Dinsdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 29-11-2022

WedstrijdBanen
Nooit gedacht-Your problem3-4
Wimpies Angels-The Splitters5-6
De UnderDoX- 7-8
BPV-VDBG9-10

Team standen 22-11-2022

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 De UnderDoX 1016801680
7 The Splitters2.59.513991399
3 VDBG2.0915001500
6 Wimpies Angels 813901390
4 Nooit gedacht 512031203
2 BPV 314701470
1 Your problem-2.52.5842842

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 De UnderDoX121.52011720117
2 BPV1152017920179
6 Wimpies Angels92.51950519505
3 VDBG75.51751917519
1 Your problem67.51644916449
7 The Splitters531719717197
4 Nooit gedacht311203912039

Statistieken

Hoogste game heren
12022-09-20Bo Strijbos267
22022-11-22Pieter Kalter266
32022-10-11Ramon Hoeks263
Hoogste serie heren
12022-09-27Bo Strijbos740
22022-10-11Ramon Hoeks695
32022-11-01Jan Kokx686

 

Hoogste game dames
12022-10-18Linda van de Sande226
22022-10-18Evelyne van den Brand-Lameir211
3   
Hoogste serie dames
12022-10-18Evelyne van den Brand-Lameir601
22022-10-18Linda van de Sande526
3   

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Bo Strijbos    267740257212214.33
2Ramon Hoeks    263695555227205.63
3Paul Ekas    2366036033201.00
4Pieter Kalter195266208669266669716036198.89
5Harry Biesta    238670476224198.42
6Edwin Coolen    245658653933198.15
7Jan Kokx165164167496251686705836196.06
8Rene Isbouts131183172486256674694136192.81
9Jeroen de Proost185205140530235684511927189.59
10Ian Melville166182171519215593378621180.29
11Wim Weenink168127176471234651409524170.62
12Richard Vloet170196190556204580613036170.28
13Kevin Sanders191159171521234539503330167.77
14Dave Bouwmans    1775015013167.00
15Dick Biesta150173169492209551399224166.33
16Twan Bazelmans    202554491830163.93
17Flip Hanrath161172153486205528530633160.79
18Bart Merkx131141117389224545473930157.97
19Marc de Haas    17248513489149.78
20Martin de Louw158140169467185483528836146.89
21Piet van den Hoof145136138419205500351524146.46
22Wesley de Kort129159135423211487504736140.19
23Jac van Kronenburg    1454174173139.00
24Hans Konings138107146391186489436233132.18
25Rick de Lepper120137135392177433194015129.33
26Tom Moors140129150419179435425733129.00
27Remco Kennis96148149393173425342027126.67

