Dinsdag League

Trio Scratch

Onregelmatigheden a.u.b. melden via: league@bvveldhoven.nl

Baan Indeling 10-03-2020

WedstrijdBanen
Wimpies Angels-VDBG3-4
Pin Punishers-Nooit Gedacht5-6
Your Problem-De UnderDoX7-8
Turkey Hunters-BPV9-10

Team standen 03-03-2020

Daguitslag

TeamBonusPuntenScratchTPF
8 Your Problem 1316851685
10 VDBG 1215371537
5 De UnderDoX 1018001800
7 Pin Punishers 917341734
6 Wimpies Angels 416671667
9 BPV 316901690
3 Nooit Gedacht 112551255
4 Turkey Hunters 014141414

 

Stand na deze speeldag

TeamPuntenScratchTPF
5 De UnderDoX224.54097740977
9 BPV2064148841488
8 Your Problem169.53822538225
10 VDBG169.53809038090
6 Wimpies Angels1693890838908
7 Pin Punishers138.53541035410
4 Turkey Hunters110.53383733837
3 Nooit Gedacht37.52852928529

Statistieken

Hoogste game heren
122-10-2019Bo Strijbos299
205-11-2019Harry Biesta278
312-11-2019Pieter Kalter278
Hoogste serie heren
112-11-2019Pieter Kalter726
222-10-2019Bo Strijbos720
321-01-2020Ramon Hoeks720

 

Hoogste game dames
108-10-2019Cynthia Ekas227
228-01-2020Rian Wijnen-de Wit219
305-11-2019Henny van Eggelen214
Hoogste serie dames
108-10-2019Cynthia Ekas634
205-11-2019Henny van Eggelen582
317-12-2019Hannie Weenink565

Individuele scores

Heren
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Bo Strijbos    2997201145154212.06
2Wilco Maas    266696949145210.91
3Pieter Kalter2122222476812787261457072202.36
4Harry Biesta1911942356202786751368469198.32
5Peer Bressers184225176585257670712936198.03
6Rene Isbouts2252162026432566491057554195.83
7Ramon Hoeks    248720927248193.17
8Edwin Coolen1632041755422566851271866192.70
9Jan Kokx2251892036172416381366572189.79
10Ian Melville157178164499233607390321185.86
11Dave Bouwmans    1985475473182.33
12Juul Kwisthout160238219617246683984254182.26
13Wim Weenink174166159499242647804445178.76
14Richard Vloet1801742055592545921116663177.24
15Jeroen de Proost199179205583244629836848174.33
16Erwin Graumans1481481684642475991036760172.78
17Paul Ekas186192157535221566932554172.69
18Piet van den Hoof175214192581214598824248171.71
19Theu Vaes1581581734892215781066363169.25
20Rick de Lepper    232575506130168.70
21Ronny Winklaar    217526492430164.13
22Jac van Kronenburg    198568837051164.12
23Martin de Louw144135192471213546873854161.81
24Sietse Vermaas    201552609539156.28
25Tom Moors155118120393194475863063136.98
26Rob van de Wiel    1384024023134.00
27Hans Konings124118131373204491923672128.28

 

