Dinsdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 31-05-2021

WedstrijdBanen
Big Problem-Nooit gedacht3-4
De UnderDoX-Wimpies Angels5-6
Van den Brand Grondbeleid-BPV7-8
Kwit nie- 9-10

Team standen 17-05-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 BPV 1219731973
7 De UnderDoX 1118681868
1 Nooit gedacht-5.0813131313
6 Van den Brand Grondbeleid 714801480
3 Big Problem 614551455
2 Kwit nie 216581658
4 Wimpies Angels 115431543

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 BPV232.54475944759
7 De UnderDoX2254305043050
4 Wimpies Angels192.54102441024
2 Kwit nie177.53737637376
6 Van den Brand Grondbeleid167.54008440084
3 Big Problem122.53812138121
1 Nooit gedacht543169331693

Statistieken

Hoogste game heren
12022-05-17Bo Strijbos300
22022-03-15Ramon Hoeks278
32021-09-28Rene Isbouts274
Hoogste serie heren
12022-03-29Bo Strijbos746
22022-03-15Peer Bressers730
32021-09-28Rene Isbouts722

 

Hoogste game dames
12022-04-12Evelyne van den Brand-Lameir217
22022-04-26Linda van de Sande200
3   
Hoogste serie dames
12022-02-15Evelyne van den Brand-Lameir532
22021-11-16Linda van de Sande497
3   

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Bo Strijbos2013002067073007461032348215.06
2Peer Bressers2032152246422697301059651207.76
3Ramon Hoeks2272051706022787101147257201.26
4Pieter Kalter2152571966682596851547278198.36
5Jan Nouris1932272046242576861486375198.17
6Rene Isbouts2242332146712747221402672194.81
7Jan Kokx1812112035952686551332269193.07
8Ian Melville204235214653235653230612192.17
9Harry Biesta1721941815472456511200563190.56
10Edwin Coolen1412111855372586351071057187.89
11Wim Weenink    233612445724185.71
12Eric Billekens213179168560232606989954183.31
13Richard Vloet    2236041018757178.72
14Jeroen de Proost159190179528254608905451177.53
15Ronny Winklaar    2136131034260172.37
16Dick Biesta    221555407424169.75
17Piet van den Hoof131199137467237596880354163.02
18Twan Bazelmans    223550340321162.05
19Flip Hanrath172139163474213553921157161.60
20Jac van Kronenburg    225527919357161.28
21Bart Merkx    235577862954159.80
22Martin de Louw132129145406192515982063155.87
23Sietse Vermaas100159154413195531741248154.42
24Dave Bouwmans    1814759226153.67
25Rick de Lepper2011601545152015151185878152.03
26Wesley de Kort135155161451184457826660137.77
27Tom Moors118184127429190471999075133.20
28Hans Konings118147104369179456984578126.22