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Evelyne van den Brand-Lameir152173152477211601549833166.61
2Linda van de Sande180148160488226526310721147.95
Speelschema 2022-2023
speeldag   baannummers    
 345678910
06-09-2022Your problemBPVVDBGNooit gedachtDe UnderDoXWimpies AngelsThe Splitters 
13-09-2022Wimpies Angels De UnderDoXThe SplittersBPVNooit gedachtYour problemVDBG
20-09-2022De UnderDoXNooit gedachtYour problem The SplittersVDBGBPVWimpies Angels
27-09-2022VDBGWimpies AngelsThe SplittersBPVYour problemDe UnderDoX Nooit gedacht
04-10-2022The SplittersYour problemNooit gedachtWimpies AngelsVDBG De UnderDoXBPV
11-10-2022BPVVDBG De UnderDoXNooit gedachtYour problemWimpies AngelsThe Splitters
18-10-2022Nooit gedachtThe SplittersWimpies AngelsYour problem BPVVDBGDe UnderDoX
25-10-2022De UnderDoXWimpies AngelsThe Splitters VDBGNooit gedachtYour problemBPV
01-11-2022BPVNooit gedachtYour problemVDBGDe UnderDoXThe SplittersWimpies Angels 
08-11-2022The SplittersVDBGBPVWimpies AngelsYour problem De UnderDoXNooit gedacht
15-11-2022Your problemDe UnderDoX Nooit gedachtThe SplittersBPVVDBGWimpies Angels
22-11-2022VDBG De UnderDoXBPVNooit gedachtWimpies AngelsThe SplittersYour problem
29-11-2022Nooit gedachtYour problemWimpies AngelsThe Splitters De UnderDoXBPVVDBG
06-12-2022 BPVVDBGDe UnderDoXWimpies AngelsYour problemNooit gedachtThe Splitters
13-12-2022Nooit gedachtVDBGBPVYour problem The SplittersWimpies AngelsDe UnderDoX
20-12-2022The SplittersDe UnderDoX Wimpies AngelsVDBGYour problemNooit gedachtBPV
27-12-2022Geen bowlen (kerstperiode)      
03-01-2023Geen bowlen (kerstperiode)      
10-01-2023 Your problemNooit gedachtDe UnderDoXWimpies AngelsBPVVDBGThe Splitters
17-01-2023BPVThe SplittersWimpies AngelsVDBGNooit gedacht De UnderDoXYour problem
24-01-2023Wimpies AngelsNooit gedachtYour problemThe SplittersBPVDe UnderDoX VDBG
31-01-2023De UnderDoX VDBGBPVThe SplittersWimpies AngelsYour problemNooit gedacht
07-02-2023Geen Bowlen (Verenigingskampioenschappen)     
14-02-2023Your problemWimpies AngelsThe SplittersNooit gedachtDe UnderDoXVDBGBPV 
21-02-2023Geen bowlen (Carnaval)      
28-02-2023 The SplittersWimpies AngelsDe UnderDoXBPVYour problemNooit gedachtVDBG
07-03-2023VDBGYour problemNooit gedachtBPV Wimpies AngelsThe SplittersDe UnderDoX
14-03-2023Wimpies AngelsBPVVDBGThe SplittersNooit gedachtDe UnderDoX Your problem
21-03-2023Nooit gedacht De UnderDoXYour problemWimpies AngelsVDBGBPVThe Splitters
28-03-2023BPVDe UnderDoX VDBGYour problemThe SplittersWimpies AngelsNooit gedacht
04-04-2023The SplittersWimpies AngelsYour problemNooit gedachtVDBGBPVDe UnderDoX 
11-04-2023De UnderDoXVDBGBPV The SplittersNooit gedachtYour problemWimpies Angels
18-04-2023Your problemBPVVDBGNooit gedachtDe UnderDoXWimpies AngelsThe Splitters 
25-04-2023Wimpies Angels De UnderDoXThe SplittersBPVNooit gedachtYour problemVDBG
02-05-2023De UnderDoXNooit gedachtYour problem The SplittersVDBGBPVWimpies Angels
09-05-2023VDBGWimpies AngelsThe SplittersBPVYour problemDe UnderDoX Nooit gedacht
16-05-2023Geen bowlen (Week van Hemelvaart)     
23-05-2023The SplittersYour problemNooit gedachtWimpies AngelsVDBG De UnderDoXBPV
30-05-2023BPVVDBG De UnderDoXNooit gedachtYour problemWimpies AngelsThe Splitters
06-06-2023Nooit gedachtThe SplittersWimpies AngelsYour problem BPVVDBGDe UnderDoX

Teamindeling

1] Your problem
1Edwin Coolen
2Piet van Hoof (TC)
3Wesley de Kort
4Ronny Winklaar
5Marc de Haas
 
2] BPV
1Bo Strijbos
2René Isbouts
3Jan Kokx
4Dave Bouwmans
5Linda v/d Sande (TC)
 
3] VDBG
1Richard Vloet (TC)
2Evelyne v/d Brand-Lameir 
3Martin de Louw
4 
5 
 
4] Nooit gedacht
1Hans Konings
2Tom Moors
3 
4 
5 

 

5] De UnderDoX
1Pieter Kalter (TC)
2Harry Biesta
3Ian Melville
4Jac van Kronenburg
5Dick Biesta
 
6] Wimpies Angels
1Ramon Hoeks
2Wim Weenink
3Jeroen de Proost
4Bart Merkx (TC)
5 
 
7] The Splitters
1Twan Bazelmans
2Rick de Lepper (TC)
3Kevin Sanders
4Flip Hanrath
5