Dames
 NaamG 1G 2G 3TotaalHGHSPinfallGamesGem.
1Cynthia Ekas1761852215822276341078062173.87
2Henny van Eggelen192189181562214582937054173.52
3Rian Wijnen-de Wit    219548789548164.48
4Hannie Weenink143134173450209565974460162.40
5Marjo Maas    204551193612161.33
6Evelyne van den Brand-Lameir161156190507190531675942160.93
7Linda van de Sande134148148430192547525033159.09
8Marian Graumans159184157500204528652742155.40
9Samira Peters-Leijten    213481227515151.67
10Elly Biesta    1624504503150.00
Uitvallende speeldagen:  24 December / 31 December Oudejaarsavond / 25 Februari Carnaval / 5 Mei Bevrijdingsdag / 19 Mei
DagDatumBaan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
0103-09-2019Nooit GedachtTurkey HuntersDe UnderDoXWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemBPVVDBG
0210-09-2019Your ProblemVDBGPin PunishersBPVTurkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoX
0317-09-2019Pin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtVDBGBPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour Problem
0424-09-2019De UnderDoXYour ProblemBPVTurkey HuntersNooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies Angels
0501-10-2019BPVNooit GedachtWimpies AngelsYour ProblemDe UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey Hunters
0608-10-2019Turkey HuntersDe UnderDoXVDBGPin PunishersWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPV
0715-10-2019Wimpies AngelsBPVYour ProblemNooit GedachtVDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin Punishers
0822-10-2019Pin PunishersYour ProblemBPVVDBGDe UnderDoXWimpies AngelsNooit GedachtTurkey Hunters
0929-10-2019Turkey HuntersWimpies AngelsNooit GedachtDe UnderDoXPin PunishersBPVYour ProblemVDBG
1005-11-2019BPVDe UnderDoXTurkey HuntersYour ProblemNooit GedachtVDBGPin PunishersWimpies Angels
1112-11-2019Nooit GedachtPin PunishersVDBGWimpies AngelsBPVTurkey HuntersDe UnderDoXYour Problem
1219-11-2019De UnderDoXVDBGPin PunishersTurkey HuntersWimpies AngelsYour ProblemBPVNooit Gedacht
1326-11-2019Wimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemBPVVDBGPin PunishersTurkey HuntersDe UnderDoX
1403-12-2019VDBGTurkey HuntersDe UnderDoXPin PunishersYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsBPV
1510-12-2019Wimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersNooit GedachtVDBGBPVYour ProblemPin Punishers
1617-12-2019BPVPin PunishersVDBGYour ProblemDe UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey Hunters
1707-01-2020VDBGNooit GedachtWimpies AngelsPin PunishersYour ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPV
1814-01-2020Turkey HuntersBPVYour ProblemDe UnderDoXWimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit Gedacht
1921-01-2020Your ProblemWimpies AngelsNooit GedachtBPVTurkey HuntersPin PunishersDe UnderDoXVDBG
2028-01-2020Pin PunishersVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersBPVYour ProblemNooit GedachtWimpies Angels
2104-02-2020Nooit GedachtYour ProblemBPVWimpies AngelsPin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBG
2211-02-2020VDBGBPVYour ProblemPin PunishersTurkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoX
2318-02-2020De UnderDoXNooit GedachtWimpies AngelsTurkey HuntersVDBGYour ProblemBPVPin Punishers
2403-03-2020Your ProblemTurkey HuntersDe UnderDoXBPVWimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit Gedacht
2510-03-2020Wimpies AngelsVDBGPin PunishersNooit GedachtYour ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPV
2617-03-2020Turkey HuntersPin PunishersVDBGDe UnderDoXNooit GedachtBPVYour ProblemWimpies Angels
2724-03-2020BPVYour ProblemNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBG
2831-03-2020Pin PunishersDe UnderDoXTurkey HuntersVDBGBPVWimpies AngelsNooit GedachtYour Problem
2907-04-2020Turkey HuntersNooit GedachtWimpies AngelsDe UnderDoXYour ProblemPin PunishersVDBGBPV
3014-04-2020VDBGYour ProblemBPVPin PunishersWimpies AngelsTurkey HuntersDe UnderDoXNooit Gedacht
3121-04-2020Wimpies AngelsPin PunishersVDBGNooit GedachtDe UnderDoXBPVYour ProblemTurkey Hunters
3228-04-2020Your ProblemDe UnderDoXTurkey HuntersBPVPin PunishersNooit GedachtWimpies AngelsVDBG
3312-05-2020Nooit GedachtBPVYour ProblemWimpies AngelsVDBGDe UnderDoXTurkey HuntersPin Punishers
3426-05-2020De UnderDoXTurkey HuntersPin PunishersVDBGNooit GedachtWimpies AngelsBPVYour Problem
3502-06-2020BPVWimpies AngelsNooit GedachtYour ProblemTurkey HuntersVDBGPin PunishersDe UnderDoX