Dinsdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 17-09-2019

WedstrijdBanen
Pin Punishers-Wimpies Angels3-4
Nooit Gedacht-VDBG5-6
BPV-De UnderDoX7-8
Turkey Hunters-Your Problem9-10

Team standen 10-09-2019

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
5 De UnderDoX 1217181718
6 Wimpies Angels1.01116291629
9 BPV1.0917211721
10 VDBG-2.0717261726
8 Your Problem2.0616181618
7 Pin Punishers-1.0415701570
4 Turkey Hunters-1.0213601360
3 Nooit Gedacht 1899899

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
6 Wimpies Angels2233843384
9 BPV1733953395
5 De UnderDoX1432523252
10 VDBG1232773277
8 Your Problem1031193119
7 Pin Punishers1026072607
4 Turkey Hunters827582758
3 Nooit Gedacht517781778

Statistieken

Hoogste game heren
103-09-2019Rene Isbouts256
210-09-2019Edwin Coolen256
310-09-2019Richard Vloet254
Hoogste serie heren
110-09-2019Pieter Kalter679
210-09-2019Peer Bressers670
303-09-2019Rene Isbouts649

 

Hoogste game dames
110-09-2019Cynthia Ekas211
210-09-2019Henny van Eggelen191
303-09-2019Linda van de Sande190
Hoogste serie dames
110-09-2019Cynthia Ekas571
210-09-2019Henny van Eggelen521
310-09-2019Rian Wijnen-de Wit520

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Peer Bressers2262002446702446706703223.33
2Bo Strijbos2321921896132326136133204.33
3Pieter Kalter22522822667922867911936198.83
4Jeroen de Proost22218015755924462811876197.83
5Wilco Maas22618219660422660411866197.67
6Edwin Coolen16116025657725659711746195.67
7Rene Isbouts18115219052325664911726195.33
8Wim Weenink    2265775773192.33
9Jan Kokx20319918358523758511446190.67
10Harry Biesta21520516958921558911196186.50
11Richard Vloet16217025458625458611116185.17
12Ramon Hoeks    2145505503183.33
13Paul Ekas    1965445443181.33
14Martin de Louw2101571695362105365363178.67
15Theu Vaes15516118349921254310426173.67
16Rick de Lepper1601851685131855135133171.00
17Piet van den Hoof    1844884883162.67
18Juul Kwisthout1472111284862114864863162.00
19Erwin Graumans2001271554822004824823160.67
20Jac van Kronenburg1361361784501784909406156.67
21Ronny Winklaar1651381404431654434433147.67
22Sietse Vermaas1241251514001514004003133.33
23Hans Konings1501261244001504007366122.6

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Cynthia Ekas18417621157121157110646177.33
2Henny van Eggelen1661911645211915215213173.67
3Samira Peters-Leijten    1694814813160.33
4Rian Wijnen-de Wit1791601815201815209366156.00
5Linda van de Sande    1904664663155.33
6Marian Graumans    1614604603153.33
7Hannie Weenink1111571674351674578926148.67
8Evelyne van den Brand-Lameir    1814444443148.00
Uitvallende speeldagen:  24 December / 31 December Oudejaarsavond / 25 Februari Carnaval / 5 Mei Bevrijdingsdag / 19 Mei
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0103-09-2019Nooit GedachtTurkey HuntersDe UnderDoXWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemBPVVDBG
0210-09-2019Your ProblemVDBGPin PunishersBPVTurkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoX
0317-09-2019Pin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtVDBGBPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour Problem
0424-09-2019De UnderDoXYour ProblemBPVTurkey HuntersNooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies Angels
0501-10-2019BPVNooit GedachtWimpies AngelsYour ProblemDe UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey Hunters
0608-10-2019Turkey HuntersDe UnderDoXVDBGPin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPV
0715-10-2019Wimpies AngelsBPVYour ProblemNooit GedachtVDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin Punishers
0822-10-2019Pin PunishersYour ProblemBPVVDBGDe UnderDoXWimpies AngelsNooit GedachtTurkey Hunters
0929-10-2019Turkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoXPin PunishersBPVYour ProblemVDBG
1005-11-2019BPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour ProblemNooit GedachtVDBGPin PunishersWimpies Angels
1112-11-2019Nooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies AngelsBPVTurkey HuntersDe UnderDoXYour Problem
1219-11-2019De UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey HuntersWimpies AngelsYour ProblemBPVNooit Gedacht
1326-11-2019Wimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPVVDBGPin PunishersTurkey HuntersDe UnderDoX
1403-12-2019VDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin PunishersYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsBPV
1510-12-2019Wimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersNooit GedachtVDBGBPVYour ProblemPin Punishers
1617-12-2019BPVPin PunishersVDBGYour ProblemDe UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey Hunters
1707-01-2020VDBGNooit GedachtWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPV
1814-01-2020Turkey HuntersBPVYour ProblemDe UnderDoXWimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit Gedacht
1921-01-2020Your ProblemWimpies AngelsNooit GedachtBPVTurkey HuntersPin PunishersDe UnderDoXVDBG
2028-01-2020Pin PunishersVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersBPVYour ProblemNooit GedachtWimpies Angels
2104-02-2020Nooit GedachtYour ProblemBPVWimpies AngelsPin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBG
2211-02-2020VDBGBPVYour ProblemPin PunishersTurkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoX
2318-02-2020De UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey HuntersVDBGYour ProblemBPVPin Punishers
2403-03-2020Your ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPVWimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit Gedacht
2510-03-2020Wimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit GedachtYour ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPV
2617-03-2020Turkey HuntersPin PunishersVDBGDe UnderDoXNooit GedachtBPVYour ProblemWimpies Angels
2724-03-2020BPVYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBG
2831-03-2020Pin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBGBPVWimpies AngelsNooit GedachtYour Problem
2907-04-2020Turkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXYour ProblemPin PunishersVDBGBPV
3014-04-2020VDBGYour ProblemBPVPin PunishersWimpies AngelsTurkey HuntersDe UnderDoXNooit Gedacht
3121-04-2020Wimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit GedachtDe UnderDoXBPVYour ProblemTurkey Hunters
3228-04-2020Your ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPVPin PunishersNooit GedachtWimpies AngelsVDBG
3312-05-2020Nooit GedachtBPVYour ProblemWimpies AngelsVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersPin Punishers
3426-05-2020De UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBGNooit GedachtWimpies AngelsBPVYour Problem
3502-06-2020BPVWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemTurkey HuntersVDBGPin PunishersDe UnderDoX