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Linda van de Sande    200497616639158.10
2Evelyne van den Brand-Lameir167131134432217532948160158.02
Uitvallende speeldagen: 21 december, 28 december, 1 maart, 22 maart, 24 mei
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
0107-09-2021Nooit gedachtThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidKwit nieBPVBig problemWimpies Angels
0214-09-2021Kwit nieNooit gedachtThe UnderDoXBig problemVan den Brand GrondbeleidWimpies AngelsBPV
0321-09-2021Big problemKwit nieNooit gedachtWimpies AngelsThe UnderDoXBPVVan den Brand Grondbeleid
0428-09-2021Wimpies AngelsBig problemKwit nieBPVNooit gedachtVan den Brand GrondbeleidThe UnderDoX
0505-10-2021BPVWimpies AngelsBig problemVan den Brand GrondbeleidKwit nieThe UnderDoXNooit gedacht
0612-10-2021Van den Brand GrondbeleidBPVWimpies AngelsThe UnderDoXBig problemNooit gedachtKwit nie
0719-10-2021The UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBPVNooit gedachtWimpies AngelsKwit nieBig problem
0826-10-2021BPVBig problemKwit nieVan den Brand GrondbeleidNooit gedachtThe UnderDoXWimpies Angels
0902-11-2021Van den Brand GrondbeleidWimpies AngelsBig problemThe UnderDoXKwit nieNooit gedachtBPV
1009-11-2021The UnderDoXBPVWimpies AngelsNooit gedachtBig problemKwit nieVan den Brand Grondbeleid
1116-11-2021Nooit gedachtVan den Brand GrondbeleidBPVKwit nieWimpies AngelsBig problemThe UnderDoX
1223-11-2021Kwit nieThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBig problemBPVWimpies AngelsNooit gedacht
1301-02-2022Big problemNooit gedachtThe UnderDoXWimpies AngelsVan den Brand GrondbeleidBPVKwit nie
1408-02-2022Wimpies AngelsKwit nieNooit gedachtBPVThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBig problem
1515-02-2022Nooit gedachtThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidKwit nieBPVBig problemWimpies Angels
1622-02-2022Kwit nieNooit gedachtThe UnderDoXBig problemVan den Brand GrondbeleidWimpies AngelsBPV
1708-03-2022Big problemKwit nieNooit gedachtWimpies AngelsThe UnderDoXBPVVan den Brand Grondbeleid
1815-03-2022Wimpies AngelsBig problemKwit nieBPVNooit gedachtVan den Brand GrondbeleidThe UnderDoX
1929-03-2022BPVWimpies AngelsBig problemVan den Brand GrondbeleidKwit nieThe UnderDoXNooit gedacht
2005-04-2022Van den Brand GrondbeleidBPVWimpies AngelsThe UnderDoXBig problemNooit gedachtKwit nie
2112-04-2022The UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBPVNooit gedachtWimpies AngelsKwit nieBig problem
2219-04-2022BPVBig problemKwit nieVan den Brand GrondbeleidNooit gedachtThe UnderDoXWimpies Angels
2326-04-2022Van den Brand GrondbeleidWimpies AngelsBig problemThe UnderDoXKwit nieNooit gedachtBPV
2403-05-2022The UnderDoXBPVWimpies AngelsNooit gedachtBig problemKwit nieVan den Brand Grondbeleid
2510-05-2022Nooit gedachtVan den Brand GrondbeleidBPVKwit nieWimpies AngelsBig problemThe UnderDoX
2617-05-2022Kwit nieThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBig problemBPVWimpies AngelsNooit gedacht
2731-05-2022Big problemNooit gedachtThe UnderDoXWimpies AngelsVan den Brand GrondbeleidBPVKwit nie
2807-06-2022Wimpies AngelsKwit nieNooit gedachtBPVThe UnderDoXVan den Brand GrondbeleidBig problem

 

Teamindeling

1] Nooit gedacht
1Rick de Lepper (TC)
2Tom Moors
3Hans Konings
4 
5 
 
2] Kwit nie
1Jan Nouris (TC)
2Eric Billekens
3Flip Hanrath
4Twan Bazelmans
5 
 
3] Big Problem
1Edwin Coolen
2Ronny Winklaar
3Piet van den Hoof (TC)
4Wesley de Kort
5 
 
4] Wimpies Angels
1Ramon Hoeks
2Wim Weenink
3Jeroen de Proost
4Bart Merkx (TC)
5Sietse Vermaas

 

5] BPV
1Bo Strijbos
2Rene Isbouts
3Jan Kokx
4Dave Bouwmans
5Linda van de Sande (TC)
 
6] Van den Brand Grondbeleid
1Peer Bressers
2Richard Vloet
3Evelyne van den Brand-Lameir (TC)
4Martin de Louw
5 
 
7] De UnderDoX
1Pieter Kalter (TC)
2Harry Biesta
3Ian Melville
4Dick Biesta
5Jac van Kronenburg