPin PunishersVDBGYour ProblemDe UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey Hunters
1707-01-2020VDBGNooit GedachtWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPV
1814-01-2020Turkey HuntersBPVYour ProblemDe UnderDoXWimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit Gedacht
1921-01-2020Your ProblemWimpies AngelsNooit GedachtBPVTurkey HuntersPin PunishersDe UnderDoXVDBG
2028-01-2020Pin PunishersVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersBPVYour ProblemNooit GedachtWimpies Angels
2104-02-2020Nooit GedachtYour ProblemBPVWimpies AngelsPin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBG
2211-02-2020VDBGBPVYour ProblemPin PunishersTurkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoX
2318-02-2020De UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey HuntersVDBGYour ProblemBPVPin Punishers
2403-03-2020Your ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPVWimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit Gedacht
2510-03-2020Wimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit GedachtYour ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPV
2617-03-2020Turkey HuntersPin PunishersVDBGDe UnderDoXNooit GedachtBPVYour ProblemWimpies Angels
2724-03-2020BPVYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBG
2831-03-2020Pin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBGBPVWimpies AngelsNooit GedachtYour Problem
2907-04-2020Turkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXYour ProblemPin PunishersVDBGBPV
3014-04-2020VDBGYour ProblemBPVPin PunishersWimpies AngelsTurkey HuntersDe UnderDoXNooit Gedacht
3121-04-2020Wimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit GedachtDe UnderDoXBPVYour ProblemTurkey Hunters
3228-04-2020Your ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPVPin PunishersNooit GedachtWimpies AngelsVDBG
3312-05-2020Nooit GedachtBPVYour ProblemWimpies AngelsVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersPin Punishers
3426-05-2020De UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBGNooit GedachtWimpies AngelsBPVYour Problem
3502-06-2020BPVWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemTurkey HuntersVDBGPin PunishersDe UnderDoX